reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny... Mam pytanie na cito.
Jutro idziemy do męża siostry. I najprawdopodobniej ma mnie prosić, aby została chrzestną. Moja odpowiedz ma być na tak.
No i teraz... to, że się dziecku nie odmawia, to słyszałam, bo dziecko będzie miało ciężkie życie.
Ale... doszły mnie dzisiaj słuchy, że kobieta w ciąży nie powinna podawać dziecka do chrztu... :shocked2:

Wiecie coś na ten temat??
Prawdę mówiąc mam zagwózdkę... Nie mam pojęcia, co o tym myśleć... :oo2: i co z tym począć... Jak nie urok to sraczka :mad:

PS.
Nikt nie miał wiedzieć o mojej ciąży... Ech. o_O
Bylam chrzestna na niecałe 3 tygodnie przed swoim porodem :)
 
reklama
jak okropnie chce mi sie spaaaac [emoji25] [emoji36] caly dzien snuje sie jak mucha w smole... wlasnie pije druga kawe chociaz chyba nie powinnam [emoji87]
 
Ja też mam ochote wszystkim już powiedzieć. [emoji7]

mnie tylko bola nic nie urosly [emoji25] [emoji26]
Mnie bolą i są większe, ale tylko wieczorami. Czasami przed miesiączką miałam większe. [emoji23]
jak okropnie chce mi sie spaaaac [emoji25] [emoji36] caly dzien snuje sie jak mucha w smole... wlasnie pije druga kawe chociaz chyba nie powinnam [emoji87]
Co do spania to ja zasypiam wcześniej niż zwykle i budzę się też bardzo wcześnie. [emoji53] A kawa jakoś mi nie smakuje. Już robię taką, że tam prawie samo mleko. [emoji28]
 
hahahhaha[emoji23] [emoji23] ja ostatnio tez mialam zachcianki takie malo typowe [emoji6]
W pierwszej ciąży boczek to zjadałam kilogramami ... Rano przed CC też jadłam ale nie wiedziałam że akurat w ten dzień urodze... Pani doktor się mnie pyta co dziś jadłam a ja mówię że rano bułkę z boczkiem i musztardą ... Zrobiła tylko oczy i mówi "no trudno" [emoji39][emoji4] Boczek i woda gazowana takie były moje zachcianki z Anną [emoji39]
 
Dobry wieczór
Mam na imię Marta, mieszkam pod Warszawą i wychodzi na to, że jestem w ciąży ;)
Jestem mamą Maxa, który urodził się 14.02.2008r. przez cc.
Ostatnia @ 1 października.
7.11 total beta Hcg wyniosła 2171
12.11 total beta Hcg wyniosła 13380
Jutro czeka mnie pierwsze USG, po nim ginekolog.
8.11 miałam wizytę u ginekologa, który wyciągając wziernik zauważył brązowy śluz. Pani ginekolog przepisała mi duphaston 2 tabl. 2 razy dziennie i no-spę 3x1 tabl. Kazała jak najwięcej leżeć. Plamienia nie ma (po badaniu też nie było). Ja oczywiście panikuję i stresuję się strasznie.... Jak to ja. Rok się staraliśmy po pierwszym teście nie mogłam uwierzyć, poleciałam po drugi a kolejnego dnia już na krew :) dokuczają mi strasznie problemy gastryczne, źle trawkę i czuję się niczym balon z powodu gazów... Piersi są pełniejsze i bolesne i mam incydenty z mdłościami. Może bardziej węch mi się wyostrzył...
Bardzo miło mi Was poznać :)
 
reklama
Dobry wieczór
Mam na imię Marta, mieszkam pod Warszawą i wychodzi na to, że jestem w ciąży ;)
Jestem mamą Maxa, który urodził się 14.02.2008r. przez cc.
Ostatnia @ 1 października.
7.11 total beta Hcg wyniosła 2171
12.11 total beta Hcg wyniosła 13380
Jutro czeka mnie pierwsze USG, po nim ginekolog.
8.11 miałam wizytę u ginekologa, który wyciągając wziernik zauważył brązowy śluz. Pani ginekolog przepisała mi duphaston 2 tabl. 2 razy dziennie i no-spę 3x1 tabl. Kazała jak najwięcej leżeć. Plamienia nie ma (po badaniu też nie było). Ja oczywiście panikuję i stresuję się strasznie.... Jak to ja. Rok się staraliśmy po pierwszym teście nie mogłam uwierzyć, poleciałam po drugi a kolejnego dnia już na krew :) dokuczają mi strasznie problemy gastryczne, źle trawkę i czuję się niczym balon z powodu gazów... Piersi są pełniejsze i bolesne i mam incydenty z mdłościami. Może bardziej węch mi się wyostrzył...
Bardzo miło mi Was poznać :)
Witaj!
 
Do góry