reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
aaaa i chodzilam swojego czasu do neurologa z tymi bolami kregoslupa to moze do niego tez powinnam sie wybrac czy nie ma przeciwskazan...
 
Boziu, ogladalam wlasnie jakis film o biegach przelajowych..... Uplakalam sie jak dzika. Cudnie. Sezon na placz nawet na reklamach uwazam za otwarty!
:D mam to samo.
Nawet i to przestalo dzialac BUUUU


Wyjatkowa Marta, ja podplamiam caly czas. W pierwszej ciazy tez plamilam ale inaczej. To normalne jest [emoji4]
Dzięki :) w takim razie, życzę nam aby wszystko się szybko unormowało :tak:

Dziewczyny, czy któraś ma problemy gastryczne? Nie mam na myśli mdłości (które dziś rano pierwszy raz strasznie zaatakowały). Mam wrażenie, że nic nie mogę jeść, bo dosłownie po wszystkim mam niestrawność, bóle jelitowe i gazy. :baffled:
 
dzisiaj sobie pozwolilam na relax po podrozy z gor bylam kierowca z reszta tak jest najczesciej [emoji23] i wlasnie zrobilam sobie kapiel we wanne wiem ze kobiety we wczesnej ciazy raczej powinny korzystac z prysznica ale tak bardzo lubie polezec sobie w bąbelkach ze musialam [emoji85] wode przystosowalam do mojego stanu wiec dlugo nie poleze bo pewnie za 10 minut bedzie zimna [emoji23] [emoji23] mam problemy z kregoslupem i taka podroz objawia sie poznirj u mnie bolami w ledzwiach i krzyzu wiec stwierdzilam ze chwila przyjemnosci w wannie dobrze mi zrobi :) korzystacie z wanny? czy raczej odpuscilyscie narazir?[emoji6]
Ja uwielbiam kąpiele w wannie. Najlepiej długie i w bardzo ciepłej wodzie. Teraz też sobie nie odmawiam z tym że wodę leje zdecydowanie chłodniejsza. I niestety taka kąpiel nie sprawia mi tyle przyjemności bo mi za zimno i szybko uciekam [emoji6] chyba najbardziej właśnie mi tych kąpieli będzie brakowało. Muszę jeszcze poczytać o tych kąpieląch jak to naprawdę jest.
 
ale do poradni ortopedycznej? czy jakas inna masz na mysli? czy to ortooeda wydaje opinie na wskazanie do cc??
Nie wiem jak to konkretnie wygląda, czy ortopeda Ci wyda, czy da Ci jakieś zaświadczenie dla ginekologa żeby Ci wypisał skierowanie. Tak samo jest z okulistą pezy poważnych wadach wzroku, czy z kardiologiem, kiedy masz coś z sercem.
 
@slodkatrojeczka

mam ortopede swojego wiec po wizycie u gina sie do niego zapisze... mam nadzieje ze nie bede musiala miec cc.... okropnie sie tego boje

Nie miałam cc. Ale jak przy kazdym porodzie są kobiety, które lżej zniosły cc a są takie, które wolą sn. Rodziłam dwa razy sn, ale miałam laparotomię, czyli normalną operację na podbrzuszu, blizna jak po cc, tyle że szersza. I wolę jednak rodzić, bo po operacji długo dochodziłam do siebie i nie wiem jak ogarnęłabym noworodka. No ale są kobiety które krótko po cc smigają przy maluchach jak szalone ;) Co ma być to będzie :)
 
reklama
Ja uwielbiam kąpiele w wannie. Najlepiej długie i w bardzo ciepłej wodzie. Teraz też sobie nie odmawiam z tym że wodę leje zdecydowanie chłodniejsza. I niestety taka kąpiel nie sprawia mi tyle przyjemności bo mi za zimno i szybko uciekam [emoji6] chyba najbardziej właśnie mi tych kąpieli będzie brakowało. Muszę jeszcze poczytać o tych kąpieląch jak to naprawdę jest.

W trzecim trymestrze ciepła kąpiel będzie zbawieniem :) Mi najbardziej będzie brakowało spania na brzuchu ;) I tatara ;)
 
Do góry