reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Najpierw mi powiedziała że na koniec kwietnia dopiero terminy mają ale ktoś zrezygnował więc się udało wcześniej. No właśnie jak na nasze realia to chyba trzeba się cieszyć że Już za miesiąc :)
No dokładnie... Przy tym co sie dzieje e polsce to tylki miesiąc [emoji14]
 
reklama
Najpierw mi powiedziała że na koniec kwietnia dopiero terminy mają ale ktoś zrezygnował więc się udało wcześniej. No właśnie jak na nasze realia to chyba trzeba się cieszyć że Już za miesiąc :)

Bedzie dobrze :) mam nadzieje, że już tych ognisk w serduszku nie będzie - najgorsze tylko to oczekiwanie......
 
Bedzie dobrze :) mam nadzieje, że już tych ognisk w serduszku nie będzie - najgorsze tylko to oczekiwanie......
No właśnie ale mam taki plan żeby zająć się wyprawką to może czas szybciej zleci. W międzyczasie mam jeszcze wizytę u mojej ginekolog. Muszę spojrzeć na nasz wątek wyprawkowy i odkopać moją poprzednią listę. Chcę też przejrzeć ubranka po córce i te neutralne zostawić a resztę sprzedać albo wyrzucić co się nie nadaje już. Może to czekanie jakoś minie dzięki temu :)
 
No właśnie ale mam taki plan żeby zająć się wyprawką to może czas szybciej zleci. W międzyczasie mam jeszcze wizytę u mojej ginekolog. Muszę spojrzeć na nasz wątek wyprawkowy i odkopać moją poprzednią listę. Chcę też przejrzeć ubranka po córce i te neutralne zostawić a resztę sprzedać albo wyrzucić co się nie nadaje już. Może to czekanie jakoś minie dzięki temu :)
Będziemy czekać wspólnie:) ja nie wiem jak mam podejść do tej podwójnej wyprawki . Czego ile kupić ehhh
 
No właśnie ale mam taki plan żeby zająć się wyprawką to może czas szybciej zleci. W międzyczasie mam jeszcze wizytę u mojej ginekolog. Muszę spojrzeć na nasz wątek wyprawkowy i odkopać moją poprzednią listę. Chcę też przejrzeć ubranka po córce i te neutralne zostawić a resztę sprzedać albo wyrzucić co się nie nadaje już. Może to czekanie jakoś minie dzięki temu :)
Jest to dobra opcja :) zajmij sobie czymś głowę
Będziemy czekać wspólnie:) ja nie wiem jak mam podejść do tej podwójnej wyprawki . Czego ile kupić ehhh
No to podwójne wyzwanie. Ale trzymam kciuki :)
 
No właśnie ale mam taki plan żeby zająć się wyprawką to może czas szybciej zleci. W międzyczasie mam jeszcze wizytę u mojej ginekolog. Muszę spojrzeć na nasz wątek wyprawkowy i odkopać moją poprzednią listę. Chcę też przejrzeć ubranka po córce i te neutralne zostawić a resztę sprzedać albo wyrzucić co się nie nadaje już. Może to czekanie jakoś minie dzięki temu :)
Będziemy czekać wspólnie:) ja nie wiem jak mam podejść do tej podwójnej wyprawki . Czego ile kupić ehhh

Dziewczyny zleci szybko :) a wyprawką jak najbardziej można się zająć :) ja co mam termin na ostatniego lipca już zaczęłam kupowac bodziaki i pajace :) bo stwierdziłam, że te większe wydatki jak wózek i łóżeczko zostawię sobie na maj czerwiec w lipcu kosmetyczne i dla mnie a teraz dla dziecka rzeczy. Muszę kasę rozplanowac bo konto cały czas świeci pustkami :D
Jednym slowem zajmuje sobie czas w oczekiwaniu na połówkowe :) a tu jeszcze ponad 2 tygodnie....
 
Dziewczyny zleci szybko :) a wyprawką jak najbardziej można się zająć :) ja co mam termin na ostatniego lipca już zaczęłam kupowac bodziaki i pajace :) bo stwierdziłam, że te większe wydatki jak wózek i łóżeczko zostawię sobie na maj czerwiec w lipcu kosmetyczne i dla mnie a teraz dla dziecka rzeczy. Muszę kasę rozplanowac bo konto cały czas świeci pustkami :D
Jednym slowem zajmuje sobie czas w oczekiwaniu na połówkowe :) a tu jeszcze ponad 2 tygodnie....
Dokładnie a tu mam podwójny wydatek. Kupiłam już trochę rzeczy i parę też dostałam od koleżanki. Np. Body rozmiar 62 mam 20 sztuk a gdzie reszta ..Dziś mi się śniło że łóżeczka szykowałam dla dzieci ;)
 
Będziemy czekać wspólnie:) ja nie wiem jak mam podejść do tej podwójnej wyprawki . Czego ile kupić ehhh
Ty będziesz pierwsza znała wyniki. Na pewno będzie dobrze. Pewnie już śladu po tej plamce nie będzie. A co do wyprawki to rzeczywiście dwa razy trudniej bo i dwa razy więcej wszystkiego ale na pewno sobie poradzisz. Dla mnie to czysta przyjemność :)
Dziewczyny zleci szybko :) a wyprawką jak najbardziej można się zająć :) ja co mam termin na ostatniego lipca już zaczęłam kupowac bodziaki i pajace :) bo stwierdziłam, że te większe wydatki jak wózek i łóżeczko zostawię sobie na maj czerwiec w lipcu kosmetyczne i dla mnie a teraz dla dziecka rzeczy. Muszę kasę rozplanowac bo konto cały czas świeci pustkami :D
Jednym slowem zajmuje sobie czas w oczekiwaniu na połówkowe :) a tu jeszcze ponad 2 tygodnie....
No ja mam termin na tydzień przed Tobą więc też na końcówce jestem. U mnie sytuacja o tyle prostsza bo większość rzeczy mam po córce. Wszystkie te droższe wydatki typu wózek, łóżeczko, fotelik, bujaczek mi odchodzą. Jedynie to co wyprawka kosmetyczna i ubranka. Ciuszki powoli już kupuję jak mi się coś rzuci ładnego w oczy chłopięcego. Trochę mi zostało neutralnych zwłaszcza w tych najmniejszych rozmiarach. Pieluszki zamówiłam, część już mam. W sumie dużo tego nie zostało.
 
Dokładnie a tu mam podwójny wydatek. Kupiłam już trochę rzeczy i parę też dostałam od koleżanki. Np. Body rozmiar 62 mam 20 sztuk a gdzie reszta ..Dziś mi się śniło że łóżeczka szykowałam dla dzieci ;)
Jak dobrze pamiętam bedziesz mieć 2 chlopców? Pamietam jak kacper mi się cały czas przesikiwał :) tak jakoś bokiem wychodziło że non stop go przebierałam :) z kolei córcia bardzo ulewała i też przebierałam kilka razy dziennie :) teraz kupiłam kilka bodziaków a na to moja mama a to juz Ci wystarczy prawda? :D Stwierdziłam, że chyba na 2 dni :)
Ja patrzę trochę na olx - niektóre dziewczyny sprzedaja świetne rzeczy niezniszczone - od jednej zakupiłam kilka bodziaków i legginsów nowych bo nie zdążyła ubrac i faktycznie wyglądają jak nie używane :)
 
reklama
Ty będziesz pierwsza znała wyniki. Na pewno będzie dobrze. Pewnie już śladu po tej plamce nie będzie. A co do wyprawki to rzeczywiście dwa razy trudniej bo i dwa razy więcej wszystkiego ale na pewno sobie poradzisz. Dla mnie to czysta przyjemność :) No ja mam termin na tydzień przed Tobą więc też na końcówce jestem. U mnie sytuacja o tyle prostsza bo większość rzeczy mam po córce. Wszystkie te droższe wydatki typu wózek, łóżeczko, fotelik, bujaczek mi odchodzą. Jedynie to co wyprawka kosmetyczna i ubranka. Ciuszki powoli już kupuję jak mi się coś rzuci ładnego w oczy chłopięcego. Trochę mi zostało neutralnych zwłaszcza w tych najmniejszych rozmiarach. Pieluszki zamówiłam, część już mam. W sumie dużo tego nie zostało.
Ja kompletuję od początku - po córci wszystko sprzedałam a zreszta po synku również - wózek już sie nie nadaje po 2 dzieci :) trochę tego jest ale na spokojnie zakupię :)
 
Do góry