reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aim strach próbować czegoś innego bo się rozbudzi- fakt:D ja też mam już wypracowaną procedurę żeby się nie obudziła ;)

Aniek zawsze możesz machnac cały zimny blond:p też już miałam wszystkie kolory, wyobraź sobie że teraz mam naturalne (widziałaś mnie) a jeszcze 2 lata temu miałam całe blond, biale (po kilku myciach żółte!:/) :o zaczęłam robić ombre od skóry żeby nie było odrostow jak się zaczęliśmy starać.
Pogrzeb siostry mojej babci. Niezbyt bliska ale wypada iść a ja mieszkam koło cmentarza to tylko tam wpadnę.
Miłego spania!

Chybra u nas też ciągle pada. Masakra, mam nadzieję że kiedyś przestanie bo jak tak będzie do wiosny to czegoś do głowy dostane.

Emol my wieczorem oglądamy netflixa na tv ale młoda tylko słyszy a cały dzień słucham radia więc ma cały dzień to samo :D nie pozwalam jej patrzec;) no i u mnie nie ma problemu z zasypianiem, na ogol.

Eh no i nasz kochany pies wstał o 6 więc młoda już od 6 się wiercila;-) już drugi dzień nie robi kupy w nocy a zawsze miała pełną pieluche. Coś jej się poprzestawialo.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova daje cebion, czyszcze nosek non stop i inhalacje z soli fizjologicznej, jeszcze trochę zaglucony, ale nie ma porównania, jest lepiej.

Ja tez całe życie blond pasemka, jasne włosy miałam, aż kilka lat temu nowa fryzjerka zniszczyła mi włosy i tak postanowiłam wrócić do swoich i od tamtego czasu nie farbuje i jestem zadowolona , może zacznę coś robić jak siwe się pojawią [emoji6]

Ja tez oglądam Netflix albo na telewizorze, albo tel czy tablet. Miki czasem luka w telewizor jak jakieś wiadomości wieczorem lecą, ale ja nie wnikam, bo to jest chwilka, nie ustawiam go przed tv [emoji6]

Masakra ta jesień, Miki nie umie spać tak długo w domu, jak na spacerze [emoji21] wczoraj dwie godziny na mnie spał w dzień. .... słabo [emoji52]

Ja tez nie bardzo wyobrażam sobie spanie z Mikim , czasem starszak jeszcze przyjdzie i się walnie, bałabym się, że któryś go przygniecie
 
Liluli, aha, aim- ja również odkładam do łóżeczka, niby łóżko duże, ale przy małym z mężem w życiu byśmy się nie wysłali... strach przed zgniecenoem, przykryciem jednak nas motywuje. W ciągu dnia jak męża nie ma to mlody leży że mną

Chybra - wiem, że cola plus banan są dobre na biegunkę. Może u Was zadziała?

Pumelova- kupa temat rzeka :) u nas też ostatnio 1 kupa co 2 dni. Po 2 miesiącu normalka.

No a my teraz problem z chrzcinami, sale trzeba odwołać i przełożyć na inny termin... dodatkowo mamy problem z chrzestnym dla małego.. się porobiło:(
 
No to przesyłam Wam sporo słonka.... u nas pięknie codziennie i ciepło, młoda od 11 do 15 ciągle na dworze, wystawiam na taras a ja działam w domu, albo spacerujemy i wracamy tylko na cycka

Emol super ze tak pięknie przesypia nocki, pozazdrościć można tylko :)

A moja kosmetyczka w ciąży i muszę szukać nowej...
U fryzjera byłam ostatnio w lutym :D aż żal patrzeć ;(
 
Hejka

Paninka gdzie Ty mieszkasz dawaj to slonce u nas porazka.....mam chyba depresje pogodowa....


Ja tez odkladam dziecia do wyra zreszta ona nie chce spac z nikim.
W dzien przewaznie spi w salonie na narozniku albo w bujaczku/ hustawce.
Tv leci caly czas prawie ale tak jak u Ahy nie ustawiam jej do tv wiec to nie problem.
Zreszta slyszy glosy tylko jak rozmowa .

W nocy bezproblemu zasypia odlozona do lozeczka po cycu w minute spi.


Aniek przykre z ta lekarka...niestety ale kazdego z nas to czeka.


Ja wlosow w ogole nie farbuje mam to szczwscie naturalny jasny blond glupia bym byla go psujac farba.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha normalnie inhalatorem robisz? Na przyszłość pytam jak będziemy mieć katar:D

My właśnie wstalysmy- byłam uziemiona bo spala na mnie:D

Mumusia ale moja nadal robi kilka dziennie dlatrgo to było dziwne. Ale spoko już wycisla drugą od rana:D
Z powodu tej windy przekladacie? Skoro macie na sali to czemu? Czy to nie Ty pisałaś o windzie? Co z chrzestnym? Ja bym już szczerze chciała żeby było po chrzcinach. Stresuje się teraz że mi się młoda np przeziebi do niedzieli i kapa będzie:/

Paninka właśnie skąd masz tyle słonka?! [emoji173]

Maziajka no Ty masz przynajmniej jakos kolor wlosow! Ja myślałam że mam szare dopóki nie przestałam farbowac:p uwielbiam je teraz.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez musze umowic fryzjerke, chrzest dopiero 14.10, ale trzeba zabukowac termin.

Ja odkladam zawsze do lozeczka. teraz Oliwcia siedzi sobie przy mnie w bujaczku i analizuje hipcia i malpke, chyba sie z nimi zaprzyjazni;)

Maziajka ja tez nie farbuje;)

Paninka u mnie masakra pogodowa, zazdroszcze slonka;)

W ogole musze cos zaczac ogarniac zechrzcinami, zeby na spokojnie miec wszystko przygotowane:)
 
Emol pozazdrościc :D może to nie jednorazowa akcja ;)

Pumelova Gabrysia na początku też była żółta od żółtaczki, chociaż mi się wtedy wydawało, że jest po prostu śniada, teraz już jest bladziutka po mnie i po tatusiu. swoją drogą w szpitalu po porodzie i tez u ginekologa po połogu lekarki kazały mi robić morfologię bo tak źle wyglądam :/ a ja po prostu jestem taka blada a morfologie mam bardzo dobrą..

Aniek oj znam problem siwych włosów, a raczej srebrnych..:D moje naturalnie to bardzo ciemny brąz i te siwe pasma się tak lśnią na ich tle...a nie byłam u fryzjera od sierpnia ubiegłego roku! :D muszę ogarnąć czuprynę przed chrzcinami :) z tym, że ja strasznie nie lubie chodzic do fryzjera :( idę z musu, jak do dentysty :D

Chybra moja też nie chce podnosić główki (ma 2 miesiące), zresztą w ogóle nie lubi na brzuchu leżeć, ale jak już leży i płacze to pręży całe ciałko, podnosi pupę, energicznie rusza nóżkami ale główkę rzadko podnosi i to tak na milimetry dosłownie. za to w pionie ładnie trzyma główkę, tylko jak jest bardzo zaspana muszę asekurować bo jej lata na boki.
 
reklama
Hejka dziewczyny dawno nie pisałam,
dzisiaj jestem 7 tygodni po porodzie, mam dzis wizytę lekarską i boję się badania ginekologicznego, sama nie wiem czemu? A usg też robią żeby sprawdzic czy macica się obkurczyła? Jak to było u Was?
Jeśli chodzi o farbowanie to może z 2 razy w życiu farbowałam, żal mi włosów, bo ładne naturalne mam z ładnymi refleksami, albo jestem za leniwa bo nie lubię miec odrostu a żeby nie miec trzeba często farbowac czego robic by mi się nie chciało.
Byłyśmy na szczepieniu zdziwiłam się, że te szczepionki były w udka, byłam pewna, że w ramię. Aha rotawiurusy też wzięłyśmy, za 2 miesiące powtórka.
U nas w nocy nie ma żadnego problemu z odkładaniem do łóżeczka,w ogóle budzi się tylko na karmienie i do spania.
A ja się tak cieszę, że chrzest mamy za sobą, bo teraz pogoda jest naprawdę beznadziejna, w tamtym roku było o wiele lepiej!
Miłego dzionka :)
 
Do góry