reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja mam ciasto [emoji3531] brat chłopa ma 17 urodziny
1542657886533.jpeg
 

Załączniki

  • 1542657886533.jpeg
    1542657886533.jpeg
    56,9 KB · Wyświetleń: 303
Wstyd się przyznać ale mi już się powoli koszule nie dopinają, wcale nie jem za dwóch, zachcianki jakieś tam są ale to głównie na obiad je spełniam, waga niestety poszła już w górę jakieś 3 kg. Ale co tam, byle dzidziuś zdrowo rosnął.
 
proszeeee przestańcie hahahah [emoji33] ja mam tylko w szafce czekalady jakies batoniki 7days z kokosem ktorego wlasnie pochłaniam [emoji2957][emoji1787]
 
@malinalove93 trzymam kciuki za testowanie. I zapomniałam nicka która jeszcze testuje, też mocno trzymam kciuki i wierzę że Wam się uda.
Witam też nowe dziewczyny:tak:

@OnaZmijeczka czekasz na jutrzejsze wyniki bety? Co lekarz jeszcze powiedział, dobrze zrozumiałam żeby czekać tydzień na kolejne usg?
 
pilnujecie sie z wodą? ile wypijacie? ja przez maly kamyk mam zalecenia min 1.5l-2l dziennie czy w cuazy powinnam.pic wiecej? [emoji848]
 
reklama
@renisus a który u Ciebie tydzien? Plamisz albo krwawisz i poszłaś do gina a on nie może nic sprawdzić? Przecież to może być np jakiś krwiak i wtedy trzeba leżeć żeby się wchlonal i nie zagrażal ciąży. Miałam tak w obu przypadkach w pierwszych tygodniach ciąży.
 
Do góry