reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Alex dzięki, czuje się dobrze, szwy nawet tak nie ciągną. Mleko mam, Ale Iga raz je więcej raz mniej właśnie no I w dzień myśli chyba że noc bo oczy cały czas zamknięte a w nocy otwarte I cały czas się rozgląda. A tak chce już być w domu, Czekamy jeszcze na wyniki tej bilurbiny
 
reklama
Oliweczkaa ja miałam ale nie pomogło :)
Ewella ja ostatnie dwa dni jadłam gołąbki, a dziś uwaga - botanika :)
Pola powodzenia w piątek :)
A ja się pochwalę że po karmieniu ściągnąłam 50ml w 13 minut. Mam młodego podkarmiac ściągnięty tyle że nie bardzo chce jak się obombi przy cycu. Uwielbiam jak sapie i mruczy jedząc :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna mi tak leci tez od tygodnia i to nic złego:) wysłałam foto lekarzowi powiedział ze to nie czop :D taka glutowata galaretka własnie..

Ja wyszłam od lekarza
Mała ok 3600
Rozwarcie 3cm
Termin miałam na 10 - jak do 17 nie urodzę to zaprosił mnie na oddział
ALE
Dzis za moja zgoda zrobił mi masaż szyjki - mowil ze moze to przyspieszyć porod ..bol? Niesamowity. A w sumie to takie dziwne ciepło? Nie wiem jak to nazwać
Mam pytanie czy któraś z was to miała? Pomogło? Bo moge w piątek powtórzyć ale nie wiem czy to warte tego bólu [emoji51]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
ja miałam tydzień temu i od tego czasu mam jedynie okropny ból podbrzusza i krzyża ale nic się nie dzieje poza tym.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol dużo zdrowia Ci życzę zeby Ci sie ta hemoglobiny dźwigla bo teraz potrzebujesz duzo.sily :*

Ewella mojej spadła waga o 300g i to jest w granicach normy u noworodków tzn 10% wagi może spaść
Kciuki!

Paalinaa mam to samo, też walczę o kp..

Madwoman ja mam 160 i urodziłam 3280 więc da się:D 2 tyg przed terminem [emoji14]

Misia dzięki za pocieszenie z pudełkiem:D

Abed dam jak ogarnę kolke.
Już jutro![emoji173]

Kasia831 okazało się że to kolka tak orzekla ciocia więc próbujemy diety eliminacyjnej (mój mąż jak był maly miał uczulenie na wszystko - WSZYSTKO) dostałam kropelki delicol.
Trzymajcie kciuki żeby to było to:/

Aim Wow:-)))

Co do sikania powiem wam że nie sądziłam że mozna tak długo sikac ! Chodzi mi o czas oddawania moczu:o haha codziennie mnie to zaskakuje po porodzie

Ika KCIUKI!!!

Ewella ty walcz o jedzenie, będzie tylko lepiej :*:*:

Oliweczkaa mi się wydaje że mi właśnie położna zrobiła masaż szyjki dlatego mi się wody zaczęły sączyc

Misia widzisz jak ładnie rozkrecilas mleko[emoji173][emoji173]




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Oliweczka ja miałam tydzień temu ale dziś przy badaniu było bez zmian. Mam nadzieję że balonik coś pomoże, bo już mnie nastraszyli, że z taka szyjka łatwo nie pójdzie.
Ewella zdrówka dla Iguni!
Misia super że wychodzicie na prostą [emoji4]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Morela- o to chociaz cos bo ja 2h po i zupełnie nic ☹️ zła jestem bo sie poświęciłam z nadzieja ze chociaz cos sie zacznie ale pewnie bedzie jak u Ciebie
Ale z tego co pisze
Pumelowa ...hmmmm moze moze [emoji51] No nic czekamy!
W czwartek na 13 KTG i mam sie zastanowić czy wtedy chce powtórzyć [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry