reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Gratulacje wszystkim mamuśkom [emoji8] zdrowia dla was i waszych słodziaczków [emoji846]

Mój dzidź w końcu zaczął ładnie przybierać i żółtaczka też schodzi. Za to chyba zaczynaja się problemy brzuszkowe, wieczorami i nad ranem strasznie stęka i pręży się cały czerwony. Z córa zaczęło się to w drugim miesiącu dopiero, a teraz tak szybciutko [emoji45]
 
Nadia 3300g i 55 cm [emoji7][emoji8][emoji7] teraz kciuki za was [emoji110][emoji110][emoji110]Zobacz załącznik 992661
Ogromne gratulacje! Kolejna śliczna dziewczynka, pięknosci :) Fajnie masz juz ja tak blisko siebie:) Jak sie czujesz, jestes juz na poporodowej, czy na pooperacyjnej? Jak laktacja to pewnie zbyt wczesne pytanie, ale juz ja przystawiałas?
 
reklama
hej dziewczynki :)
ale musiałam nadrobić zaległości...chyba juz wszystko przeczytałam ;)
gratuluje wszystkim mamusiom wspaniałych dzidziusiów :)* oby sie zdrowo chowały.
Ja termin mam na 27 lipiec i juz zaczynam sie stresować...moj pierwszy syn urodził sie z waga 4200 psn i pęknięcie III stopnia :( na ostatniej wizycie Elenka w 34 tyg ciaży ważyła 3300...moja gin. twierdzi ze moze byc wieksza od braciszka :(
 
Do góry