reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasia kochana nie przejmuj się, każda z nas ma takie sytuacje( ja zwłaszcza od samego pojawienia się K mam przynajmniej raz w miesiącu moralniaki), trzeba się uczyć na takich lekcjach, innego wyboru niestety nie mamy, będzie dobrze, wyjaśnijcie sobie wszystko z córą i będzie dobrze:)
Mnie zawsze pomaga wygadanie się mojemu.

Byliśmy dziś u rodziców, ja zrobiłam nogi, a zaraz jadę z dziećmi po mojego, bo mi się nudzi. Grzmi hymmmm, ciekawe czy coś przylezie. Ojjjj ciężki był ten tydz. L marudzi, chyba się nie dospał.

Miłego weekendu! Odpocznijcie mamy:*
 
reklama
Dzisiaj byliśmy już o 10 u koleżanki. 4 dzieci (gdzie najstarsze miało niecałe 1,5 roku) Artur wymeczony ale był grzecNy, wróciliśmy to poszliśmy jeszcze na spacer bo mi zasnął w autobusie. Potem chwilę się pobawil, kąpiel i spanie. Szybko nam dzień minął. W ten weekend mam szkołę Ale jutro nie idę na zajęcia (same wykłady) bo dzień mamy Ale i moje imieniny. Jadę jeszcze przed południem kupić pchacz. Używany Ale w bardzo dobrym stanie z Fisher Price.
Zastanawiałam się czy kupić plastikowa zastawę dla Artura. Na czym jedzą wasze dzieci? Bo ja robiłam wszystko na normalnych porcelanowych talerzach Ale widzę jak po nie sięga i boję się ze zrzuci i potlucze.
 
Emol my mamy plastikową zastawę z ikei, 6 kolorowych talerzyków za 4,99 [emoji6] 6 kubeczkow za tyle samo i 6 miseczek. Te kubeczki są dla nas nawet lepsze niż doidy [emoji6]
Link do: KALAS - IKEA
Jako że cena zestawu jest niższa niż jednej miseczki dziecięcej co w smyku kiedys kupilam mam je wszedzie w domu, u rodziców i u brata
 
Emol mam plastikowe talerzyki i miseczki i łyżeczki.
Misia dziś z rana już się tuliła na maxa:)
Emi urządziła sobie dwugodzinną impreze w nocy, śmiała się do siebie, turlała po całym łóżku, gadała, wkładała mi palce do buzi a smoczka do buzi, oczu i nosa:) śmiesznie było hehe a rano tata ją wziął i słyszałam jak zamykali drzwi.Myślałam, że pojechali po chlebuś a tu córunia kupiła mamusi kwiatuszki:)
 
Wybaczcie nieobecność, byliśmy na wakacjach z naszym bąblem[emoji173] tydzień na rodos, polecam, dziecko zachwycone bo hotel rodzinny = wszędzie dzieci [emoji4] woda, zabawki i rodzice gotowi się bawić od rana do nocy[emoji4]

U mnie tez nadal problem z jedzeniem, przed wyjazdem jeszcze jakoś szlo, tam się trochę popsuło, ale o dziwo czasem poza posiłkami gdzie ja zmuszalam i nie jadla, zjadła cała tubke owoców. Nie wiem jak to u niej dziala. Jedyne co może jeść bez problemu to wafle ryżowe ale dużo nie daje bo to mało zdrowe. Chrupki kukurydziane chyba uczulaja...
A na wakacjach ciągle jej cislam wodę i karmiłam co chwilę bo było 30 stopni i się bałam że się odwodni w tym ukropie.

Moja robi brawo ale jak jej się zachce [emoji23] i linoone, Też wkłada mi palce do nosa. A moje zęby są niesamowicie fascynujące.

Iii Agatka pierwszy raz stanęła! Na fotelu, chwyciła się oparcia i stanela [emoji7]

Co do facetów to mój ma teraz urlop od półtora tygodnia, i czuje się jakbym ja też miała urlop[emoji23] wszystko robi, przewija, bawi sie, ubiera.. Ja tylko karmie[emoji23] na wakacjach to samo, siedział ciągle z mloda, a ja odpoczywalam.szkoda że to tylko urlop:-(

Co do żłobka to państwowego nie szukałam nawet u nas;)

Wszystkiego dobrego mamusie [emoji173]
 
Pumelova super że się udał wyjazd i że odpoczęłaś. Gratulacje dla Agatki, moja już też stoi od kilku dni.

Kilka dni temu wyczułam guzek pod cycuszkiem u mojej Zuzi, czy któraś z Was miała styczność z czymś takim? Lekarza mam dopiero po Bożym Ciele, a wyczytałam że to tkanka tłuszczowa, albo od karmienia piersią, ale ja nie karmię już daaaaawno.
 
reklama
Emol wszystkiego naj lepszego dla ciebie :)

Pumelova ideał ci się trafił :) mój jak ma wolne to milon rzeczy do zrobienia ;)

A ja z okazji dni a mamy zaliczyłam trzy godzinny maraton zumby na cele charytatywne :) było super dałam radę trzy godziny :)
 
Do góry