reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Bab...A te.zajecia są.u Was.wskanazne ?? Moja dopiero rozkręca się.z.mowa..dosłownie.z dnia na dzień.

Czym się objawiają zaburzenia Si?
No u nas niestety tak bo ona mówi tylko takie słowa

Mama, tata, papa, czesc, ko (kot), pie (pies), cho (chodz), nie ma, mniam, bam, ojej, tak, nie, to, tu, kuku

Dodatkowo Zosia dopiero po ćwiczeniach nauczyła się gryźć i polykac coś innego niż mleko w wieku ok 1,5 roku. Ogolnie to wcześniej albo się dlawila albo miała odruch wymiotny.

A jeśli chodzi o zaburzenia si to w naszym przypadku to wybiórcze jedzenie (nadwrażliwość na zapachy), nie da sobie obciąć paznokci, uczesac włosów. Jeśli chodzi o ubrania to większość jest zła i jej przeszkadza a jak już da sobie coś założyć to zaraz płacz, żeby jej zdjąć. Ze skarpetkami i butami jest jeszcze gorzej pomimo że ona non stop na bosaka więc teoretycznie powinna mieć już odwrazliwione stopy. Jak się bawi np w piaskownicy i jej się piach przyklei do ręki to też od razu przychodzi, żeby jej wyczyścić. Do niedawna nie można było jej przykryć niczym jak spała bo od razu się budziła i odkrywają. Tego typu rzeczy.
 
reklama
Mmag18 ja jestem właśnie w trakcie szukania mebli itp do pokoju Zosi bo też postanowiłam jej zrobić pokój już pod nią. Zaraz Ci wrzucę linki na co się raczej zdecydujemy. Tylko ona ma malutki pokój więc szaleć nie możemy no i budżet na zmianę bez szału :)

Łóżko Link do: Łóżko Domek dziecięce 160x80 dla dzieci białe D3

Szafa narozna

Dywan chyba z komfortu bo mają promocje :)

Namiot tipi w rogu i gdzieś stolik będę musiała upchnac albo zostanie w dużym pokoju

Naklejki na ścianę. Przykładowy link bo jeszcze się nie zdecydowałam na konkretny motyw Link do: NAKLEJKI na ścianę dla dzieci ŁOŚ MAURYCY

No i chyba taka lampka nocna nad łóżkiem

Plus szukam lampy sufitowe ale również nic fajnego nie wpadło mi w oko.



Pumelova ja również życzę powodzenia i trzymam za Was kciuki.

U nas ostatnio całkiem nieźle jeśli chodzi o zdrowie ale przyszedł wrzesień i już lekki katar i lekki kaszel się pojawił.

Zaczynamy w środę zajęcia z neurologopeda bo naprawdę slabiutko u nas z mowa, musimy też sprawdzić słuch no i w sobotę zaczynamy diagnozę si bo niestety nadwrażliwość się nasilila i jest dramat przy ubierania a masakra jeśli ma mieć skarpetki i buty założone. Płacz, krzyk i awantura.
Jeśli chodzi o naklejki to szczerze polecam stronkę naklejkomania.eu
Mamy stamtąd już 3 zestawy, dziecięce za 40zl a piwonie 45 - ściany mamy duże bo pokoje po 20m2 więc naklejki są duze :)
1568273536285.jpeg
1568273554682.jpeg
1568273571291.jpeg
 
Bab dziękuję za linki. My też nie mamy za dużego pokoju. Musimy mieścić się w dwóch pokojach z ubraniami bo jeszcze nie mamy skończonego domku a od marca będziemy już w czwórkę
Daj znać jak po wizycie u specjalistów

Pumelova jak po masażu szyjki?
 
Bab dziękuję za linki. My też nie mamy za dużego pokoju. Musimy mieścić się w dwóch pokojach z ubraniami bo jeszcze nie mamy skończonego domku a od marca będziemy już w czwórkę
Daj znać jak po wizycie u specjalistów

Pumelova jak po masażu szyjki?
Gin mi ja tylko odkleil lekko, ale nic się nie dzieje. Dziś się umówiłam z moja położna, ona pewnie mnie nie oszczedzi. Tylko czop mi odszedł.
Pumelova ślicznie wyglądają te pokoje.
Dziecięcy jest jeden wspólny, tylko dwukolorowy[emoji16]
 
Nasze córki póki co też.maja wspólny pokój. Ale jak starsza pójdzie do szkoły to chyba wtedy zrobimy im.oddzielne.

Bab..moja córka ta Z jeszcze wyraźnie nie mówi.. Ale teraz sie zasrawiaam czy nie powinnam jej skonsultować. Obajow innych o których pisałaś raczej U nas nie ma..trzyma kiciuki za powodzenia w terapii.
 
Hej. Ja tak na szybko :) dom nadal ogarniam, dzieciaki od 23do żłobka idą więc już niecały tydzień, ale od kilku dni mamy angine. Najpierw Artur gorączkowe po 39 stopni, brzydka kupa, nic nie chciał jeść. I jak zobaczyłam że Liwia ma 37,5 i brzydka kupę to tez zaczęłam jej podawać leki. Artur wypluwa antybiotyk A sama większość dnia jestem więc przytrzymać co i Dax mu lek graniczy z cudem.
Ja szukam pracy, byłam na 2 rozmowach ale chcieli od razu a ja mogę pójść do pracy od 1.10
 
reklama
Hej. Ja tak na szybko :) dom nadal ogarniam, dzieciaki od 23do żłobka idą więc już niecały tydzień, ale od kilku dni mamy angine. Najpierw Artur gorączkowe po 39 stopni, brzydka kupa, nic nie chciał jeść. I jak zobaczyłam że Liwia ma 37,5 i brzydka kupę to tez zaczęłam jej podawać leki. Artur wypluwa antybiotyk A sama większość dnia jestem więc przytrzymać co i Dax mu lek graniczy z cudem.
Ja szukam pracy, byłam na 2 rozmowach ale chcieli od razu a ja mogę pójść do pracy od 1.10
Emol, super! Ja też zaczynam niedługo szukać pracy, bo od lutego muszę już iść. Zawieszam firmę bo zus nas wykończy i przestaje się to opłacać.. [emoji849] Leszy poszedł do państwowego żłobka, teraz od września. Jest super! Tylko muszę coś z Julą zrobić, jest 14 na liście do tego samego żłobka, ale wątpię żeby teraz się dostała. Pewnie zostanie z moją mamą w domu przez pół roku. U nas odkąd się zaczął żłobek, to jest nieustanny glut, trzydniówke też mieliśmy. Ale ogólnie jest ok [emoji4]
 
Do góry