reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

ja mam za 4 tygodnie wizytę :) ale dziś u mnie 4+2tc więc najmłodsza tutaj ciąża :). W poprzednich okropnie mnie wymioty wymęczyły - do 22tc ważyłam mniej o 6 kg niż normalnie ( nie żebym narzekała ale jednak) co prawda w 1 i 2 ciąży zaczeły się mdlości a potem wymioty równo jak zaczęłam 6 tc więc czekam na środę :)
U mnie równo 4tc także chociaż w tym jestem młodsza :Drównież zero objawów poza lekkim kkuciem dzisiaj z prawej strony i bolesnością piersi w pierwszej ciąży 6mc wymiotów i 5kg mniej :errr:
 
reklama
Misty dawaj do mnie, mam 2 torby mandarynek. Jedno z moich glownych pokarmow [emoji6]
Chętnie bym wpadła :) tak mi pachną mimo że nie mam ich w pobliżu :) heh wczoraj śledzie. Dziś Mandarynki. Co będzie jutro..? To dla mnie nowość bo w pierwszej ciąży nie miałam takich smaków :)
 
chyba mi niedobrze [emoji1785] mam nadzieje to nie placebo... a moze po tych tabletkach.. bierze ktoras z was luteine i duphaston?? macie jakies dolegliwosci po takim zestawie?
 
Ja jestem dzisiaj w fatalnym nastroju,ale mam wrażenie,że hormony mi nie pomagają.
Nastraszylyscie mnie tym progesteronem...tzn, nic złego nie napisałyscie, tylko chyba przez hormony mi się udzieliło i teraz cały czas o tym myślę, mimo że mam świadomość tego wszystkiego. Zastanawiam się tylko jak to wszystko "zaskoczyło"....no i boje się....Wizytę mam dopiero w przyszly poniedziałek .Nie chcę też iść wcześniej żeby się nie nakręcać w razie czego,że nie będzie nic widać. Ja też mam dziś dzień marudzenia. Dobrze,że w piątki siedzę dłużej, to rodzinka ode mnie poodpoczywa :D
 
reklama
chyba mi niedobrze [emoji1785] mam nadzieje to nie placebo... a moze po tych tabletkach.. bierze ktoras z was luteine i duphaston?? macie jakies dolegliwosci po takim zestawie?
Ja biorę duphaston. Mam mdłości czasem. Ciężko powiedzieć czy to od niego czy nie. Przy staraniach też brałam i w sumie dobrze się czułam. Z tego co słyszałam to różnie się na niego reaguje. Niektórzy mają skutki uboczne. Inni nie. Ciężko wyczuć jak jest u Ciebie.
 
Do góry