reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja planuję najpierw otulać pieluszką a później śpiworek ale jeszcze nie kupiłam takiego małego i letniego. Mam po córce dużo ale cieplejszych.
 
reklama
Dziewczyny a waracając do tematu psów. Jak wasze maleństwa reagowały na szczekanie psa? płakały ? nie mogły spać? czy było ok?
 
Dziewczyny a waracając do tematu psów. Jak wasze maleństwa reagowały na szczekanie psa? płakały ? nie mogły spać? czy było ok?
Dziecko ponoć się przyzwyczaja do odgłosów które słyszy w brzuchu i potem mu nie przeszkadzają bo są mu znane. Ile w tym prawdy nie wiem ale mam nadzieję że chodź trochę
 
@trawuzs Moje dziecko przez pierwsze 4tyg nie reagowało na żadne hałasy, nawet na psa co szczekał byle czego. Później niestety to się skończyło.
Tak przeważnie każde dziecko ma, ze przez pierwsze tyg nie reaguje.
 
Ja tez słyszałam, ze dziecko przyzwyczaja się do odgłosów już w brzuszku, ale w praktyce się to okaże jak będzie :) Do okrycia mam pieluszki i kocyki bambusowe, planuje kupić jeszcze otulacz muslinowy albo bambusowy.
 
reklama
Do góry