reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

My dopiero wczoraj wyciagnelismy wkładkę z fotelika :)

Pumelova no to super zakupy. Też muszę jechać coś kupić w pepco ale do Kato albo do Mysłowic bo u nas bardzo małe jest i mało rzeczy. A ja wieczorem zrobiłam porządek w jej rzeczach i pełno już małych niektóre firmy to 68 już małe :D


Agniesiam super, że już widzisz poprawę z dnia na dzień będzie coraz lepiej :)

Saba pieluszki są w rossmanie :)

Dwa spacery zaliczone, obiad i ciasto u rodziców a popołudniu porządki w komodzie Igi a jutro zrobię u siebie jak będzie czas :)
 
reklama
Saba nie ma za co ;) tak wyglądają
 

Załączniki

  • Screenshot_20171105-191704.png
    Screenshot_20171105-191704.png
    93,5 KB · Wyświetleń: 86
Misia u mnie troche lepiej ja jeszcze plucze gadrlo woda z sola i pije syrop z imbiuru miodu i cytryny.

My jezdzimy z wkladka jeszcze ale zastanawiam sie nad spiworkiem do fotelika to pewnie wtedy wyjmiemy
 
Podkurczone paluszki to oznaka wnm?? O kurcze...bo moja ma non stop...no i od urodzenia jakoś tak niespokojna ruchowo jest,żeby usnęła to musimy ją trzymać za ręce,inaczej nie jest w stanie usnąć.Jak pojadę do pl to możemy mówię się z koleżanką fizjoterapeutką...
U nas woskowina sama wypływa także czyszcze tylko zewnętrzna część.
Mój R też planuje młodą brać na basen ale tak jak będzie miała pół roku.
Ale dałyście mi.do myślenia z tym wnm...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella to my dopiero dojrzewamy do 68[emoji23] pepco w quick parku jest duże bo na kwiatowej jest małe

Emol ale cudny![emoji173][emoji173][emoji173] Jak go nazwiesz? Mój był Fred, i przez chwilę miałam jeszcze drugiego Barneya, ale się nie polubili. I Stefana też mialam:p
Kupiłam mu taki materialowy domek z okienkami i sobie kochany wygryzl okienko tak żeby na mnie patrzeć [emoji173] jak Agatka będzie chciała zwierzątko to pierwsze co kupię to szczura[emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słuchajcie czy któraś ma „instrukcje” rozszerzania diety? :)
Chodzi mi o to kiedy podawać jaka kaszkę i ile na dobę. Bo to, ze najpierw warzywa to wiem. Ale wszędzie „malutko” ale nie wiem jK mało i jak czesto. Do pediatry dopiero bede isc, ale chciałabym juz mu cos zaczac podawać. Widze po nim, ze potrzebuje czegos wiecej... i tak je tego mm wiecej niz rówieśnicy. Jest dosc długi, chudy. Juz przestał mi przesypiać noce. Tzn je o północy i potem o 5 i o 5 jets głodny na maksa...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ola W. mnie pediatra powiedziała, żeby na razie glutenu nie podawać tylko kleik ryżowy lub kukurydziany. Z kolei koleżance inna lekarka kazała dawać mannę, a kleik ryżowy pod koniec 4 miesiąca. Może wypowiedzą się bardziej doświadczone mamy, bo tyle opinii ile lekarzy.

Emol śliczny szczurek. Mnie to się marzy agama brodata albo kameleon.

Kasia 831 nie wiem czy każde podkurczanie jest związane z wnm, ale u nas tak. Myślę, że nie masz, co się martwić. Człowiek się naczyta i myśli, że ma raka, a to zwykła grypa ;p Ale dla świętego spokoju, zawsze możesz się skonsultować z koleżanką.

Trochę za wcześnie pochwaliłam Moją, bo wieczorem jak się denerwowała to znowu się prężyła. To i tak nie zmienia mojego nastawienie, że będzie dobrze. Ale głowę już zaczyna już powoli próbować podciągać :D

Ja dzisiaj wieczorem jakiegoś „power-a” załapałam poprasowałam i obiad na jutro zrobiłam :) Teraz pozostaje tylko naczynia pozmywać.
 
Do góry