reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Znów ledwo nadrobilam :p

Co do glukozy i usg. Wszystko jest w nowym standardzie (oczywiscie mówię o PL ;) )
Glukoza zalecają 21-26tc
Usg 3 w ciąży 11-14tc, 18-22tc bodaj i po 34tc jakoś. A co dany lekarz robi prywatnie czy nawet nfz ale wg własnego uznania to już inna sprawa.

Ajajaj jutro wizyta... czas spać :p

Gratki dobrych wieści!
 
Jeśli dobrze czytałam to są 3 usg diagnostyczne a reszta to tak żeby rodzica pokazać ale nic do opieki nie wnoszą.
 
A ja wczoraj się ołaziłam. Wpadłam na świetny pomysł ze jak nie ma autobusu to pójdę na piechote i zrobiłam ładnych kilka jak nie kilkanaście kilometrów. Wieczorem mężowi zachciało się przytulanek ale skończyło się na grze wstępnej z moim orgazmem bo poczułam że coś mnie ciągnie z prawej strony. Toaleta a tam..... Krew. Zawał na miejscu. W tej ciąży nie miałam plamien żadnych ani jak pracowałam, chodziłam, cwiczylam Anke Lewandowska no nic. Zadzwoniłam do gina kazał wziąć 2 luteiny na noc i rano i nospe. Teraz trochę tylko brudny śluz mam. No i leżę. Później zadzwonię do niego czy mam przyjść na usg. A we wtorek było wszystko ok [emoji21]
 
Znów ledwo nadrobilam :p

Co do glukozy i usg. Wszystko jest w nowym standardzie (oczywiscie mówię o PL ;) )
Glukoza zalecają 21-26tc
Usg 3 w ciąży 11-14tc, 18-22tc bodaj i po 34tc jakoś. A co dany lekarz robi prywatnie czy nawet nfz ale wg własnego uznania to już inna sprawa.

Ajajaj jutro wizyta... czas spać :p

Gratki dobrych wieści!
U mnie robi podobno co drugą wizytę usg. Ja miałam w 9 tygodniu, 14 tygodniu i teraz będę miała w 22. Potem w 26 pewnie mnie ominie ale zrobi w 30. 34 nie, 38 tak. Ewentualnie zamiast co 4 tygodnie może mnie kiedyś zapisac co 5. Ogólnie jak jest wszystko ok to nie ma częstszych wizyt pod koniec.
 
Trzymam kciuki by nic groźnego to nie było.
A ja wczoraj się ołaziłam. Wpadłam na świetny pomysł ze jak nie ma autobusu to pójdę na piechote i zrobiłam ładnych kilka jak nie kilkanaście kilometrów. Wieczorem mężowi zachciało się przytulanek ale skończyło się na grze wstępnej z moim orgazmem bo poczułam że coś mnie ciągnie z prawej strony. Toaleta a tam..... Krew. Zawał na miejscu. W tej ciąży nie miałam plamien żadnych ani jak pracowałam, chodziłam, cwiczylam Anke Lewandowska no nic. Zadzwoniłam do gina kazał wziąć 2 luteiny na noc i rano i nospe. Teraz trochę tylko brudny śluz mam. No i leżę. Później zadzwonię do niego czy mam przyjść na usg. A we wtorek było wszystko ok [emoji21]
Dzień dobry. Miłego dnia wszystkim i udanych wizyt! Pora ruszać do pracy.
 
@Dorka88 oby wszystko było dobrze.
U mnie wizyta w poniedziałek, po 5 tygodniach. Kurde strasznie długo, ale lekarz uznał, że nie ma sensu wcześniej. (Oby). Co do zgagi to miałam całą pierwszą ciąże. A, że to było w czasach ciemnogrodu to nie łykałam nic ani rennie itd. Leczyłam się mlekiem i siemiem lnianym. Efekt był odwrotny od zamierzonego. Teraz staram się nie jeść przed snem, bo nie daj boże kanapka czy nawet małe jabłuszko to niestety już noc nieprzespana przez zgagę.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
 
A ja wczoraj się ołaziłam. Wpadłam na świetny pomysł ze jak nie ma autobusu to pójdę na piechote i zrobiłam ładnych kilka jak nie kilkanaście kilometrów. Wieczorem mężowi zachciało się przytulanek ale skończyło się na grze wstępnej z moim orgazmem bo poczułam że coś mnie ciągnie z prawej strony. Toaleta a tam..... Krew. Zawał na miejscu. W tej ciąży nie miałam plamien żadnych ani jak pracowałam, chodziłam, cwiczylam Anke Lewandowska no nic. Zadzwoniłam do gina kazał wziąć 2 luteiny na noc i rano i nospe. Teraz trochę tylko brudny śluz mam. No i leżę. Później zadzwonię do niego czy mam przyjść na usg. A we wtorek było wszystko ok [emoji21]
Dawaj znac . oby było wszystko dobrze [emoji8]
 
Dorka jak sytuacja?
Kciuki za wizytujące.
Ja właśnie wcinam śniadanko i zaraz do przedszkola. Piękne słońce mnie obudzilo, więc przynajmniej bez problemu wstałam z łóżka
Miłego dnia!
 
reklama
"Nie spij tylko rzucaj mi piłkę" [emoji13]
received_1959350621040572.jpeg
 
Do góry