reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

W poniedziałek mam wizytę dodzwoniłam się do położnej powiedziała że 10 jest nisko ale nie tragicznie i że jak nic się nie dzieje nie panikować w pon doktor zdecyduje a jeśli coś się zacznie dziać to na pomoc jechać
 
reklama
Spanie na lewej stronie to nie jest wcale mit ale też nie trzeba się tym przejmować. Z prawej strony leci główna żyła a z lewej aorta. Leżąc na prawej stronie może nam być niewygodnie, brakować tchu i mogą nam nogi puchnac bo macica naciska. No ale to już w późniejszej ciąży. Dopuki jest wydognie możemy spać jak chcemy :)
 
Spanie na lewej stronie to nie jest wcale mit ale też nie trzeba się tym przejmować. Z prawej strony leci główna żyła a z lewej aorta. Leżąc na prawej stronie może nam być niewygodnie, brakować tchu i mogą nam nogi puchnac bo macica naciska. No ale to już w późniejszej ciąży. Dopuki jest wydognie możemy spać jak chcemy :)

No właśnie o to chodzi - że nie ma przymusu, bo ciało matki samo wie jak jest dobrze. A kiedyś była chyba taka „moda” i pamietam, że moje koleżanki się bardzo stresowały, że się budzą w „zakazanej” pozycji, bo po prostu przez sen się przekręcały.
 
reklama
Do góry