reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

I ja się przyłączam do życzeń. Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze [emoji8] To dla mnie też bardzo ważna data bo dwa lata temu urodziła się moja córka [emoji813]

A tak w ogóle to dzień dobry. Dziś zapowiada się leniwy dzień. Wstałam z myślą że nie robię dziś nic oprócz obiadu, którym będą naleśniki :) ostatnio ciągle słodkie za mną chodzi. No i zabawa z córką bo ona nie akceptuje "leniwych dni" :)

Miłego dnia [emoji8]
Wszystkiego cudownego dla coreczki!!
 
reklama
I ja się przyłączam do życzeń. Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze [emoji8] To dla mnie też bardzo ważna data bo dwa lata temu urodziła się moja córka [emoji813]

A tak w ogóle to dzień dobry. Dziś zapowiada się leniwy dzień. Wstałam z myślą że nie robię dziś nic oprócz obiadu, którym będą naleśniki :) ostatnio ciągle słodkie za mną chodzi. No i zabawa z córką bo ona nie akceptuje "leniwych dni" :)

Miłego dnia [emoji8]
Sto lat dla córki
Powiedzenia [emoji13]
Coś słabo kciuki trzymałas bo dalej leżę w łóżku [emoji23] na 11 to już na pewno zdążę
 
Ale w zus jest tak, że pracodawca nie ma określonego terminu na złożenie l4. Ma tylko określenie "niezwłocznie". Dla mnie to jest cyrk.
Ja jestem ciekawa jakie u mnie będą "przeboje z ZUSem" bo tak sie złożyło, że mój pracodawca planuje się zamknąć końcem lutego a de facto gdyby nie ciąża to już dawno byłabym zwolniona....

W pierwszej ciąży byłam tak napalona, że jest zrozumiałe, że mogę się mężowi bardziej podobać. Jednak libido jest tym razem sporo niższe niż wtedy.

Chętnie się dopisze do warszawskiego spotkania, ale jeszcze pracuje i nie wiem jak czasowo uda się to zgrać :-)

Mam wrażenie, że mój brzuch jest ledwo widoczny a to już 17w5d, jednak zdjęcie chyba mówi co innego ;-)

Śliczny brzusio :) Ja też jestem za spotkaniem ale obawiam się, że jak zobaczycie mój brzuch to się trzy razy zastanowicie czy aby nie symuluje ciąży bo płasko :( :p hahaha :D
 
Dziekuje wszystkim ogromnie za zyczenia!!!! W mojej firmie daja ekstra dzien wolny na urodziny... Wiec odprowadzilam mlodzienca do zlobka i poszlam do kafeterii na sniadanie. Czuje, ze to jest cudny dzien. A ten rok bedzie przerazajacy.. ale chyba moj [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]
 
Dziękuję Dziewczyny za życzenia. Nie wiem kiedy te dwa lata zleciały. Dopiero taka mała była a już panna się robi :) kiedyś wrzucę na zamknięty wątek fotkę.

Jagódka dla Twojego synka też dużo wspaniałości [emoji813]
 
reklama
Do góry