reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja kompletuję od początku - po córci wszystko sprzedałam a zreszta po synku również - wózek już sie nie nadaje po 2 dzieci :) trochę tego jest ale na spokojnie zakupię :)
Powodzenia! My właśnie specjalnie zostawiliśmy wszystko bo planowaliśmy dość szybko drugie dziecko i udało się :)
 
reklama
Dziś kurier przywiózł mi materac do łóżeczka. Przyszedł karton ubrań z OLX i czekam z niecierpliwością na męża bo ma po pracy odebrać z paczkomatu dwa kocyki :) łóżeczko już stoi od 3 tygodni bo strasznie się napaliłam na zakup [emoji28]
Został mi wózek, wanienka, wyprawka apteczna i jakieś akcesoria łóżeczkowe. Chcę mieć wszystko gotowe do końca maja żeby już spać spokojnie ;)
 
Powodzenia! My właśnie specjalnie zostawiliśmy wszystko bo planowaliśmy dość szybko drugie dziecko i udało się :)

My nie wiedzieliśmy czy jeszcze będzie jakiś brzdąc czy nie. Trochę myslelismy czy sprzedawać w końcu stwierdziliśmy, że w razie gdyby jeszcze kiedyś jakieś dziecko pojawiło na świecie to wszystko kupimy. Zwłaszcza, że jak wyciągnełam rzeczy po Kasi takie w uniwersalnych kolorach dla Kacpra to mimo,że powkładałam czyściutkie to były z żółtymi plamami pewnie po mleku które wyszły z czasem. Dlatego teraz większy wydatek :)
Rodzina też nas zarzucała ubraniami ( od siostry i brata męża) po swoich dzieciach i szczerze to nawet nie miałam gdzie tego trzymac a do piwnicy jakbym wyniosła to juz później tylko na śmieci :)
Uzbieralismy na polowe kieszonkowego na wczasy :D
 
My od podstaw ale juz największe rzeczy mamy :)
Ubranek też dużo bo kupiłam, dostalam od kolezanki a kuzynka dała mi po synu. I pewnie polowy nie użyjemy [emoji14]
Jeszcze muszę zrobić zamówienie w aptece, i materacyk. Kupić sobie torbę do wózka.
 
Dziewczyny jeszcze mi się przypomniała ważna sprawa. Kupujecie ochraniacze na szczebelki? Bo czytam o tym na internecie i różne są opinie
 
Dziś kurier przywiózł mi materac do łóżeczka. Przyszedł karton ubrań z OLX i czekam z niecierpliwością na męża bo ma po pracy odebrać z paczkomatu dwa kocyki :) łóżeczko już stoi od 3 tygodni bo strasznie się napaliłam na zakup [emoji28]
Został mi wózek, wanienka, wyprawka apteczna i jakieś akcesoria łóżeczkowe. Chcę mieć wszystko gotowe do końca maja żeby już spać spokojnie ;)

Pochwal się jakie rzeczy "upolowałas " na olx :)
 
My nie wiedzieliśmy czy jeszcze będzie jakiś brzdąc czy nie. Trochę myslelismy czy sprzedawać w końcu stwierdziliśmy, że w razie gdyby jeszcze kiedyś jakieś dziecko pojawiło na świecie to wszystko kupimy. Zwłaszcza, że jak wyciągnełam rzeczy po Kasi takie w uniwersalnych kolorach dla Kacpra to mimo,że powkładałam czyściutkie to były z żółtymi plamami pewnie po mleku które wyszły z czasem. Dlatego teraz większy wydatek :)
Rodzina też nas zarzucała ubraniami ( od siostry i brata męża) po swoich dzieciach i szczerze to nawet nie miałam gdzie tego trzymac a do piwnicy jakbym wyniosła to juz później tylko na śmieci :)
Uzbieralismy na polowe kieszonkowego na wczasy :D
U mnie trochę też plam wyszło ale nie ma tragedii. Myślałam że będzie gorzej z tym. Pierwszą selekcję zrobiliśmy. Teraz też już nie będziemy trzymać wyprawki. Nie wykluczamy że za parę lat może pomyślimy o trzecim dziecku ale zrobimy tak jak Wy jak coś :)
 
Dziewczyny jeszcze mi się przypomniała ważna sprawa. Kupujecie ochraniacze na szczebelki? Bo czytam o tym na internecie i różne są opinie
wcześniej mialam ale tylko z 3 boków - najdluższy jeden mialam bez ochraniacza, zeby miec lepszy widok na dziecko jak leżałam. Teraz nie wiem jeszcze co zrobie.
 
Pochwal się jakie rzeczy "upolowałas " na olx :)
7 par spodni, leginsy, kilka koszulek, 7 pajaców, 40 sztuk body, polar, bluza :)
Przedział 68-74cm. Wszystko za 30zł już z przesyłką, więc żal nie brać ;)
IMG_20190306_111800.jpeg
 
reklama
Do góry