reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny.

Życzę Wam miłego dnia.

Curran twins...gratuluję pięknych coreczke.

Aha..Karuzela. ..kciuki zaciśnięte za Wsze zdrowie i mam nadzieję że z dnia na dzien juz będzie tylko lepiej.

Dziewczyny ostani tydzień czerwca przed nami....I będzie lipiec. ..poprzednio miła termin na 07.07..a otworzyłam jak to się mówi miesiąc i 01 lipca będziemy świętować 3 urodzony córeczki. ..częściowo gości zapeosilam. ..ale uprzedzilam ze jakby co to musza się liczyć z tym ze odwolamy. .i wtedy ewentualnie tylko torcik dla dziadków będzie bo juz zamówiony. ..a że mamy tylko juz dziadków z mojej strony...wiec na spokojnie.

Poza tym cały zeszły tydzień nie mogłam sobie znaleźć miejsca. .trochę sprzątam. .odpoczywam. ..do tego doszly nerwy ....no.niestety czasem rodzina dalsza potrafi dopiec. ..niby nie.mam się czym przejmować ale przez te hormony to wszytko buzuje.

Dziś pierwszy raz mam wrażenia ze nie przespalam nocy ciągle soe.budzilam itd...może to przez pogode??

Wszytkim Wam miłego poniedziałku
 
reklama
Dziewczyny łącze sie w bólu! Cała noc w D.....
Ale ja to pewnie przez ten kaszel..

A do tego za każdym kichnięciem/kaszlnieciem.. sikam ☹️
Przebierałam sie ze 3 razy..
Juz mnie to okropnie irytuje aż przestałam wychodzić z psami czy po chleb bo sie boje ze kichne i mnie zaleje! :(
Wiec dołączyłam do dziewczyn które juz maja wkurw**jace dolegliwości które chętnie bym zakończyła [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pumelova Ja to chyba mamusi muminka pisałam, po seksie też ze mnie leci, to tylko sperma z wydzielina.
To mąż więc powinien wszystko wiedzieć co się z nami dzieje, tak na wszelki wypadek.
Alex to widać że trzeba kilka razy dziennie smarowac bo inaczej to nie da rady.

Ja przespalam cała noc, tylko raz wstałam na siusiu ale poszłam spać po północy.

O 13 mam rlegzamin, praktyczny. Trzymajcie kciuki aby było ocena ryzyka zawodowego ;)
Idę zjeść i ogarniac się ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova tez mi się wydaje tak jak dziewczyny piszą, że po prostu większa wydzielina po seksie, a wody większości moich znajomych odeszło na stojąco ;) U mnie też wczoraj był seks haha :p ale mój się stresowal że małą w głowę uderza :D

Też raz chce juz być po, a innym razem myślę, że przecież dobrze się czuje to mogę jeszcze tak chodzić ehh... i u mnie każdy mnie pyta, pisze "boisz się " oszalec idzie :o

Emol powodzenia na egzaminie :)

My wczoraj dzień na działce spędziliśmy, grill i odpoczynek :)
Pranie nastawilam wstaje umyć okna w sypialni i ogarnąć kuchnie :) później na paznokcie :)

Miłego dnia
 
Emol kciuki za wizytę.
Aha życzę wam dużo zdrowia, mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy. I dla ciebie i dla starszaka.
Karuzela czekam na wieści.
Ja też spałam słabo, biodra mnie bolą od leżenia na bokach. No i oprócz wysypki na ręku pojawiła się na brzuszku. No i dwa rozstępy poniżej pępka :/
Jadę dziś do szpitala na ktg i wizytę. Zobaczymy co lekarz powie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć:)
Pumelova ja też miałam wczoraj taką samą sytuację:) też mi było mokro i też nie wiedziałam o kaman.Ale tak jak dziewczyny piszą to po prostu sperma z wydzielina, jednak odejście wód wyobrażam sobie inaczej a sperma może się sączyć i sączyć:)
Oliweczka ja też miałam tak z tym.popuszczaniem, co kichnęłam albo kaszlnęłam to popuszczałam siku.Ale to było bardziej w 2 trymestrze, teraz już nie.
Glodna jestem bardzo, idę śniadanko:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie.

Przespałam całą noc z 3 przerwami na siku i nadal jestem zmęczona. Kurczę ja też popuszczam. Jakaś masakra. Jak chce mi się siku to muszę od razu do wc. Dzidziusie nas męczą...
Nie wiem jak Wy ale ja mam fazę że w nocy uduszę dziecko. Leżę na boku i zastanawiam się czy wszystko ok. Chciałabym rozpakować się w 38 tygodniu i nie mieć wywoływania...
Buziaki dla Was.
 
Aha trzymaj się :) mam nadzieje że wszystko będzie dobrze :) &&&&&&&&&& mam nadziej że ze zdrowiem strszaka szybko się wyjaśni &&&&&&

Karuzela mąż może iść do pedriaty i wziąć opiekę na córkę, tylko wtedy nie będzie u ciebie siedział :( ale zawsze jakieś rozwiązanie... trzymaj się &&&&&&& ja też nie mogłam spac tak dziś duchota w nocy....
pumelova ja myślę że do było więcej wydzieliny po prostu po seksie... jak to by były wody to by było duż więcej... tego jest naprawdę dużo :)

Alex_87 powodzenia w urzędzie :)

Ola W. gratulacje dla koleżanki :) ty też w krótce będziesz po :)

Emol &&&&&&&&&&&& za egzamin :)

misia12 powodzenia na wizycie :)

Inka1985 nie udusisz :) mi dziś wkładał nogę pod żebra jak leżałam na boku ....

ja też spac nie mogłam taka duchota w nocy... a ma być gorzej jutro i w środę... a jutro jadę na badania... nie wiem jak dam radę... miłego dnia :)
 
Ale sie urządziłam, jakiegoś pecha mam:( myjąc naczynia pękła mi szklanka w dłoni i przecięłam cały mały palec:( krew mi tryska jak nie wiem, owinęłam póki co ręcznikiem papierowym,ehh

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha, Karuzela trzymajcie się.

U mnie dzisiaj też nocka do kitu. Nie mogłam zasnąć, a jak już mi się udało, to śniły mi się jakieś głupoty.
Chyba zaczęłam schizować, bo dzisiaj jest właśnie 36+1 czyli taki sam tc i dzień, kiedy urodziłam Igora, a o tej godzinie miałam go już przy sobie. Mam nadzieję jednak, że malutka jeszcze choć z tydzień posiedzi w brzuszku.
Byłam dzisiaj na pobraniu wymazu na GBS, wizyta za tydzień we wtorek.
Na domiar wszystkiego moja siostra jest dzisiaj 6 dzień po terminie, miała rodzić 20 czerwca. W środę ma się zgłosić do szpitala jeśli do tego czasu nie urodzi.
 
Do góry