reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Mnie piersi już wcale nie bolą, czasem wieczorem mam wrażliwe sutki a tak to spokój. Pewnie urosna ciut po porodzie przy nawale i tyle:p zaparć nie mam, ale pod koniec to się pewnie zmieni jak będę musiała leżeć, za to wzdęcia owszem, brzuch jak balon..no i mdłości mam, ale to przejdzie koło 13tc
 
reklama
Hej ja jutro wizytuje o 18.30 nie mogę się doczekać. Odebrałam dzisiaj wyniki morfologii, moczu, toxoplazmozy, glukozy. Glukoza i mocz ok, ale toxoplazmoza wyszła mi źle:( igg <1 a igm 0,2. Dodatkowo morfologia też źle napewno wbc, gra i coś tam jeszcze. Nie wiem jak dzisiaj zasne..:unsure:
 
Hej ja jutro wizytuje o 18.30 nie mogę się doczekać. Odebrałam dzisiaj wyniki morfologii, moczu, toxoplazmozy, glukozy. Glukoza i mocz ok, ale toxoplazmoza wyszła mi źle:( igg <1 a igm 0,2. Dodatkowo morfologia też źle napewno wbc, gra i coś tam jeszcze. Nie wiem jak dzisiaj zasne..:unsure:
Przecież to są dobre wyniki [emoji848][emoji849] po prostu nie chorowałas na toxo i teraz też nie chorujesz..
 
U mnie mdłości okropne, ale bez wymiotów. Chyba najgorsze przede mną bo dopiero 7tc+5d. Wczoraj moj lekarz powiedział, że po kwasie foliowym może mdlić, dzisiaj nie brałam rano i powiem Wam że w pracy rewelacja ;) wzielam teraz, zobaczymy jak wieczór minie:)
 
To pewnie wujek Google wprowadził mnie w błąd. :shocked2:Ale zobaczymy co powie jutro lekarz. Bardzo się stresuje, jest to moja pierwsza ciąża i chciałabym żeby wszystko było dobrze:happy:
Dlatego nie ma co sprawdzać wyników w necie, a morfo to zupełnie sie nie przejmuj, pojedyncze wskazniki roznie wychodzic moga a lekarz spojrzy całościowo i bedzie wiedział co z czym się łączy ;)
 
U mnie mdłości okropne, ale bez wymiotów. Chyba najgorsze przede mną bo dopiero 7tc+5d. Wczoraj moj lekarz powiedział, że po kwasie foliowym może mdlić, dzisiaj nie brałam rano i powiem Wam że w pracy rewelacja ;) wzielam teraz, zobaczymy jak wieczór minie:)
Ja biorę kwas foliowy na noc już leżąc w łóżku ;) a i tak potrafię umierać
A slyszalyscie teorie, że to czy wymiotujemy w ciąży zależy od kondycji wątroby? Gdzieś kiedyś o tym słyszałam ale nie wiem na ile to prawda [emoji848][emoji848]
No.moja wątroba dostała w dupe za młodu i przez leki, [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Mi te problemy minęły koło 9 tygodnia :) Za to piersi to mnie tak bolą, że jak zasnę na jednym boku, nie mogę się na drugi obrócić. Pomijając już fakt, że niedługo będę musiała robić staniki na wymiar :)
Mnie też [emoji85] śpię w staniku sportowym. Ale odkar kupiłam nowe staniki trochę większe to ból jest mniejszy. A cyc mam 85 GG [emoji85]
Co prywatnie to prywatnie.
Fasolka ma 1,63 cm, 8 tydzień, serce bije.
Mam gumy na mdłości, są z imbirem, magnezem i wit.B. Ponoć pomagają.

Wróciłam zjadlam trochę obiadu A teraz umieram. Jak tu żyć się pytam.
Jutro umawiamy się na prenatalne, już wiem na kiedy [emoji16][emoji16][emoji16]
Dziś to sie na usg poplakalam. Same łzy się lały jak patrzyłam na te małe machajace rączki.
Gratulacje! Też płakałam na pierwszym usg
Hej ja jutro wizytuje o 18.30 nie mogę się doczekać. Odebrałam dzisiaj wyniki morfologii, moczu, toxoplazmozy, glukozy. Glukoza i mocz ok, ale toxoplazmoza wyszła mi źle:( igg <1 a igm 0,2. Dodatkowo morfologia też źle napewno wbc, gra i coś tam jeszcze. Nie wiem jak dzisiaj zasne..:unsure:
To są dobre wyniki :) kciuki za wizytę


Pieke kurczaka i frytki na obiad bo coś mnie tak naszło [emoji3590][emoji3590]
 
Hej ja jutro wizytuje o 18.30 nie mogę się doczekać. Odebrałam dzisiaj wyniki morfologii, moczu, toxoplazmozy, glukozy. Glukoza i mocz ok, ale toxoplazmoza wyszła mi źle:( igg <1 a igm 0,2. Dodatkowo morfologia też źle napewno wbc, gra i coś tam jeszcze. Nie wiem jak dzisiaj zasne..:unsure:
obydwa miana ujemne wiec jest dobrze :)
 
reklama
Do góry