reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Najlepszego!
My właściwie nawet jeszcze nie rozmawialiśmy o roczku, kompletnie nie wiem jak to zorganizować, czy u nas czy u rodziców, grilla czy w domu? Nie mam pojęcia, ani tu ani tu nie ma zbyt dużo miejsca żeby wszystkich przyjąć. Dla Kacpra robiliśmy dwie, jedną u nas, drugą u teściów. Może i teraz tak zrobimy, nie wiem, tym bardziej, że nie wszyscy żyją w zgodzie , jak to w rodzinie...

Wczoraj cały dzień L miał do d*py, ale dziś w nocy już było lepiej, spałam jak zabita, mąż wstał do Niego 2 razy, ciekawe jak będzie dzisiaj.

Muszę do pracy pojechać w przyszłym tyg ws wypisania urlopu i pogadania ws wychowawczego. Muszę jeszcze umówić się do fryzjerki, do banku i L na rehab. Kurde mam taką głowę, że zaraz zapomnę... Pranie się robi, robot sprząta, chyba kabinę jeszcze wymyję.
 
reklama
Chybra przybijam piątkę z wcześniejszą nocą, u nas dziś już druga z kolei masakra. Ida górne jedynki(!), ja nie wiem jak to moje dziecko ma głęboko schowane te zęby, bo narazie ma tylko dolne jedynki i górne w natarciu od ... marca :-\ ale chyba już w końcu będzie finał, od 2 tyg białe krechy. Wieczorem jeszcze dostał temperatury... no masakra, czuję się jak zombie...
Emol a np rowerek biegowy puky pukylino? Byliśmy na ostatniej wizycie u fizjo, bo już wszystko jest git i przyniosła akurat dla koleżanki z pracy. Że nie było co robić z Kubą, to przytachała z socjalnego i Kube usadziłyśmy, mimo że mój młody jest bardzo kompaktowy (9kg) to już dawał radę się odpychać i sięgał do ziemi. Ten rowerek jest fajny bo ma podwójne kółka, więc jest stabilny
 
Chybra pewnie to zęby, tak czy siak współczuję. Miko ma już 8 zębów i uwaga w tym jedną 4, w szoku byłam wczoraj jak odkryłam, że ma już całą 4 na wierzchu.

22 czerwca Miko skończył roczek, podsumowując ma te 8 zębów i 9 w drodze, chodzi, je wszystko, śpi całą noc do 6 rano :l) jest smieszkiem ale i mega zlosnikiem, potrafi porządnie brata ugryźć haha

Ja dziewczyny czasu wolnego mam jak na lekarstwo, ogarnialam komunię, potem chrzciny u brata, koniec roku, w międzyczasie żłobek państwowy, papierologia na maksa.

Aaa odzyskalam wpisowe z prywatnego jupiiiiii

Emol Miko dostał basen, laptopa Fisher, walizkę trunki, piłeczki, samochodziki

Nika999 super, że już z fizjo się zegnacie

Ja już na urlopie wypoczynkowym jestem, 10 września ustalone, że wracam do pracy. W sobotę jedziemy do Chałup na camping z chłopakami, będzie hardcorowo i wesoło
 
Mój dostanie właśnie takie autko sterowane przez rodzica. Mój mąż się uparł. ;) a tak to np zabawki drewniane z Ikei, albo taki skoczek gumowy, albo stolik do zabawy w basenie/wannie, drewniane klocko-puzzle, klocki mega bloks, samochodziki, basen z piłeczkami. No i książeczki. To jest cześć mojej listy i każdy gość wybiera co chce kupić ;)
My robimy imprezę na działce. Będzie grill, ognisko. Mam nadzieję że będzie ciepło :)
 
Nika no nieźle zasuwa z zębami hoho.

Aha kocham Chałupy❤Nasz kumpel pracował w Ekolagunie , jest instruktorem wake'a, 3 lata z rzędu tam się wakacjowaliśmy przed ślubem.

Ja podejrzewam, że L dostanie w większości kasę, bo kupę zabawek ma po K i w ogóle zewsząd,ale zobaczymy, w sumie jeszcze miesiąc.

L mi dzisiaj pierwszy raz sam usnął2 razy, gniótł się więc włożyłam Go do łóżeczka i dałam ściereczkę flanelową i moment i Go nie ma heh, nie znam własnego dziecka:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Najlepszego dla roczniakow [emoji8][emoji8]

Aha jak to zrobiłaś że odzyskałas kasę z wpisowego?
Szymek też dostał się do państwowego żłobka i myślę teraz gdzie go dac..

Szymek ma dostać kostkę edukacyjna,basen z kulkami,mini trampoline i rowerek biegowy to tyle co wiem jak się ugadywalo moje rodzeństwo co do prezentów.

Beatka my mamy takiego pieska. Ale Szymek nie bardzo lubi się w nim bujać. Raczej woli stać obok i sam kołysze.
 
Do góry