reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Podziwiam zapał. Ja uwielbiam dzieciaki, sama przecież chcialam mieć kolejne. Ale trochę zaczęłam obawiać się tej całej logistyki. Mam takie poczucie, że fizycznie mogę nie dać rady. Piszę tu o ew. kolejnej ciąży bliźniaczej. Bo pojedyncza to luz.

Rozumiem, fakt. :) Dzisiaj oprzytomniałam jeszcze przed wizytą i pomyślałam na trzeźwo, że z mnogą jak nic będzie trudniej. No i to leżenie tygodniami w szpitalu a dzieci w domu... :oo:
 
Ja już po wizycie. Serduszko bije. CRL 22 mm. Następna wizyta 17.12
GratuGratulacje :)

Nie straszcie [emoji33]
Objawy znikają, pojawiają się znow, albo nowe, nie ma się co nakręcić.
Hej dziewczyny!
Jakiś czas temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży i jestem w mega euforii. To będzie moje drugie dziecko. Mój syn ma rok i 3mc.
Byłam już na pierwszej wizycie i USG ale jeszcze było za wcześnie na bicie serduszka. Niestety nie mogę się ciążą jeszcze chwalić bo jestem na umowie próbnej i za 2 tyg dostane dopiero nową.
A przepełnia mnie taka radość, że muszę gdzieś dać upust :D

Gratulacje :)


Dopiero co wróciłam do domu. Pasam na twarz...
 
reklama
A czy na IP wypisza mi receptę bo mój gin poza zasięgiem a nie wiem czy czekać do poniedziałku czy działać teraz już?
 
Do góry