reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Byłam na USG. Serduszka jeszcze nie ma. Lekarz powiedział że za 2-3 dni będzie. Wszystko wygląda tam ok, pęcherz jest wysoko. Potem poszłam do randomowej lekarki z lux medu. Powiedziała, że serce powinno już być, ze dobra beta oniczym nie świadczy i że raczej nic z tego ni będzie. Jestem na nią wściekła. Traktowała mnie jak natręta. Nie wiem co mam myśleć. Ni plamię, podbrzusze nie bólu...za 10 dni kolejne USG...
Mało tego ten bezszczelny babsztyl wyrzucił moje pierwsze USG które zrobiła do kosza na moich oczach ....
 
reklama
ja to nie wiem czy wytrzymam z wiadomoscia o ciazy do swiat ale chcialabym zeby prztszli tesciowie dostali oprocz prezentow jeszcze jeden wspolny w ktorym byloby zdjecie z usg i np buciki ale to jeszcze ponad miesiac [emoji12] dlugo mowilam o rzuceniu palenia papierosow wiec jak sie dowiedzieli ze nie pale to chyba sie nie skapneli objawow tez nie mam. kawke sobie wypije jak przyjada wiec moze sie uda ukryc jeszcze troche tylko czy wytrzymamy z jezykiem za zebami[emoji85] [emoji87]
Mój mąż solidarnie ze mną odmawia kawy podczas wizyt u teściów. Mówimy, że chwilę temu piliśmy.
 
Hej hej kobitki ! Chciałam napisać z poniedziałku A to już wtorek dzisiaj no i dobrze szybciej do weekendu;) i do mojej wizyty bo już w czwartek wizytuje więc proszę o kciuki. Liczę że już będzie ładnie wszystko widać :tak: W sobotę też mam kolejną wizytę tym razem u endokrynologa i też liczę na dobre wieści.

Powiem wam że jakoś jeszcze to domnie tak do końca nie dociera że będę mamą poraz drugi ... Już mniej się stresuje i wizytę mam 22.10 bo innego terminu nie miała więc pójdę 22.10 i później pewnie za trzy tygodnie.

Ja też jakoś jeszcze nie mogę uwierzyć że będziemy mieli trzecie dzieciątko :-p Czasami chciałabym już rodzić A za chwilę boję się czy ogarniemy wszystko :hmm:

Czyli z tarczyca walczysz jak i ja... JA BIORĘ EUTHYROX 75 wyniki mam super płaty są ok nawet WOLE mi się wchlonely... Mam nadzieję że leczenie dadzą rezultaty A jaki lek Ci przepisala ?

Ja też na hormonach i szczerze to W szoku byłam że nam się udało za pierwszym cyklrm poprzednie ciążę bez problemów A teraz po przejściach.

No ja już miałam oksytocynę przy łóżku ale się na nią nie zgodziłam. Poszło szybko ale pierwsze dziecko rodziłam 17 godzin. A tu cały poród 1h45min. Mąż się śmieje, że teraz samo wyskoczy :)
U mnie pierwszy poród po oxy i trauma na kilka lat poród mega bolesny i mówiłam że już nie będę rodziła nigdy po 4 latach się namyśliłam i poród całkiem inny więc teraz przy trzecim liczę że samo wyskoczy :rolleyes2:

Ja po 4 latach od poprzedniego porodu nie mam nic. Kompletuje od zera. Zacznę jak poznam płeć.

Ja też prawie nie mam nic jedynie wanienkę parę kocyków i pieluszek tetrowych a i jeszcze łóżeczko resztę rozdałam i cieszę się że będę mogła jeszcze raz szykować wyprawkę. Mam nadzieję że tym razem kolorem przewodnim będzie róż :D8-):)

Jeju coś mnie muli trochę dzisiaj ,chyba przez to że śniadania nie zjadłam rano czas na herbatę imbirową:tak:
Wiecie co ogólnie najgorszym moim objawem ciążowy jest wyostrzony węchu :zawstydzona/y: masakra wszystkie zapachy mnie do szału doprowadzają.

Miłego dnia dziewczyny :biggrin2:
 
Hej dziewczyny!

Ja tez sie zastanawiam kiedy szefowi powiedziec i jak to bedzie... w poprzedniej ciazy powiedzialam mu zaraz po sikaczu, ze wszystkie znaki na niebie wskazuja na to, ze jestem w ciazy. W biurze bylam do konca 8 miesiaca, 9 miesiac ciazy pracowalam juz z domu.
Teraz mialam zostac i pracowac z domu do przyszlego pazdziernika u dac mlodego do zlobka, ale jednak wyjdzie cos innego... nie bedzie z tego faktu szefostwo zadowolone. W ogole sie zastanawiam co dalej z moim zyciem zawodowym...
Serio! 3 dzieci i praca to juz duzo, a 4? Do tego 2 malitkich? Moze trzeba bedzie pomyslec o pomocy domej kurcze... wszystko sie wywroci do gory nogami na pewno!
Mysle ze tak czy siak poczekam przynajmniej do wizty lekarskiej i dalej zobaczymy czy komus powiemy czy jeszcze nie.

U mnie z objawami na szczescie nie tragicznie, moze dlatego ze tez nie mam na to czasu :-) lekki bol piersi i poranne mdlosci a i wczoraj przysnelo mi sie na kanapie

Trzymam kciuki. :)
My też oboje pracujemy, w dodatku w różnych godzinach... i czwóreczka na razie... ;) Nawet nie chcę myśleć o informowaniu przełożonych... Bo już dwa razy to robiłam w tym roku i tak nie wyszło. :oops:

U nas najtrudniej wbrew pozorom było z jednym, dwoma maluchami. Później to już z górki! :yes:

Głowa do góry! :biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
@slodkatrojeczka moja koleżanka poczuła w 13 tyg ciąży ruchy. To była jej 3 ciąża :)
No i wiem że z bliźniakami bardzo szybko czuć
To chyba tylko ja nie czekam na te ruchy...:D hehe dla mnie nie były one jakoś super przyjemne choc nie mogłam ich czuć mocno bo miałam łożysko z przodu a wtedy się nie czuje aż tak. Ominęły mnie kopniaki w zebra w pęcherz w szyjkę wszystko to jest mi obce a dziecko urodziło się 63cm:D
@Wyjątkowa Marta nie martw się serce nawet i w 8tyg może się pojawić nikt nigdy nie wie na 100% kiedy doszło do zapłodnienia no chyba że po in vitro
A co do lux medu to ja tam mam opiekę i powiem ci że różnie z nimi bywa często olewają pacjenta, robię tam badania i chodzę z pakietu ale nie wiem czy nie będę prowadzić ciąży u kogoś innego tam wizyty nigdy mi się nie podobały zawsze na szybko i czułam się olana tym bardziej jak widziałam jak była prowadzona moja poprzednia ciąża i wiem jakie błędy zostały popełnione. Które im wytykalam i miałam rację a oni nic nie zrobili.


Co do kupowania rzeczy w tamtej ciąży jakas drobnice kupilam chyba w 20tyg i tak zbierałam i zbierałam aż do 9 miesiaca. Teraz nie muszę kupować totalnie nic wszystko mam nawet bepanthen i linomag nie zużyłam w całości na córkę nawet te podpaski wielkie mam i wkładki laktacyjn. Podkłady poporodowe. No dosłownie wszystko. Musiałabym się grubo zastanowić czego brakuje:) ciuszki też mam i pampersy 1 bo moja nie zużyła to samo pampersy 2 też nie zużyła i mam całą paczkę kupowaliśmy te pampersy hurtowo i przegielismy z ilością:) nie sądziliśmy że tak szybko dzieci rosną
 
@Wyjątkowa Marta nie martw się serce nawet i w 8tyg może się pojawić nikt nigdy nie wie na 100% kiedy doszło do zapłodnienia no chyba że po in vitro
A co do lux medu to ja tam mam opiekę i powiem ci że różnie z nimi bywa często olewają pacjenta, robię tam badania i chodzę z pakietu ale nie wiem czy nie będę prowadzić ciąży u kogoś innego tam wizyty nigdy mi się nie podobały zawsze na szybko i czułam się olana tym bardziej jak widziałam jak była prowadzona moja poprzednia ciąża i wiem jakie błędy zostały popełnione. Które im wytykalam i miałam rację a oni nic nie zrobili.
Poczekam na to USG i chyba lekarza wezmę prywatnie. Też mam wrażenie, że kompletnie nie podchodzą indywidualne do pacjenta :(
 
To moim zdaniem możesz być spokojna. Serduszka może jeszcze nie być widać na tym etapie. Nie wiem dlaczego lekarka tak Cię nastraszyla przecież stres nie jest dobry dla maluszka.

Postanowiłam mieć tego babsztyla w tyłku. Pan doktor powiedział, że serduszko będzie to będzie i ja się tego trzymam. No, ale krwi to mi tak napsuła, że szok. Ja tam wiem swoje. Mało tego, wiem że będzie dziewczynka :D;)
 
reklama
Postanowiłam mieć tego babsztyla w tyłku. Pan doktor powiedział, że serduszko będzie to będzie i ja się tego trzymam. No, ale krwi to mi tak napsuła, że szok. Ja tam wiem swoje. Mało tego, wiem że będzie dziewczynka :D;)
I bardzo dobrze !! Umnie też będzie dziewczynka hehehe tzn mąż tak twierdzi tak wogole on twierdzi że będzie miał 3 córki ... Uświadomiłam mu że tą 3 to chyba będzie musiał zrobić z sąsiadka bo ja niewiem czy dam radę hahaha
 
Do góry