reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova moja pediatra nie daje nr :/
Genetalnie zastanawiam sie nad zmiana :D do ginekolog mogłam wysyłać smsy, a pediatra nie dała nawrt maila. Ahhhh lekarze ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
O ile o ginekologach słyszałam że dają nr o tyle przyznam że do ped nigdy się nie spotkałam z tym. Ja bym swojego w życiu nie dała xD
 
Ale państwowi też pracują w placówkach prywatnych, a prywatni często też w NFZ owskich, zdecydowana większość lekarzy pracuje i tak, i tak, tylko w różnych godzinach :)
 
Aim mi też siostra dziś zwróciła uwagę że Pola jakaś blada... Ja też bladzioch ale okaz zdrowia jak na przeżyte 30 lat :)

Włosów mam sporo na głowie więc się nie obrazę jak trochę mi wypadnie a tak na serio nie zauważam żeby jakoś mocno mi leciały choć wiem ze mogą garściami. Ponoć organizm po ciąży 2 lata dochodzi do siebie.

Ja nadal mam plamy na twarzy zwłaszcza na nosie i pod oczami.... zejdzie to??? Na co dzień się nie maluje i okulary noszę ale w glebi przeszkadza mi to...

Z tym odkladaniem do lozeczka mam identycznie jak Ewella90 i Abed!
Nie wiem czy wynika to z mojej wygody czy dzieci moje lubią spać w dużym łóżku :D dziś tylko przechodzilam z lewej strony na prawa w zaleznosci z którego cycka miała jeść :D i tak było nam wspaniale :D

Poza tym ze mam 3 do ogarnięcia to jestem strasznie sfrustrowana matką... psychiatryk mnie czeka jak nic :D i nawet melisa nie pomaga
IMG_20170919_193536.jpg :D :D ale jutro wstanie lepszy dzień...
 

Załączniki

  • IMG_20170919_193536.jpg
    IMG_20170919_193536.jpg
    541,2 KB · Wyświetleń: 121
Paninka ja też tak to robię że przechodzę tylko z jednej strony na drugą żeby pierś zmienić :D ty masz 3 a ja 1 i myślę , że niedługo wyląduję w psychiatryku ;)

U nas pediatra daje swój nr tel i odbiera a jak jest na urlopie to można napisać smsa i odpisze albo oddzwoni jak coś ważnego. A on sam ma 3dzieci nie wiem jak to ogarnia :p
 
Paninka ewella zazdroszczę że możecie na lężąco karmić :) mój na leżąco ryczy po kilku minutach :( na poduszce wytrzymuje dłużej
Paninka moja sąsiadka mówi ( 3 dziecko ) że szuka się wygody jak ma się więcej obowiązków :) przynajmniej wtedy się wysypiam jak śpi ze mną :)
 
Ja nie wiem czy nie wolałabym nie mieć możliwości pisania do pediatry, bo mając w rodzinie pytam o każdą pierdole - nie wiem czy nie przesadzam;-) ale fajnie jakby numer dali.

Abed ja nie karmię na lezaco:p bo usypiam. Tylko na siedząco karmię. Też usypiam ale dłużej wytrzymuje:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To tylko ja odkladam Szymka po karmieniu nocnym [emoji16] dopiero o 8-9 jak sie karmimy to zostaje ze mna.

Ja tez mam nr.do pediatry ale tylko dlatego ze przyjmuje tez prywatnie.

Paninka tez mam a raczej mialam sporo wlosow ale jak beda lecialy w takim tempie to mi niewiele zostanie.

Pumelova a to ja mam w wypisach ze szpitala. I wyszlo mi w gastroskopii. Alergie tez mialam prawie na wszystko ale bylam odczulana. Ciekawe jak jest z alergia rzeczywiscie,czy jesli ja mialam to Szymon tez moze miec?
 
reklama
Chybra mój leń też głowy nie podnosi, jak byłam u pediatry na szczepieniu, miał wtedy równo 10 tygodni, to powiedziała żeby narazie się nie martwić, ale on nadal nie dźwiga tego lebka hummm 5 października idę znowu na szczepienie to podpytam

Mamusia_muminka uśmiechu gratuluję [emoji4]a robót windowych współczuję [emoji58]

Mi włosy tez zaczęły wypadać, może nie dramatycznie, ale znacząco [emoji6]

Pumelova no i co żeś narobila [emoji1] Agatka relaksik , wyluzowana, a tu nagle mamusia sobie pogawędki urządza [emoji28]

Ola mój też miał taką fazę z ulewaniem / wymiotami, miałam wrażenie, że wszystko co zjadł, wylatywalo i trwało to przez jakiś tydzień i jak zaczęłam się martwić to przeszło [emoji6] i teraz tak ma raz na jakiś czas

U mnie starszak od dziś w szkole, a Miki lepiej
 
Do góry