reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny, miałyście już pewnie pobierany wymaz pod kątem zakażenia GBS :) Moje znajome miały tylko dodatni/ujemny, a w moim laboratorium przyszpitalnym wyglądało to tak:
Rozumiem że czeka mnie podanie antybiotyku? Jak Wasze doświadczenia w kwestii tych paciorkowców?:D
 

Załączniki

  • ED94A046-9758-4240-AB5F-39C98E5FADEF.png
    ED94A046-9758-4240-AB5F-39C98E5FADEF.png
    378,6 KB · Wyświetleń: 173
reklama
Z tym przepuszczaniem w kolejkach to zauważyłam w moim przypadku:
1. Lidl- kasjerka mnie wołała na przód albo otwierali kasę dla mnie-zawsze
2. Biedra-kasjerzy zlewka
3. Rossman- kasjerzy zlewka
4. Małe lokalne sklepy-zlewka

Ogólnie ludzie najczęściej szybko odwracali wzrok- żenujące na maxa

Teraz jak byłam po porodzie na takiej dużej poczcie, to mnie młoda kobietka w okienku przepraszała, bo nieodrazu zauważyła. A ja ja w sukience, nogi w japonkach bo tylko to mi wchodzi na stopy- opuchnięta jak balon, trzymająca się za brzuch bo lata i to uczucie okropne, ręce całe w siniakach po wkłuciach-ludzie mierzyli góra dół i wyjebane

Ogólnie społeczeństwo daje ciała
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!

Prowadzę bardzo ciekawe badania do pracy magisterskiej oraz do projektu badawczego, którym kieruję
smiling smiley
Badam jak patrzą na siebie Wasi partnerzy, gdy po raz pierwszy zostają ojcami
smiling smiley
Dużo wiadomo już na temat macierzyństwa, natomiast temat ojcostwa dalej w wielu aspektach jest niezbadany
smiling smiley
Te badania, które możecie wspomóc pozwolą rozszerzyć wiedzę na temat mężczyzn w roli ojca
smiling smiley


Żeby poziom badań był jak najwyższy - nie posiadam ankiety internetowej, a profesjonalne kwestionariusze psychologiczne, które wysyłam listem na Wasz adres korespondencyjny
smiling smiley
Pierwszy raz teraz, gdy jeszcze czekacie na narodziny, a drugi raz już po narodzinach dziecka. To właśnie to dwukrotne przeprowadzenie badania pozwala sprawdzić jak zmienił się Wasz partner, gdy doświadczył już w pełni ojcostwa - czyli po tym, jak urodziła się Wasza pierwsza pociecha
smiling smiley
Jednorazowe wypełnienie ankiety i kwestionariusza zajmuje przeważnie około 15-20 minut
smiling smiley
Poszukuję partnerów mam, które mają termin porodu wyznaczony na czerwiec - wrzesień :)

Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc! smiling smiley Wierzę, że uda mi się zebrać grupę, która pozwoli mi zbadać ten tak interesujący dla nauki obszar badań!
smiling smiley


Wszystkie zainteresowane mamy proszę o wysyłanie adresu korespondencyjnego, na który mogę wysłać kwestionariusze na adres e-mail: edyta.anna.janik@gmail.com. W razie pytań zachęcam do kontaktu tutaj, jak również mailowo!

Pozdrawiam!
 
Muszę brać przykład z Ciebie Justella ! :) Masz rację że nie powinnyśmy patrzeć na innych bo tak naprawdę to im wstyd powinno być.
Najsmutniejsze jest jednak to że w moim przypadku najczęściej nie ustępują mi Ci dojrzalsi czyli ok 40-50-60 a wsrod młodych widać fajne poruszenie i refleksję żeby wpuścić przed siebie.
Zawsze myślałam że właśnie jest na odwrót no ale cóż, musimy dbać o siebie same jak trzeba ;)
Najmilsze doświadczenia mam z Rossmannem. Robiąc zakupy w kilku różnych za każdych razem Panie mnie wolałaby poza kolejką , czasami jakaś ogroooomniasta.
Nie wiem czy są jakoś szkoleni z tego specjalnie ale bardzo sympatyczne to jest jak wypatruuja z daleka i mówią "zapraszam Panią w ciąży" ;)
W każdym Rossmannie wołają kobiety w ciąży mają tak w regulaminie - moja siostra tam pracuje
Byłam w 2 różnych Rossmanach w 2 różnych miastach i niestety swoje wystac musiałam. Ale w jednym byłam z dwójką dzieci i w 32tc (brzuch u mnie widoczny) przede mną 2 osoby więc stwierdziłam że spokojnie poczekam A tu podchodzi przed moje dzieci Pani w wieku około 40 lat podziwiając kolor sufitu z pełnym koszykiem. Mojego męża nosiło żeby coś powiedzieć ale "machnelam" ręką:-). Ogólnie to moja 3 ciąża i tylko raz mnie przepuscila Pani (W drugiej ciąży) do kasy w Tesco. Do tej pory to raczej inni podchodzą do mnie czy mogą wejść albo skorzystać przede mną albo że mają tylko 2 rzeczy itp itd. A ja głupia jeszcze zawsze się zgadzam.... :-D
 
reklama
Do góry