reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Judith_ Megan Aga gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jejku ale się dzieje. Aż się popłakałam jak czytam o przebiegających porodach.

Judith termin miałaś prawie jak ja a już tulisz dzidzie. Zaczynam panikować...

Aga a zdarzyłaś z antybiotykiem przy gbs dodatnim? Cieszę się że już jesteś po. Buziaki!!!
 
reklama
Nie mam czasu wchodzic na biezaco wiec lekko sie gubie
Ale Aga, Megan, Judith gratulacje!!!! Jestescie mega dzielne
Dzis trzymam kciuki za Ole, Emol i Tea mam nadzieje ze sie rozkreci fest i bedzie szybko po
Misia synio ma na imie Grzes? Moj starszy ma tak na imie. Malo popularne teraz
 
Gratulacje wszystkim świeżo upieczonym mamusiom :-)
Za kolejne trzymam kciuki abyście szybko mogły tulić swoje maleństwa!

Kubuś ma już dwa tygodnie, niedowierzam że czas tak szybko płynie. Od dziś wracamy do kp więc zapowiada się weekend spędzony z łóżku przy cycusiu. Ciekawe jak nam to wyjdzie.
A od pon zostaje sama z dwójka i w nocy tez. Oj bedzie kolorowo.
 
Aga_k_m o rany wzorcowy poród jak z filmu. Gratuluję!!!
Ewelina chyba nici z grilla. Miałam krzyżowe 7 godzin. Próbuj z prysznicem ciepłym.
Jenny chyba się tak nie da :D
Aniek u mnie szły bóle też od lewej strony.
Tea to trzymam kciuki dalej&&&
Kasiulka zostało Grześ. Na sali porodowej jak dostałam znieczulenie, mąż do mnie - to może Grześ? A ja taka nieprzytomna - to będzie Grześ, pięknie...
No i właśnie ssal 15 minut z lewej 20 z prawej. Tak aktywnie. Matko jaka jestem przeszczesliwa, ale nie zapraszam. Czy mam teraz ściągnąć?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry