reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Wiesz u mnie podobnie. Rodziców mam super dlatego mnie ta ich reakcja zasmucila. Teściów też mam ok chociaż jak mówiliśmy jeszcze na początku zaraz po ślubie że chcemy 3 dzieci to tesciowa stwierdziła że 2 nam wystarczy. Rodzeństwo mojego męża ma po 2 pociechy :-) może z czasem jakoś oswoja się z tą sytuacją. Stać nas póki co na trzecie dziecko. Pracujemy, dziećmi się opiekujemy zresztą starsze mamy już w 1 klasie i w przedszkolu. Hmm ale od wczoraj mi jakoś smutno ;-(

Chodź Cię przytulę. :blink:
 
reklama
Myślę że jak będziemy miały zamknięty wątek to będą długie rozmowy na temat teściów, rodziców; szwagierek itp :-D;-) ;)
Co do płci to nie mam pojęcia. Mam dwóch synów i strasznie marzę bo córeczce jest to tak silne że aż mam wrażenie że nie możliwe.
Wiadomo że najważniejsze żeby było zdrowe ale z tyłu głowy kołacze się dziewczynka.
Jeszcze po stracie maleństwa siostry bardziej łapię się na tym że nie powinnam planować. Siostra też ma dwóch chłopców i miał być trzeci chłopiec :-( :(

Będzie dziewczynka. :)
Zerknij w kalendarz chiński. ;)
 
Dziękuję za Wasze słowa otuchy i przytulam wszystkie, których rodzina się nie popisała...to są przykre doświadczenia.
Ja dziś nie daje rady z tymi mdłościami :no2: nic nie pomaga... I tak już 9 godzinę się męczę a muszę na miasto wyruszyć :hmm:
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Mają być same dobre wieści:yes:
Btw, kiedy przechodzimy na zamknięty?
 
@AjahiS może to taka ich początkowa reakcja - strach, jak to będzie itp.
Ja to w ogóle mam wrażenie, że w społeczeństwie panuje taki trend do próby układania innym życia. Rodzice i teściowie - dzieciom, znajomi - znajomym itd. Bo ja wiem, jak dla Ciebie będzie najlepiej, co jest dobre, a co nie, gdzie na wakacje, ile dzieci. Ludzie uważają, że mają monopol na wiedzę o życiu drugiego człowieka :/. Co za czasy.
Tak to prawda :-) ludzie poprostu lubia wchodzic z butami w czyjes zycie :-) tak bardziej brutalnie mowiac. Mam nadzieje ze to tylko taka początkowa reakcja. Mama dla mnie zawsze była jak przyjaciółka i mimo że mam te 33 lata to jej wsparcie jest mi potrzebne :-) eh takie jakieś rozterki dzisiaj mam. W dodatku siedzę dziś 13 godzin w pracy :-(
 
Dziewczyny wszystko będzie dobrze! Nie przejmujemy się opinią innych ;) A swoją drogą któraś wspomniała o kalendarzu chińskim. Wierzycie? Sprawdziło się Wam wcześniej? Mi wcześniej tak. Jest syn. Teraz wychodzi dziewczynka. O Boże jak bym chciała aby się spełniło... ❤
 
Witajcie, dziewczyny :)
Ostatnią @ miałam 17.10, 4 dni temu zrobiłam test dwie kreseczki, przedwczoraj powtórzyłam test.. to samo. Cieszę się niesamowicie..ale też bardzo boję ponieważ walczę z otyłością.. i w zasadzie juz sie oswajalam z mysla ze przez swoją wagę nie zajde w ciaze.. Jeszcze nie byłam u lekarza..bo tyle się naczytalam o otyłości w ciąży ze po prostu jestem przerażona :(
 
reklama
Dziewczyny wszystko będzie dobrze! Nie przejmujemy się opinią innych ;) A swoją drogą któraś wspomniała o kalendarzu chińskim. Wierzycie? Sprawdziło się Wam wcześniej? Mi wcześniej tak. Jest syn. Teraz wychodzi dziewczynka. O Boże jak bym chciała aby się spełniło... ❤
2 razy się sprawdziło :) Teraz wychodzi chłopiec, zgodnie z moimi przeczuciami :)
 
Do góry