reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova - bolało na pewno ale jak szybko poszło!!! Pomysl o tych które leżą biedne w tych bólach po 20h..☹️ a Wy i szybko i zdrowe i juz razem!! Czekamy na foto [emoji8] i wszelkie szczegóły [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Słuchajcie jak długo mogą się sączyć wody?

bfarxzdv0adq6khn.png

0d1yskjonm4opwwc.png
 
Pumelova cudownie! Gratuluję kochana:-D

Co do powrotu do siebie po ciąży no to ja się nie dziwię Curran, że już o tym myśli, to normalne u osoby, która ćw przed porodem, ja schudłam 15 kg przed i nie wyobrażałam sobie zmian mojego ciała podczas czy po ciąży. Ale po pierwszej ekspresem mi waga spadła i chyba po 5 tyg już zaczęłam lekkie ćw. Ciekawe jak teraz będzie. A co do dziewczyn tych masakrujących się na siłowni to dopiero zmienią zdanie gdy zajdą, wcześniej nie ma co gadać, nie będą miały wyjścia i tyle:-p Ja mówiłam, że w życiu dziecka nie będę mieć i takie tam, a tu ciach, nie planowane wychodzi najlepiej:-p

Czas na 8 odc Twin Peaks ;)
 
Dziewczyny, juhuu, wypisali mnie! Szalu nie ma bo afi nadal jest 6-7 ale kazali isc na usg kontrolne i bedzie w piatek. Jak znam moje szczescie i mojego lekarza, to mni e z powrotem wtraci do szpitala [emoji16]
Tak ze mam kilka dni na spakowanie torby i przypuszczam ze tam niedlugo wroce [emoji6]

W zaleceniach mam zeby nie wieszac firanek [emoji16][emoji23][emoji2]

Dzis u nas urodzily sie trojaczki! Wow super 3 dziewczynki [emoji4]

Joanna, ze mna lezala dziewczyna z cholestaza i tez miala takie objawy qiec lepiej sprawdzic...

Emol- są hotele dla zwierzakow wiec moze takie wyjscie?...

Karuzela i Aha - współczuję wam powikłań ogromnie! Mam nadzieje ze szybko sie uda z tego wyjsc i trzymam kciuki !!
Kurcze właśnie dlatego ze sie mogą zdarzyc powikłania boje sie cc strasznie i zawsze w dyskusjach jak laski sie zachwycaja cc na żądanie, próbuje powiedzieć, że to nie takie hop siup.... teraz w szpitalu tyle biegania widzialam na blok operacyjny ze mi sie strach udzielil. Dobrze ze mnie wypuscili choc na troche. Tez mnie czeka cc i az dretwieje ze stresu...

Co do powrotu do formy - wg mnie przede wszystkim ćwiczenia a nie dieta są podstawą. Inaczej bedzie chudy zwis zamiast miesni. Tak ze ruch jest najważniejszy! Mam koleżankę ktora po 2 ciazy zaczela miec taki wystajacy brzuchol. Tak sie wkrecila w ćwiczenia ze nie widac po niej ze rodzila- płaski brzuch, miesnie- super!. A jest w moim wieku (czyli prawie cztery dychy na karku) [emoji3]

Pumelova - gratuluję! !!!!!! [emoji7]



Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kylesa super chociaż chwilę w domu.
Wiecie ja to jednak zgłupiałam w tej ciąży. Nawet się nie spytałam czy q czwartek mam być na czczo czy po śniadaniu i czy normalnie leki wziąć. No zacma mózgu normalnie. Jakieś doświadczenie z waszej strony?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tak patrze na te wszystkie nasze forumowe dzieciatka to az za serce sciska.. :)
Ciekawa jestem jak te moje malenstwo wyglada..To niesamowite ze juz niedlugo kazda z was bedzie tulic swoje..
Mimo drugiej ciazy..nadal mnie ten stan zadziwia..najpierw pierwsze kopniaczki..powstajaca wiez pozniej mega wysilek i cudo u naszego boku..

Co do ladnej figury po ciazy to Oczywiscie ze sie da..moze nie tak jak u Lewandowskiej ze po 2mscach nie widac ze w ciazy byla..ale do roku odpowiednia zdrowa dieta (A raczej nawyki zywieniowe) plus systematyczne cwiczenia..U mnie bywalo roznie z systemstycznoscia czy zdrowymi nawykami..ale I tak cialo po ciazy bylo zgrabne..( oczywiscie po jakims tam czasie) Tym razem takze mocno wierze w to ze do roku bede sie czuc dobrze w swoim ciele.. :)

Misia is niestety nie znam odpowiedzi na twoje pytanie..
Jeszcze tylko jutro a juz w czwartek wielki dzien... Powodzenia :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kylsa tak jak pisałam ona ze złości będzie srala, a wystarczy jej stresów z chorobą. Pewnie chcą aby miała święty spokój, a w takim chotelu tyle obcych psow. Pakuj ta torbę w koncu ;)

Joanna o wodach pisaliśmy kilka dni temu, chyba 2, wody mogą saczyc się nawet kilka dni i tygodni. Oto pierwszy link po wpisaniu hasła w google.
Link do: Wody płodowe: wszystko co powinnaś wiedzieć o wodach płodowych w ciąży - Strona: 1 - Ciąża - m.mjakmama.pl
Na końcu masz informacje o odejściu wód.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też po wizycie mały waży 2800 i jest wszystko ok. Wszystko pozamykane nic nie zapowiada szybkiego rozwiązania. Na ktg muszę chodzić prywatnie bo w szpitalu rutynowo nie przeprowadzają jak nie ma wskazań. Więc jutro idę się zapisać i pobrała mi wymaz na gbs który mam sama sobie zanieść do labolatorium rano.;)

Kylesa super że ciebie wypuścili wyśpisz się we własnym łóżku nawet gdyby tylko do piątku to zawsze tych kilka dni w domku.:)

Co do diety to przez przypadek całkowity jakim jest cukrzyca ciążowa u mnie dużo więcej wiem o prawidłowym odżywianiu się bo nie biorąc insuliny potrafiłam tak sobie ustabilizować cukry, że diabetolog dziś stwierdziła że mogę badać sobie pozoim cukru co dwa dni. I mam zamiar stosować się do tych zasad po porodzie czyli mało węglowodanów i cukrów które jak wiadomo odkładają się pod postacią " tłuszczyku".;)
Jeśli chodzi o ćwiczenia to owszem zgadzam się że ujędrnią ciało ale jak się będzie " żarło" jak smok to i one nie pomogą.;)

Kasia ja też mam kolejną wizytę 11.07 ja pewnie dotrwam ale ty to chyba już masz większe szanse na rozwiązanie. Na kiedy masz termin?

Katja smacznego grila.:)
 
Do góry