reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Truskawka, gratuluję!!! Trzymam kciuki za maluszka! [emoji4]

Misia, powodzenia!

Tea, zdrówka dla synka

Olisiaa, ja też mam taką wydzielone non stop.

Ja planuje jeść wszystko, a jak coś będzie nie tak to ew. będę eliminować [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. U mnie noc minęła dobrze. 4 przerwy na siku ale zasypiałam ponownie bez problemu.
Wczoraj piłam wodę z lodem i piecze mnie gardełko. Jeszcze tego mi brakuje...
Mąż w pracy więc cały dzień będę siedzieć w domu. Nie mam mocy na spacery itd.
Buziaki dla Was :*


Truskawka89 gratuluję i dużo zdrówka dla małej
 
Pumelova to ja proszę o taki poród ekspresowy, z resztą też słyszę dużo ostatnio o szybkich drugich porodach, może to jakiś znak, baaaaardzo na to liczę:-) :)

Truskawka gratuluję i trzymam kciuki :*

Mąż się odezwał, żyje, ok 12 będzie, ale chyba go wykopę od razu pod prysznic i na lulu do góry co by mnie tu nie wnerwiał na dole.

Kurde ale mi zryło ten brzuch, a jeszcze widzę, że kolejne jasne kreseczki się pojawiają, sory, że tak nudzę o tym, ale no trochę psuje mi to humor:baffled: Nie wiem czemu liczyłam na brak rozstępów z tej ciąży ehhh. No nic. Wszystko finalnie się okaże po porodzie. Będzie trzeba zainwestować w jakiś skuteczny specyfik.

Ok północy usnęłam, 2 razy do syna wstawałam i o 4 oczy jak 5 zł, wzięłam go do mnie i o 5 usnął i na szczęście do 8 pospaliśmy, ale i tak ta pogoda taka dupna , kawka z miodem wjeżdża. Później obiad u rodziców i chyba nic poza tym więc może coś poćw.

Ps. Bawicie mnie tym przyspieszaniem . Taka presja, że szok hehehe.
 
Truskawka gratuluję i trzymam kciuki !

Misia powodzenia :)

Tea zdrowia dla wszystkich :)

Olisiaa ja wydzieliny praktycznie w ogóle nie mam.

Tez planuje jeść wszystko a jak będzie się coś działo to odstawić :)

Miłego dnia
 
Tea80 jakoś tylko mnie męczy ten brzuch. A nic dalej nie robi się. Czekam na wizytę u gin, aby ocenił czy mi się coś rozwarlo. Ale nie robię sobie nadzieji bo jakby coś miało się dziać to raczej bylabym ledwo żywa.

Truskawka gratuluję coreczki! Kciuki zaciśnięte.

Misia oj strasznie spuchnieta, niech już Ci się polepszy. I miej już maleństwo przy sobie

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej:)
Truskawka trzymam kciuki, malutka na pewno szybko przybierze i będzie zdrowiutenka:)
Ola ja taką wydzieline żółtawą w formie galaretki mam już od dawna.Ale od 2 dni zauważyłam, że mniej...
Aim ja też presji nie mam na poród ale czasem już czuję taki delikatny wewnętrzny niepokój i wtedy siedzę zawieszona i nic nie tobie hehe
Mój dziś robi obiad:papryki faszerowane z sosem pomidorowym.Aż mi już z rana w sypialni pachniało-on jak.moja babcia, już z rana za obiad się zabiera hehe

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka gratuluję i mocno trzymam kciuki za zdrówko Lilki, dużo siły Wam dziewczyny


Tea o losie Wam też zdrówka życzę

Pumelova dieta ma być bez fast food [emoji4] alkoholu i papierosów [emoji28] ogólnie zdrowo i lekkostrawnie, piszą żeby unikać warzyw wzdymajacych ...aaa i mocno pikantnych potraw; ja jak narazie to łapie co się da. Mam nadzieje, że te problemy Mikiego to nie od mego jedzenia, chociaż pewnie to wplyw jakiś ma.
Jutro idę do pediatry, bo dziewczyny on te tzw.przeze mnie kolki ma i w dzień i w nocy. To są zaparcia jakieś, boli go brzuszek, preży się i to go wybudza. Daje mu koper włoski do picia , a espumisan jest dopiero powyżej miesiąca [emoji21]
Te kupki są dziwne

Misia ja takie stopy szreka miałam po porodzie i utrzymało się przez tydzień, ale to było dziwne uczucie, jak nie moje [emoji6] trzymam kciuki
 
reklama
Pumelova to ja proszę o taki poród ekspresowy, z resztą też słyszę dużo ostatnio o szybkich drugich porodach, może to jakiś znak, baaaaardzo na to liczę:-) :)

Truskawka gratuluję i trzymam kciuki :*

Mąż się odezwał, żyje, ok 12 będzie, ale chyba go wykopę od razu pod prysznic i na lulu do góry co by mnie tu nie wnerwiał na dole.

Kurde ale mi zryło ten brzuch, a jeszcze widzę, że kolejne jasne kreseczki się pojawiają, sory, że tak nudzę o tym, ale no trochę psuje mi to humor:baffled: Nie wiem czemu liczyłam na brak rozstępów z tej ciąży ehhh. No nic. Wszystko finalnie się okaże po porodzie. Będzie trzeba zainwestować w jakiś skuteczny specyfik.

Ok północy usnęłam, 2 razy do syna wstawałam i o 4 oczy jak 5 zł, wzięłam go do mnie i o 5 usnął i na szczęście do 8 pospaliśmy, ale i tak ta pogoda taka dupna , kawka z miodem wjeżdża. Później obiad u rodziców i chyba nic poza tym więc może coś poćw.

Ps. Bawicie mnie tym przyspieszaniem . Taka presja, że szok hehehe.
Chybra ja zaciskam nogi i robie wszystko co sie da zeby spowolnic i doczekac do terminu planowego cc;) ale tez z rozbawieniem czytam o tych dzialaniach przyspieszajacych;)
 
Do góry