reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Melduję się. Zamiast jechać trochę ponad 4 h, jechaliśmy 7. Pod koniec Artur był głośny a tu wrzątku brak. Ale dałam chrupki, owoca i zasnął. Dzisiaj powrót. Mam nadzieję ze dzisiaj normalnie bedzie

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
450?! O zesz....

Emol oby było spokojnie ;) Tobie teraz tez potrzebny spokoj ;p

Jutro idziemy do alergologa - trzymajcie kciuki :)
Poki co jest ok. Jesy osowiały, ale dostał zyrtec w dawce, ktora w ulotce jest dla dzieci od 2 lat.... osobiście bym mu zmniejszyła, ale juz poczekam do jutra, niech sie alergolog wypowie. Jak bede miec wiecej czasu, to opisze sutuacje i uzasadnienie naszego wyjscia na żądanie i podejrzeń, ze pani dr na koniec chciała nas zatrzymac na sile, a nie z dobrego serva i dalszej kontroli. Bo troche sie mieszała w zeznaniach ;) nie mowie, ze gdalamzle rzeczy. Ale jesli mnie czyms straszy i mowi, ze „w szpitalu jutro byśmy to zrobili” a w xaleceniach nie wspomina o tym, a zapytana mowi „nieee, nie trzeba, zalezy co pediatra powie”, No to sorry.... ale cos chyba mie tak.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W eh dziwna baba:/ super że masz tak szybko termin do alergologa! Powodzenia i daj znać. A co do zyrtku to bym zaufała, podawanie leku off label powinno być z zalecenia lekarza więc myślę że wie co robi:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova, bo prywatnie. Ale w pakiecie ;)

Nie No podaje na razie tak samo. A jutro pogadamy z babka. Oczywiscie sama niczego sama noe bede odstawiać, zwłaszcza ze nie wodze u niego skutków ubocznych poza ospałością i brzydka kupa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry