reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Nie ma się czego bać co będzie później tylko zwracać większą uwagę co się je w jakich ilościach żeby było prawidłowo i wtedy mniej więcej będziesz mieć tyle dodatkowych kg ile wynosi rzeczywiście ciąża :)
 
reklama
Witam się z Wami.

Zjadłam śniadanko (biały ser z jogurtem i pomidorki z olejem lnianym) i nie mam siły aby się ruszyć i ogarnąć się. Mieszkam w lesie to i wiatru prawie nie słychać. Spokojnie tu u mnie i nawet fajne miejsce na wychowywanie dzieci. Mój dom rodzinny to też na wsi ale nie ma tam takiego spokoju. Z ojcem postaraliśmy się o próg zwalniający bo strasznie wariowali z prędkością koło naszego domku i teraz jeżdżą wolniej bo nie mają wyjścia:rolleyes:

Buziaki dla Was:)
 
Hej babolki
U nas tez straszne wiatry, jak jechałam to gdzie niegdzie drzewa poprzewracane i pełno gałęzi na drogach.

Duże te wasze dzieciaczki, moja na ost usg miala 190 gram (18 tc), ale wyszło ze jest tydzien mniejsza. Bedzie drobniutka napewno, zreszta my z mezem tez kurduple, to co sie dziwic.

Kika333 ja tez mam 6 kg na plusie, wczoraj szukałam ciuchów starych, nawet cos sie znalazło, ale tylko na cieplejsze dni, wiec czekam do wiosny :)
 
I wawa zawiana
U mnie ok 4 kg na plusie (24+3)
A Zosia mala 310g w 20+6

Aga jak ja zazdroszcze takiej mozliwosci zeby na chwile zawiezc dziadkom dzieci. Do moich tesciow daleko, a rodzice ciezko z urlopami duzo pracuja na wysokich stołkach. Jak bym chciala tak bez nich z mezem wyjsc
 
Ja mam 3kg na plusie. 2,5 przytyłam w 3 tygodnie i potem pilnowałam wagi i przez kolejne 3 tylko 0,5. Mniej niezdrowo jem :D

Inka ja mam wrażenie że też mieszkam w lesie:D mam okna na ogródek w którym są głównie sosny wyższe od domu i nimi tak miotalo w nocy ze masakra. Ale sąsiedzi nie mają, więc pewnie dlatego. Ja bym się bała mieszkać przy lesie - boję się takiej mega ciemności za oknem (pochodzę z bloków, mój mąż mnie zabrał do domu):D


Moja mycha (może Agatka???) miała w 20+2 350g :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny macie może opisy badań połówkowych chciałam tutaj wkleić ale mam za duży plik pytam z ciekawości chciałam tak dla porównania zobaczyć.
U nas pada i pada :( nie wiem co mi dolega ale budzę się codziennie ok 3 rano i nie mogę zasnąć:(
Zdrowiejcie dziewczyny pijcie miksturki i jedźcie dużo kapusty kiszonej:)
 
Ja też się boję że mój maluch będzie spory.. boję się cesarki.

Ja przytyłam na razie ok. 4 kg, najwięcej na początku, teraz już się pilnuje i waga stoi w miejscu chyba od grudnia. Chciałabym przytyć max 12 kg, no ale zobaczymy jak to wyjdzie. Cały czas ćwiczę, do tego pedałuje na rowerku stacjonarnym, w miare zdrowo jem, jestem dobrej myśli! :)
 
Hej, nie nadrabiam zaleglosci poki co... Mam sprawe nie cierpiaca zwloki;-) Kasiulka, albo ktoras z dziewczyn ktora zmagala sie z grzybkiem w ciazy... Co przepisywal Ci lekarz? Mam w domu clotrimazol i pimafucort, nie wiem czu uzyc tego? A jak zadzwonie do lekarza dzis to wizyta, jak dobrze pojdzie bedzie w poniedzialek,a boje sie oczywiscie....eh!!!
 
reklama
Do góry