reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasia ja z moją Lidką chodzimy na rehabilitację przy Oświęcimskiej, dokładnie koło straży pożarnej. Nawet nie wiedziałam, że coś tam jest jeszcze w pobliżu.

Aha a Ty byłaś prywatnie u gastrologa? Sama od siebie czy Cię pediatra skierował?
 
reklama
Agniesiam86 ostatnio jak byłam z Mikim u pediatry to mówiłam o tym ulewaniu/wymiotach to zasugerowala, żebym poszła i poleciła mi właśnie tego gastrologa dziecięcego. Mam go w ramach pakietu medycznego.
 
Aha podziel sie nazwiskiem :) ja byłam co prawda, ale on miał troche inne Zdanie od pediatry i gdybym musiała isc ponownie to chyba do innego


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzisiaj mały przez pół dnia siedział z Tatusiem bo ja byłam na trochę w pracy i niby pije z butelki ale tak samo niespokojnie jak z cycusia, więc chyba mi lzej:D a na dodatek czasami też ma taka jazdę, że marudzi więc go przystawiam a on absolutnie nie chce, to go odkładam i za kilka minut znowu próbuje i wtedy ssie jakbym go glodzilao_O i weź tu zrozum faceta:o
Za to wczoraj pięknie zakończył dzień, bo ja poszłam przeczytać bajkę starszej i jak wróciłam to on już spal:D
My się w nocy nie karmilismy jak miał 2,5 miesiąca, a jakieś 3 tygodnie temu jak zaczął te cyrki z jedzeniem w dzień to i w nocy były 2 pobudki, a teraz od kilku dni jak dostaje trochę kaszki albo kleiku na wieczór (takiej gęstej podanej łyżeczka) to znowu śpi ładnie cała noc:)
w piątek mamy szczepienie to zobaczymy czy dobrze przybiera i co pediatra powie madrego na te sytuacje z jedzeniem:baffled:

A co do włosów to już 6 lat się zbierałam żeby oddać na fundację (musi być min. 25 cm.) i dopiero teraz mi się udało tak żeby była jeszcze możliwość spiecia:D
 
Pumoleva ja się popłakałam ze śmiechu przez ten Twój ostatni link, a mąż patrzyl na mnie jak na wariatka i pytał czy napewno dobrze się czuje:D a jak mu to pokazałam i przeczytal to jego bogaty komentarz mnie rozwalił: "ale tu jest błąd w pisowni" :errr: a jak pytam czy nic więcej nie powie, to stwierdził spokojnie: "pasztet był najlepszy"... Wiedziałam że facet tego nie zrozumie :no::D
 
Agniesia idę tak sama od siebie:)
Idę jeszcze spać, mała mi się rozbudziła ale sytuacja opanowana i śpi:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry