reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny jak wasze maluszki znoszą te masakryczne upały? Mój Franio biedaczek jest bardzo niespokojny, cały czas się wierci i wybudza.. jeszcze tylko 3 dni i trochę chłodniej [emoji1431]
Jest tragicznie:/ spać prawie wcale nie chce, na dwór nie da się wyjść na spacer oszaleć można z tymi temperaturami.
 
reklama
Cześć. U mnie było to samo. Podawałam Bebilon okropne zaparcia,wysypka na całej buzi, mała domagała się butelki co godzinę, można było oszalec, przegladnelam wszystkie fora medyczne i wyszło na to że ma uczulenie na białko mleka krowiego. Zmieniłam mleko na Bebilon Pepti i wszystko jak ręką odjol. Malutka nie ma żadnej wysypki na buzi. Je co 3 godziny. Przesypia całe dnie po każdej butelce. W nocy karmie ja tylko raz lub dopiero o 5 rano. Skończyły się zaparcia kolki. Bardzo trudno dobrać mleko dla takiego maluszka. Było by łatwiej karmiac piersią ale niestety czasami się zdarza że nie można. Życzę powodzenia i wytrwałości my wczoraj skończyliśmy 2 miesiące.
Ale przy alergii na bmk można karmić piersią, nawet powinno się karmić piersią, bo mleko matki zawiera dużo przeciwciał. Tyle, że trzeba trzymać dietę.
 
Dziewczyny a jak u was z waga po porodzie? Ile w sumie przytyłyście i czy udało wam się już zrzucić? Ja grubo ponad 20 kg na plusie na chwile obecna zostało jeszcze 10 do zrzucenia
 
Mi też została polowa, a chciałabym jeszcze więcej,żeby ważyć mniej niż przed ciążą,ale ja rodziłam miesiąc temu, więc jeszcze nawet połogu nie skończyłam
 
Mi spadło 7 kg, zostało jeszcze 8. Ale jeszcze nadprogramowe z wcześniejszej ciąży zostały wiec jest co zrzucać.
 
Dokładnie, mamy czas. Tak bardzo się nie przejmuje chociaż wiadomo, że chciałoby się już wyglądać tak jak przed ciąża. O dziwio wchodzę do swoich spodni rozmiaru xs sprzed ciąży a brzuch jeszcze całkiem nie zszedł, a tak naprawę został taki mały „wałeczek” :p :p
 
reklama
Ja też wchodzę w moje wszystkie spodnie . Ale jednak jeszcze wisi coś.
Gorzej jak są niskie i Cisna na blizne no ale już i tak coraz lepiej :)
Dokładnie, mamy czas. Tak bardzo się nie przejmuje chociaż wiadomo, że chciałoby się już wyglądać tak jak przed ciąża. O dziwio wchodzę do swoich spodni rozmiaru xs sprzed ciąży a brzuch jeszcze całkiem nie zszedł, a tak naprawę został taki mały „wałeczek” [emoji14] :p
 
Do góry