reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Wow kolejna mama! Super! Gratki kochana:-) :)

Mój organizm się nie oczyszczał, do samego końca załatwiałam się normalnie, przed porodem miałam lewatywę.

Czop poprzednio odszedł mi dopiero chyba w 38 czy 39tyg i po nim nie miałam żadnych wód czy skurczy niestety:-p W 41 było wywołanie .

A z płaczliwością faktycznie u mnie ostro. Do tego jestem mega wściekła, szkoda tylko, że synuś i mąż na tym cierpią.
 
Karuzela gratulacje. Odpoczywaj ile się da.
Aim wiem że słaba rzecz i nie nastawiam się że się samo wcześniej zacznie. Teraz to bym chyba wolała donosić do 9.07 jak mąż wróci, ale chyba nie dam rady. Nawet nie będzie miał kto mnie masować.
Kurcze to ja jestem zupełnie nie rozchwiana emocjonalnie. Troszkę szybciej się wzruszam i tyle. Żadnych awantur, zdenerwowania czy placzliwosci. Nawet chyba jestem spokojniejsza i bardziej wyciszona.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lilith i Karuzela ogromne gratulacje :) ale przybywa dzieciaczkow :) super
Też mamy bardzo aktywny okres teraz, kopie jak szalone...
W pierwszej ciąży miałam mega zaparcia nie wspominam dobrze porodu bo nikt mi nie uświadomił o lewatywie.
W drugiej nie musiałam brać żelaza więc było lepiej wyproznilam się przed porodem.
Teraz mam na dzieje ze też tak będzie pomimo żelaza nie mam zaparc.
Mam w końcu zamontowana szafkę w wc. Czekała cały rok muszę jeszcze wołać hydraulika o przyłączenie wody ale sąsiad jest fachowcem więc daleko nie muszę szukać. Chwale sie :)
IMG_20170623_162621.jpg

Zamowilam za czasu barierke na schody, stelaz na zjeżdżalnie i hustawke:) niech tylko ta trawa urośnie :)
 

Załączniki

  • IMG_20170623_162621.jpg
    IMG_20170623_162621.jpg
    517 KB · Wyświetleń: 457
Do góry