reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Misia_12- lapisowanie nie jest takie zle. Ja trzymam mlodego na fotelu, a dentystka i pomoc dentystyczna dzialaja. Trwa to kilkanascie sekund. Oczywiscie wyrywa sie, ale trzeba. To nie boli. Mial juz 2 razy lapisowanie, za 3 tygodnie kolejny raz, a potem za pol roku.
 
reklama
Judith moja tez po żłobku głodna od razu je obiad :D i to się upomina :D

Poranna-burza to lapisowanie to jest na próchnicę tak? Bo nie doczytalam
 
Abed wczoraj skonczyla miesiąc :)
IMG_20181108_110821_341.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181108_110821_341.jpg
    IMG_20181108_110821_341.jpg
    73,8 KB · Wyświetleń: 271
Judith, można na szczęście, smaruję. Ale i tak mi go żal, jęczy w nocy, wierci się..

Mój w żłobku je wszystko, ale wraca i też głodny. Ale normalnego obiadu nie chce, tylko właśnie owoce, jogurty, naleśniki. ;)

Abed, ze spacerami jest dramat, ale wpada moja mama i trochę pomaga. Bo z gorączką nie chce go ciągnąć na dwór. Jak mu przejdzie to będę w nosidle brać na 5 min sikupa i do domu.
 
Dzisiaj o 12 w nocy podjęłam decyzję o przestaniu karmienia piersią, ponieważ mam już dość, dziecko położone spać budzi się po godzinie i jak zje cycka to i tak płacze, wygląda to tak jakby traktowała cyca jak smoczek, więc powiedziałam dość. Obudziła się o 4 i domagała się cycka rano też ale nie dałam, mama rano u mnie była o powiedziała że jestem okrutna. Trudno ale 15 miesięcy karmienia jak dla mnie stanowczo wystarczy, może wreszcie nauczy się normalnie spać i jeść w dzien, wody nie chciała się napić w nocy z wściekłości rzucała butelką, odczekał weekend i będę jej proponować modyfikowane. Tak się czuję jak ostatnia zła matka, ale naprawdę mam dość wiszenia ciągłego na tym cycku.
 
Pumelova no właśnie! Drugi obiad a później łazi do kuchni i pokazuje na blat to.to.to

Dobra dziewczyny uspokoiłyście mnie bo już myślałam że ma pożłobkowego tasiemca [emoji23]

Emol jak ten czas leci, miesiąc juz!
 
Dzisiaj o 12 w nocy podjęłam decyzję o przestaniu karmienia piersią, ponieważ mam już dość, dziecko położone spać budzi się po godzinie i jak zje cycka to i tak płacze, wygląda to tak jakby traktowała cyca jak smoczek, więc powiedziałam dość. Obudziła się o 4 i domagała się cycka rano też ale nie dałam, mama rano u mnie była o powiedziała że jestem okrutna. Trudno ale 15 miesięcy karmienia jak dla mnie stanowczo wystarczy, może wreszcie nauczy się normalnie spać i jeść w dzien, wody nie chciała się napić w nocy z wściekłości rzucała butelką, odczekał weekend i będę jej proponować modyfikowane. Tak się czuję jak ostatnia zła matka, ale naprawdę mam dość wiszenia ciągłego na tym cycku.

Zła matka jesteś ? Proszę Cię !!!! Karmiłam 15 mc :) nawet tak nie mów ! I nie myśl ! Odstaw i już !
 
reklama
Do góry