reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja to dzień po zrobieniu testu poszłam na l4 w 5 tygodniu
emoji85.png
więc chyba większego lenia niż ja nie ma [emoji14] ale to akurat w związku z tym, że musiałam jak najszybciej uciekać na L4 żeby mnie nie zwolnili bo rozpoczęły się wtedy zwolnienia grupowe...
Ja musze jeździć raz w tyg a miałam plan 2 razy i co [emoji23] od grudnia byłam raz. [emoji23]

@Martkaaa5 też prawda [emoji23]. Ja nie muszę ale powinnam a i tak mam lenia
 
reklama
Ja podziwiam dziewczyny które pracuja w ciąży i muszą rano wstać. Ja się rozleniwilam przez ten nakaz leżenia i teraz wstać rano i iść na uczelnie coś dokończyć to jest dramat. A taki ambitny plan miałam zrobić jak najwięcej przed końcem kwietnia a tak naprawdę od roku nie zrobiłam nic [emoji85] miałam iść na autobus na 9 a dalej leżę w łóżku. Na 11 już muszę
Ja nigdy nie miałam problemu z wczesnym wstawaniem, zawsze byłam rannym ptaszkiem. Codziennie wstaje o 7, żeby dzieci do szkoły i przedszkola wyprawić, w weekendy też nie śpie dłużej bo czuję się później niewyspana.
 
Kochana, ja po prostu nie lubie jak robi sie nieprzyjemnie. Jak z prostego zapytania robi sie.... no [emoji2417][emoji2417][emoji2417]

Przemyslalm to w nocy i nie rozumiem...

1. Na zamkniety sila nikt nie zaciagnie. Tym, ktorym formula odpowiada moga zostac na otwartym. Jak maja sile i czas to moga ciagnac i zamkniety i otwarty. Wolny kraj. Ponoc.

2. Skoro niektorzy nie udzielaja sie na otwartym... To czego oczekuja? Ze zostanie tu grupa, ktora bedzie produkowac i dostarczac publicznej rozrywki? Argument, ze otwarte zdechnie jak otworzy sie zamkniete... wybaczcie ale to oznacza tylko tyle, ze zostana osoby, ktore nie dziela sie niczym... wiec chodzi tylko o czytanie. Tak-bede sie upierac, ze nie chce robic swoja ciaza za czyjas rozrywke.

3. Nie, nie chodzi o ilosc natluczonych postow. O czytaniu i reagowaniu 5 razy dziennie. Ja tez nie mam na to czasu.. a czasem ochoty. Chodzi o bycie w tej ciazy, w tym "wariatkowie" RAZEM. Rozumiem, ze sa introwertycy i ekstrawertycy.. jednym idzie łatwiej, drugim trudniej uzewnetrznianie. Ale mysle, ze formula zamknietego daje wlasnie poczucie jakiegos komfortu.

4. Skoro mowa juz o komforcie.. jesli komus jest komfortowo na otwartym, to czy ja bronie. Ale z laski swojej dajcie mi tez prawo do odczucia mojego komfortu na zamknietym.

Musialam to z siebie wylac. Wybaczcie starej kobiecie.
Ja się podpisuję pod tym również.

Witam się. Czekam z niecierpliwością na te wyniki opryszczki i się stresuje raz wydaje mi się że miałam a raz że nie :unsure:

Co do wstawiania to różnie z tym bywa ogólnie lubię długo pospać ale jak mus to mus mam już spore dzieci więc teraz jak ferie to nie muszę się zrywać bo chłopcy się sami zajmą więc luz:)

Dziewczyny witaminę C można normalnie brać?
 
Nie łam się ja też boczków załapałam, jestem (byłam) osobą szczupłą teraz mam kawał cyca, kawał "tyłeczka " i niezłą oponkę ale jakoś się tym nie przejmuje bo wiem że poleci po porodzie A mężowi bardzo podobają się moje obecne kształty;)
Dzieki :) u mnie najgorzej, że wiem że samo po porodzie nie poleci :D powrót do figury po porodzie to dla mnie czas wyrzeczeń i ćwiczeń :) ale dalam radę 2 razy to dam i teraz :) (muszę )
 
Lubie Cie.
I lubie spontan.
Janka, nie wiesz nawet jakiego banana mam na twarzy. Z wzajemnością stara kobietko, z wzajemnością [emoji23][emoji8]
Ps. Nigdy nie przypuszczałam ze w wieku 33 lat będę w ciąży [emoji55]
Dlaczego nie dałaś znać wcześniej z wolnym dniem? Ja oddelegowałam gości, mam tez cały dzień dla siebie :) juz kombinuję żeby pojechać na plac unii albo starówka na porządną kawę i ciacho. Albo wyląduję w kinie na kogiel mogiel [emoji6]
Dziękuję Dziewczyny za życzenia. Nie wiem kiedy te dwa lata zleciały. Dopiero taka mała była a już panna się robi :) kiedyś wrzucę na zamknięty wątek fotkę.

Jagódka dla Twojego synka też dużo wspaniałości [emoji813]

Misty, dużo zdrowia dla córci, mój łobuz wczoraj skończył dwa lata:)
Misty, Jagódka wszystkiego co najlepsze dla Waszych 2-latków [emoji4][emoji512] fajny wiek małych łobuziaków [emoji7]
Kochana, ja po prostu nie lubie jak robi sie nieprzyjemnie. Jak z prostego zapytania robi sie.... no [emoji2417][emoji2417][emoji2417]

Przemyslalm to w nocy i nie rozumiem...

1. Na zamkniety sila nikt nie zaciagnie. Tym, ktorym formula odpowiada moga zostac na otwartym. Jak maja sile i czas to moga ciagnac i zamkniety i otwarty. Wolny kraj. Ponoc.

2. Skoro niektorzy nie udzielaja sie na otwartym... To czego oczekuja? Ze zostanie tu grupa, ktora bedzie produkowac i dostarczac publicznej rozrywki? Argument, ze otwarte zdechnie jak otworzy sie zamkniete... wybaczcie ale to oznacza tylko tyle, ze zostana osoby, ktore nie dziela sie niczym... wiec chodzi tylko o czytanie. Tak-bede sie upierac, ze nie chce robic swoja ciaza za czyjas rozrywke.

3. Nie, nie chodzi o ilosc natluczonych postow. O czytaniu i reagowaniu 5 razy dziennie. Ja tez nie mam na to czasu.. a czasem ochoty. Chodzi o bycie w tej ciazy, w tym "wariatkowie" RAZEM. Rozumiem, ze sa introwertycy i ekstrawertycy.. jednym idzie łatwiej, drugim trudniej uzewnetrznianie. Ale mysle, ze formula zamknietego daje wlasnie poczucie jakiegos komfortu.

4. Skoro mowa juz o komforcie.. jesli komus jest komfortowo na otwartym, to czy ja bronie. Ale z laski swojej dajcie mi tez prawo do odczucia mojego komfortu na zamknietym.

Musialam to z siebie wylac. Wybaczcie starej kobiecie.
I to są moje myśli i pkt widzenia wlasnie.
Polać jej [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
@Janka86 Wszystkiego najlepszego ;););)

Dziewczyny ja się trochę wczoraj wieczorem podłamałam bo mimo że brzuszka nie mam jeszcze to piersi urosły tak ze dwa rozmiary i ... pojawiły się 2 różowe pręgi na lewej mimo że od 3 miesiąca smaruje olejkami dla dzieci i bio oilem... :(
Kochana, chocbys najdroższych do tego kosmetyków używała- nie pomoże jeśli masz predyspozycje i uwarunkowania genetyczne. Przerabiałam to z Maksem. Z czasem rozstępy bledną choć to żadne pocieszenie-wiem. Ja tez byłam załamana, ale po porodzie miałam juz inne do tego podejście. Zdziwiłabyś się ile kobiet, które nigdy w ciąży nie były, ma rozstępy na piersiach, pośladkach, udach itd. Po porodzie śluz ślimaka pomaga je wybielić.
@Janka86 wszytkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń [emoji320][emoji253][emoji512]
Ps. Ja 33 kończę w kwietniu [emoji4]

Ja myślę, że sporo forum kończy się na zamkniętym. Każde na jakim byłam kończyło się na zamkniętym albo grupie na fb. Daje to więcej swobody pisania, bez zbędnego myślenia, że ktoś niepożadany to przeczyta.

Dzisiaj zgrzeszyłam, zjadłam loda mimo diety cukrzycowej, ale pokusa była silniejsza [emoji57]
Jakiego loda ? Bo moze tez mnie natchniesz. Mam na coś smaka, ale nie wiem na co....

Oj niby to wszystko wiem ale jakoś ciężko mi znieść psychicznie że jednak ciało się zmienia. Może przez to że nie miałam nigdy ani rozstępów ani nic nigdy nie miałam szyte więc i blizn nie mam na ciele, ale wiem że powinnam chyba się czymś zająć a nie siedzieć w domu bo chyba przez to osiwieję :p
Moze jakiś sport dla ciężarnych? Moze basen? Ja myślałam o basenie tylko mam mieszane uczucia, bo boje się infekcji intymnych. To, ze czuje się juz jak foka to sprawa drugorzędna [emoji23][emoji23]
Ja nigdy nie miałam problemu z wczesnym wstawaniem, zawsze byłam rannym ptaszkiem. Codziennie wstaje o 7, żeby dzieci do szkoły i przedszkola wyprawić, w weekendy też nie śpie dłużej bo czuję się później niewyspana.
To tak jak ja. Przeważnie o 6:30 jestem juz w sklepień bo dla gości zawsze świeże bułeczki kupuję. A jak nie ma gości to i tak wstaje wczesnie, bo mój mały głód musi
Zjeść, No i dzień jest dłuższy, więcej można zrobić [emoji4]

A ja nadal z prasowania nie wyszłam a wlasnie suszarka skończyła suszyć kolejne pościele. Ja się załamie [emoji31]
 
Grupy krwi nie bada się dwa razy? Ja odebrałam wynik z dopiskiem „niepotwierdzony” i wyczytałam, że grupę krwi w ciąży powinno się powtórzyć żeby dobrze ją określić.

Bardzo współczuje takiej tragedii...
Mnie coś gin mówił, że musiałabym powtórzyć jakbym miała rh-, ale już sama nie wiem..
 
Od dwoch dni boli mnie spojenie lonowe.. ale to tak, ze chodzic nie moge. A w nocy jak wyciągałam mlodego z lozeczka, to myslalam, ze klekne.. Ma ktos tak?
 
reklama
Tak szczerze to nie zauważyłam, żebyś coś napisała. Można nadążyć, wcale nie jest tak dużo. Dwa razy dziennie zajrzysz i jesteś na bieżąco. Może byłabyś bardziej zauwazana, gdybyś pisała częściej? Zachecam :)

Możesz sprawdzić w mojej historii, od 22 listopada co kilka dni mam napisanego posta a nikt mnie nie kojarzysz, to chyba o czymś świadczy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry