reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tea - 3 dni to całkiem sporo czasu. Możliwe, że po wczorajszym badaniu "coś" się ruszy w temacie, czego Ci bardzo życzę [emoji8]


Jenny - przy narodzinach Jagi dostałam srebrne biżu (ja ze złota tylko obrączke toleruje... Liczę na to, że mi się kiedyś odmieni [emoji6]).
Teraz też bym sie nie pogniewala + do tego kwiaty, to już w ogóle byłoby wowww [emoji3]. Ale jak kwiaty, to wolę w donicy [emoji1] - i tak trzeba będzie co nieco pokupowac do domku.


Karuzela - tak bardzo się cieszę, że jesteście już w domku [emoji3]. Jak się czujesz? Jak blizny?
Mi sporo żyłek / pajaczkow (w tym dwie zaognione zmiany) powychodzilo w tej ciąży.. Także zmartwilas mnie tym clexanem . Lekarze nic mi nie przepisywali teraz, liczą na to, że po porodzie częściowo znikną.
Powodzenia w walce z cycami.


Anita - współczuję, że w takim przyspieszonym trybie zostałas przyjęta do szpitala. Biedna córa - jestem w stanie wyobrazić sobie jej płacz, który temu towarzyszył. No ale skoro bliźniaki są już gotowe to.. Czekamy na dalsze decyzje [emoji3]Sala rewelacyjna Ci się trafiła - zazdroszczę [emoji4] . Trzymaj się cieplutko i odpoczywaj ile się da [emoji8]


Pumelova - powodzenia dzisiaj [emoji110][emoji110]
Mega aktywny dzionek Wam się szykuje, i tyyyle wizyt i gości [emoji5]


Ja spakowalam się do big torby, także nawet rogal wszedł i walowa przegryzkowa do szpitalnej szafki [emoji1]
 
reklama
Misia gratulacje :)
Faktycznie duży! :)

Ja obstawiam, ze u mnie tez bedzie wielki, bo widze, ze każda rodzi wieksze dziecko biz usg wskazuje ;( a wolałabym w druga stronę ;/ na ostatnim usg, ktore było ok półtora tyg temu juz ważył ok 3,3... i boje sie, ze skonczy sie cc tez :/
Chociaz na razie to nie zapowiada sie na jakikolwiek poród.

Ja pewnie tez nic nie dostane, bo maz raczej nie ogarnia. I chyba zaden z naszych znajomych nie ogarnął, wiec moj maz nie ma przykłady. Ew kwiatki jak wrócimy do donu. Na nic wiecej nie licze ;)
Ale z uwagi na moje nastawienie do pepkowego, to wystarczy mi, ze nigdzie nie pójdzie, nie upije sie i juz ;)

A potwm sama sobie zrobie prezent tak jak Aha :D

Pumelova ja tez sie juz boje wizyt. Najwieksza atrakcja zaraz po dziecku, to bedzie moj brzuch- zwłaszcza ze str teściowej, ktora ostatni raz widziała mnie chyba w 7 miesiącu. Bo tak wyszło, a potem ja nie chciałam. A jest wyraźnie zainteresowana, bo pytała męża czy duży...
Masakra :) z 1 str wolałam wizyty w szpitalu-beda krótkie. Ale z 2 nie lubie jak ktos mbie w szpitalu odwiedza :/ tam to dopiero z ta wielka Pielucha na sobie... [emoji23]
A wy bedziecie miec aktywny dzien.... z 2 str lepiej tak niz codziennie ktos inny ;)

U nas na szkole rodzenia babka powiedziała, ze nie wpuści do żony i dziecka jak nie bedzie 4 prezentów [emoji23][emoji23][emoji23]
Niestety wszyscy panowie uznali, ze to zart. Zaden sie nieprzekładające ;D

Pola sprytne z tymi linkami! :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Misia ogromne gratulacje! Dużo zdrowia i sił dla Was![emoji8]
Anita [emoji110]️[emoji110]️[emoji8]
Karuzela fajnie ze juz w domku, bedzie juz tylko lepiej[emoji8]
Pumelova to macie dzień pelen wrażeń przed sobą. Dużo sił dla Was[emoji4]a mąż super się spisał[emoji5]Czy zawsze polozna środowiskowa przychodzi dzień po wyjściu ze szpitala?
Ja ostatnio ciagle mam bóle i nie mogę miejsca sobie znaleść, czuje się bardzo niespokojna. Dziś wizyta u gin prowadzącej, zobaczę czy coś się u mnie dzieje. W czwartek bedzie ciąża donoszona i terminowo tj. moja Julkę urodziłam, ciekawe czy teraz tak bedzie? Kazałam mężowi przyjeżdżać i w czwartek na wieczór juz bedzie ze mna.
Czytam Was codziennie, ale jakos przez to moje samopoczucie, nie mam weny do pisania[emoji20]
Miłego dnia[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie śpię już bo synek obok strasznie kaszle,a mnie nadal boli gardło[emoji22]
Misia gratuluję synka,kawał chłopaka z niego,będzie się dobrze chowal
Jak tylko się obudziłam poczułam ból brzucha ale taki całościowo od samej góry do dołu plus kłucie w kroku,miałam taki 2 dni temu,chyba dziś poskacze trochę na piłce,przyjemnego,spokojnego ranka życzę wszystkim

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie.

Nie udzielam się ostatnio ale czytam Was dokładnie.
Jestem już zmęczona tą ciążą. Wszystko mnie boli. Nawet jak leżę to brzuch ciągnie. Chodzić nie mogę itd. Wczoraj poszłam na działkę i z cebulki chciałam zlikwidować chwasty no ale nie udało się... nie mam energi... Ciekawe kiedy Igorek będzie chciał się wykluć.
To sobie pomarudzilam.... przepraszam...

Misia gratuluję bobaska.
 
Chybra ja przez ostatnie 3 dni jadłam mała porcję frytek. Aż oleju nie zalewam tylko stoi w garnku :)
A co do prezentów to ja to ewentualnie przyjmę jakąś nową sukienkę czy bluzki, bo kurczę muszę i tak po porodzie coś nowego kupić bo się strasznie rozciagnely na brzuchu :/ a mój Kuba ma dobry gust więc wiem że ładne by kupił ;)

Misia gratuluję synka, duży silny ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex a wczoraj ja miałam chyba z 8 telefonów od rodziny i znajomych czy juz urodziłam ? :o

Tea to super waga, trzymam kciuki żeby si zaczęło samo :)

Jenny ja wiem, że dostanę od męża telefon nowy i jeszcze chce zamiast kwiatków Rafaello bo ostatnio mówił o kwiatach to powiedziałam, że wolę słodkie ;)

Karuzela super, że już w domku :) dużo zdrowia !

Misia gratuluję synka ! Piękny blondyn będzie :) dużo zdrowia dla Was :)

Pumelova no to zaczynają się odwiedziny ;) dacie rade :) Miłego dnia

Pola no dobry pomysł z tymi linkami zobaczy i kupi :D

U mnie noc ze skurczami bolacymi jak na okres, może po seksie wczorajszym w końcu :p ale były bardzo sporadyczne i teraz cisza :)
śniadanie i idę w poszukiwaniu jeszcze truskawek bo bym koktajlu się napila i jeszcze czereśnie za mną chodzą ;)

Miłego dnia :)
 
Javy siebie ostatnio zaaobserwowalam wieksze laknienie. Przez co bałam się zatwardzen, ale mam biegunkę. Syfon po prostu. Mam nadzieję że Kuba mnie wczoraj niczym nie zarazil, ale czuję się ok, więc może organizm się już oczyszcza.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia gratulacje dużego synusia!

Ja dostałam 7 lat temu od mojego pierścionek :) był piękny i bardzo się ucieszyłam bo.. myślałam , że to zaręczynowy :D:D szybko zostałam sprowadzona na ziemię , że to prezent z okazji urodzenia się Lenki :)) ten zaręczynowy dostałam 3 lata później [emoji14]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry