reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Hej ;) dzisiaj miałam 1 usg i wyszło 5 tydz i 4 dzien jest pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte ale nie ma jeszcze zarodka, troche sie denerwuje ze nie ma jeszcze tego zarodka, ale pani doktor powiedziała ze na ten etap wszystko jest okej... ale jednak ehh :(
Nie przejmuj się na pewno wszystko bd dobrze. Ja w poprzedniej ciąży byłam w 6tc na badaniach i nie było zarodka. Tyle nerwow lekarz mi kazał przyjść za 2tyg po tabletki na oczyszczanie gdyby się nie oczyscilo samo..Dobrze ze trafiłam na super Polaka ogólnego lekarza i on nie popuscil tylko umówił mnie sam na usg dodatkowe za tydz i już był zarodek i serduszko. Więc czekaj cierpliwie, trzeba wierzyć że bd dobrze
 
reklama
No tak to faktycznie rozregulowane wszystko.
gin bardzo mila wiec obylo sie bez ochrzanu ale delikatnie mi uswiadomila ze nie powinnam miesiac po pronieniu zachodzic w kolejna ciaze ... kurcze tylko ze ja sie nie staralam wg obliczen jak przytulalam sie z narzeczonym to mialam nieplodne ale tak sie pomieszalo ze jednak byly plodne [emoji2356] powiedziala ze ciezko utrzymac ciaze po poronieniu nie znajac przyczyny poprzedniego... ehhh..
 
Tez czekałam na wiadomość od Ciebie. A kiedy masz następna wizytę?


Moja ma 16 mcy ale jest leżąca, wiec ja nosze. Ostatnio jak nosiłam to mnie bolał brzuch no ale nie mam wyjścia, siedzę z nią do 16 sama, później już mąż nosi. Myśle ze gdyby to było niezdrowe to nikt by nie miał dziecka po dziecku a ja znam multum takich osób, wiec raczej nie powinno to szkodzić.
wizyta co by sie nie stalo to 6.12 ... czy przestane krwawic czy nie mam sie zjawic... takze mikolajki pod wielkim znakiem zapytania ja na tym zdjeciu usg nie widze kompletnie nic...
 
gin bardzo mila wiec obylo sie bez ochrzanu ale delikatnie mi uswiadomila ze nie powinnam miesiac po pronieniu zachodzic w kolejna ciaze ... kurcze tylko ze ja sie nie staralam wg obliczen jak przytulalam sie z narzeczonym to mialam nieplodne ale tak sie pomieszalo ze jednak byly plodne [emoji2356] powiedziala ze ciezko utrzymac ciaze po poronieniu nie znajac przyczyny poprzedniego... ehhh..
Uwielbiam lekarzy, ktorzy tylko chca dosrac pacjentce. A zlecil Ci jakies badania? Chociazby tarczyce?
 
wizyta co by sie nie stalo to 6.12 ... czy przestane krwawic czy nie mam sie zjawic... takze mikolajki pod wielkim znakiem zapytania ja na tym zdjeciu usg nie widze kompletnie nic...
Wiesz dobrze ze czasami nie mamy wpływu na pewne rzeczy jedynie co możesz zrobić to odpoczywać oszczędzać się tylko tyle i aż tyle i wierzyć że tym razem się uda :)
 
Chciałam również dołączyć, jestem w drugiej ciąży, ma dwuletnią córeczkę. Wczoraj byłam na usg wychodzi 5t2d ciąży, było widać pęcherzyk ciążowy ale lekarz chyba nawet nie spodziewał się zobaczyć nic więcej, powiedział że to jeszcze bardzo wczesna ciąża i za tydzień mam mieć następną wizytę jak będzie wszystko oki to wtedy założy kartę ciąży, termin mam na 22.07
 
Hej ;) dzisiaj miałam 1 usg i wyszło 5 tydz i 4 dzien jest pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte ale nie ma jeszcze zarodka, troche sie denerwuje ze nie ma jeszcze tego zarodka, ale pani doktor powiedziała ze na ten etap wszystko jest okej... ale jednak ehh :(
Jestem na tym samym etapie co Ty, z bety wychodzi właśnie 5/6 tydzień i też jest tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym, to rzeczywiście normalne, zarodek powinien pojawić się na dniach a za 1-1,5 tygodnia powinno być już serduszko :) a tak z ciekawości na kiedy wyliczono Ci termin? Bo ja zaszłam w ciążę ale nie zdążyłam dostać jeszcze okresu więc nie mam żadnego odniesienia co do terminu ;)
 
Chciałam również dołączyć, jestem w drugiej ciąży, ma dwuletnią córeczkę. Wczoraj byłam na usg wychodzi 5t2d ciąży, było widać pęcherzyk ciążowy ale lekarz chyba nawet nie spodziewał się zobaczyć nic więcej, powiedział że to jeszcze bardzo wczesna ciąża i za tydzień mam mieć następną wizytę jak będzie wszystko oki to wtedy założy kartę ciąży, termin mam na 22.07
Zapraszamy 8-)
 
Uwielbiam lekarzy, ktorzy tylko chca dosrac pacjentce. A zlecil Ci jakies badania? Chociazby tarczyce?
nie nie ona absolutnie mi nie chciala dosrac to zupelnie inny lekarz niz trafilam ostatnio.. podeszla do spr bardzo profesjonalnie zaptytalam co moze byc przyczyna poronienia jedno za drugim a ona ze nie zaleca sie ciazy od razu po poronieniu. poprostu odpowiedziala na moje pytanie... ciaza zagrozona poronieniem od samego poczatku....
 
reklama
nie nie ona absolutnie mi nie chciala dosrac to zupelnie inny lekarz niz trafilam ostatnio.. podeszla do spr bardzo profesjonalnie zaptytalam co moze byc przyczyna poronienia jedno za drugim a ona ze nie zaleca sie ciazy od razu po poronieniu. poprostu odpowiedziala na moje pytanie... ciaza zagrozona poronieniem od samego poczatku....
Ale czy zlecila Ci jakies badania?
 
Do góry