reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Megan powodzenia! Ja bez skurczy ;) jak cos to rano beda wywoływać (rano-pojęcie względne)

Emol nie No moj chyba z 8 jednak ;D nie sadze, zeby dzis dobrowolnie wyszedł ;p

Katarzyna gratulacje! Przykro mi z powodu przebiegu porodu :( mam nadzieje, ze szybko wrócisz do siebie!

Nika ostatnio miałam na opuszek, a wczoraj lekarz na IP wpisał mi, ze wszystko zamknięte....
Dzis powiedział, ze 2-3cm i ze szyjka dosx mocno skrócona, ale nie ma skurczy.
A wczoraj tylko chwile poszalalam na piłce. I w nocy bol i to krwawienie. Teraz przy usg lekarz powiedział, ze zostawili mbie ze wzgledu na szyjkę i rozwarcie i ze po terminie, a nie na skrzep. Bo powiedIalX ze skrzep był wynikiem prawdopodobnie wlasnie tego skracania szyjki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ola w, Megan, tea &&&&&&&- zaciśnięte
Katarzyna.anastazja gratulacje
Paninka ja też się już zgubiłam kto kiedy urodził. Może faktycznie pomyślmy o jakiejś tabelce rozpakowanych mam [emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli jest jeszcze dla mnie nadzieja że może w weekend coś się rozkręci ;-) bo kurcze w tygodniu mąż w pracy, a ja mam do szpitala spory kawałek drogi... i tylko dodatkowy stres mi dojdzie od poniedziałku żebym nie trafiła do pobliskiego szpitala... ehh no nic w niedziele idę na ktg, może coś ruszy :-)
 
Kasia, ja będę tam rodzić. Ale szczerze mówiąc nie wiem czy chce poznać szczegóły...
Ola, to co? Sutki idą w ruch :D
 
Madziazt super że mąż już jest :-))
Teraz na pewno jesteś spokojniejsza :-)

Katarzyna Anastazja szczerze współczuję:-*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tea ,Ola W trzymam kciuki za Was :*

Megan powodzenia ! :*

Katarzyna.anastazja gratuluję pięknej córeczki :)

Ja po wizycie, mała ok. 3400 waży, szyjki praktycznie już nie ma, rozwarcie na palec, zrobił mi masaż no i trochę bolało, dostałam skierowanie do szpitala na środę jak do tego czasu nie urodze ;) teraz po wizycie bolą mnie plecy jak na okres i częściej mam skurcze ale nie bolą.
 
Katarzyna.anastazja gratuluje
Tea , Ola W, Megan powodzenia
ewella ładna waga i tez cos czuje ze bedziesz sie wczesniej w szpitalu meldowac
 
Ika absolutnie nie zamierzałam tego artykułu przytaczać:) Każdy ma swoją własną perspektywę i to co dla jednych jest ok dla innych ok nie jest:) Myślę, że z każdym szpitalem wiążą się pozytywne rzeczy jak i negatywne także czytając rózne takie opinie dzielę je na pół:)

Nika ja też do szpitala mam kawałek i nie ma szans, żeby się dostała tam sama:) na szczęście mój R ma wyrozumiałych szefów i jak tylko zadzwonię, żeby przyjechał to za 20 min będzie. Już mu jakiś czas temu powiedziałam, żeby nie dał się wysyłać w jakieś długie trasy hehe
 
reklama
Kurde głupio mi tak :D jestem z dziewczyna jedna na sali (ona z kolei zagrożenie przedwczesnym
Porodem) to tak przy niej? :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry