reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
@zuzkaaa dacie radę :)

@PaniMietki wiadomo jaka to bakteria?

Super że na wizytach ok u was cieszę się bardzo:) to mnie na prawdę bardzo cieszy !


A u mnie dalej nic się nie dzieje
Na domiar złego chyba się przeziębiłam już mnie coś drapie w gardle
 
Nie wiem jak tam u Was z objawami ale mnie zaczyna dopadac mega zmęczenie. Zwłaszcza popołudniami oczy mi się same zamykają. Niestety przy rocznym dziecku to muszę sb zapomnieć o odpoczynku. Jak mała śpi w południe to ja mam milion innych rzeczy do zrobienia z reguły.
 
Witajcie. Ja po pracy ogarniam dom i rodzinke, a wieczorem padam na pysia.
Czytam Was na bieżąco.
Wizytujacym gratki piękne pierwsze fotki bobasków:)
Ja dzisiaj kończę pełen 5 tydzień zaczynam 6:)
objawy powoli się zaczynają węchu psa z granicy i wstręt do wędlin do śniadania. W moim śniadaniowym menu kanapki z żółtym serem i pomidorem. Dzisiaj miałam kryzysowy dzień i do 13 nie mogłam nic do buzi włożyć. Tylko inka wypita:)
Ja wizytuje za 6 dni

Witam wszystkie nowe lipcowe mamusie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiem że moje pytanie pewnie bd mistrzowskie ale nwm jak to wygląda. Mianowicie jutro chyba umowie się na jakąś wizytę u lekarza i moje pytanie lepiej zrobić sb betę wcześniej czy lekarz mi da skierowanie na to badanie? Pytam bo wczwsniejsza ciąże miałam prowadzona za granicą od początku.
 
Do góry