reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dzięki dziewczyny każdej z osobna jestescie na prawdę kochane:* stworzylyście tu fantastyczna atmosferę wręcz niepowtarzalna. Takie rzeczy jak u mnie zdarzają się ale mam nadzieję że jestem ostatnim przypadkiem i od teraz będzie tu nudno i spokojnie.


@luckychoice super wieści, ogrzeje się trochę w promieniu twojego szczęścia

@MOTYLEK66 spoko nic się nie stało, mamy zupełnie inne doświadczenia, ja też jestem jedynaczka mimo wszystko mam zupełnie inny pogląd
 
@malinalove93 kochana co u Ciebie? Jak się czujesz? :confused::)
Kochana, u mnie wszystko ok, jestem w pracy do 21 [emoji5] czuję się dobrze, brak objawy, okres za 5 dni.. Dziękuję że mnie pytasz [emoji5] ja tu codziennie czytam [emoji5] Dzisiaj rano z ciekawości robiłam test i narazie wyszła jedna kreska..
A co tam u Ciebie? A i trzymam kciuki za Ciebie na jutro wizyta [emoji110]
 
hej miło że piszesz... mieszkam w północnej... koniec swiata na wizyte umówiłam sie w Dublinie ... to bedzie 6 tydz. ale najważjiejsza to ta w 12-14 tyg.. boje sie modle i staram sie wierzyć że wszystko ok pozdrawiam
 
hej miło że piszesz... mieszkam w północnej... koniec swiata na wizyte umówiłam sie w Dublinie ... to bedzie 6 tydz. ale najważjiejsza to ta w 12-14 tyg.. boje sie modle i staram sie wierzyć że wszystko ok pozdrawiam
Ja też jestem z północnej Irlandii. Gdzie dokładniej?
 
reklama
Powiem wam kochane że umnie już po kolacji były kanapki mmmm pycha zjadłam dwie i stwierdziłam że wolę lody ....[emoji848][emoji848][emoji848]. I weź tu zrozum kobietę ...
ja tez zachcianki okropne mam... teraz jem omleta ale juz mysle i tym ze mam w szafce ciastka moje ulubione ale ni jak do jajek nie pasuja [emoji85][emoji23][emoji87]
 
Do góry