reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

IMG_8192.jpg
Hahahah to mi sie oczyszcza tylko pecherZ [emoji23]

Dzis w ciagu 5 minut (z zegarkiem w ręku!) byłam siku 3 razy..... masakra


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Omg:) no ale wsumie pewnie duzo pijesz to dobrze :) ja sie przymuszam ale jakos z lenistwa nie pije. Serio :/
Czy ktoras ma koszule do karmienia z muzzy lub taro? Albo jakie macie ogolnie ? Mam trzy i tak mysle ze to moze malo jak bede sie pocila w szpitalu... woda schodzi, tu gdzies moze krewka pojdzie i tak mysle zeby dokupic. .
 

Załączniki

  • IMG_8192.jpg
    IMG_8192.jpg
    72,2 KB · Wyświetleń: 414
reklama
Witajcie


Ale pogoda... zrobiłam gołąbki w papryce i objadlam się jak bąk do tego truskawki i nie mogę się ruszać:rolleyes:

Aga piękna chata

Katja śliczna jesteś

Muszę się ruszyć i wziąć prysznic

Buziaki
 
Ola ja też tak mam z siku, non stop sikam hehe ale to dobrze bo trzymam formę bo wc mam na górze także nalatam się po tych schodach:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m ja mam z ziaji lino maść czy jakoś tak się nazywa. Wydaje mi się że ja trzeba zmywać ale pewna nie jestem

Katia ja nie mam pojęcia jak u mnie w szpitalu, na stronie nic nie jest napisane na ten temat. Tak samo jak plan porodu też nie robię bo nie słyszałam o czymś takim u nas

Misia rodzice pewnie wola abyście zostali z nimi [emoji3]



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola w. Ja w tej chwili mam 45 m2 i już trochę ciasno jest a co będzie później [emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katja u mnie jest chusteczkowanie raz dziennie właśnie teraz więc mam okazję poczytac co u Was. Przy okazji przebierają maluszki.
A potem 2-3 razy w tyg radzą kapac.
Ja miałam plan porodu ale nie wiem czy to było istotne

Moje włoski w okolicach bikini golilam codziennie przed porodem a i tak przed samym nacieciem mnie położna przejechala maszynka bo mnie nacinali na godz 7 a ja się tak daleko nie golilam przy pupie bo nie sieglam.

Dziewczyny możecie jakieś czopki na hemoroidy polecic? Bo wylazl mi taki wielki przy porodzie, wciskam go spowrotem ale męczy mnie i podobno czopki są dobre.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi moja gon polecała hemorectal (?) ale ja na sobie nie odczułam różnicy... ale z 2 str on mi wystaje tylko wysilkowo... jak wstaje to sie "chowa".
W ogole mam wrazenie, ze mi sie wszystko poprzesuwalo tam... :( i boje sie, ze po porodzie bedzie tylko gorzej ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
pumelova czopki podobno dobre ale np mojej mamie wchlonely sie hemoroidy po nasiadowkach z kory dębu. Robiła 3x dziennie więc może warto od tego zacząć. Mi też wyszedł jeden gigantyczny a jeszcze duzo czasu do porodu więc pewnie będzie gorzej także ja pewnie w weekend zacznę zabawę z tymi nasiadówkami - a nuż pomogą.
 
Do góry