reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Lilith to dobrze że masz jakieś specyfiki i to kontrolujesz.
Moja córa już ma przygotowane (wisi na klamce,żebyśmy przypadkiem nie zapomniały hehe:)) ubranko Elzy z krainy lodu, więc ogólnie będzie ksiezniczka;) mogła jeszcze być krolikiem-ale nie chciała, chciała za to bardzo byc konikiem pony, ale nie miałam ubranka (widziałam w sumie w hm, ale ma taką sukienkę księżniczki, to niech wykorzysta;))
 
Ostatnia edycja:
Lilith jasne daj znac co to za specyfik.

Co.do.krwotokow.ostatnio dostalam w sklepie kuzwa cale rece we krwi akurat balsam.chcialam.kupic 3 balsamy krwia uwalilam babka.w sklepie...

Aga no ja tez nie.lubie sie faszerowac ginka.mowila.ze to jakis super specyfik no zobaczymy :-) wlasnie tardyferon to w ostatecznosci jak.juz to.nie pomoze.



Moj.ma za tydzien balik bedzie Zorro:D

010igov35ye70zfx.png
 
Hej lipcowe mamusie już jakiś czas temu zaczęłam czytać ale miałam kilka dni przerwy a wy tu tak się rozpisujecie że ciężko za wami nadążyć i nadrobić zaległości;)
Mam termin na 25/26 lipca ale wiadomo jak to z blizniakami nigdy nic nie wiadomo :laugh2:
Widzę że teraz tematem są bale- moja miała w piątek i za artystów się przebierali więc zadanie było latwe-namowilam ją na Sarse chociaż jej pierwsze pomysły to Lady Gaga i Pink ale wybiłam jej to z głowy jak pokazalam jak się obie ubieraja:D
Ale teraz do kuzynki idzie na urodziny i też ma przebrać tylko jeszcze nie wiem co jej wpadnie do glowy:szok:
Miłego wieczoru dla wszystkich ;)
 
Dziekuje Dziewczynki [emoji8]
Poki co sie nie zamartwiam tym lozyskiem,mam nadzieje ze sie podniesie.

W niedziele bus przywiozl mi pierwsze pudlo z ubrankami. Wczoraj zaczelam je segregowac,moj T.jak zobaczyl ilosc powiedzial ;dobrze ze to jednak nie dziewczynka bo bym Wam musial garaz na garderobe przerobic [emoji23][emoji23]

Co do pokrzywy,jakis czas temu pilam sok z pokrzywy. Poczatkowo smak okropny,z czasem sie do niego przyzwyczailam i mi nawet smakowal.

Lilith co teraz uszylas? [emoji4]

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Witam sie z rana dzieynki.
Maziajka gratki wizyty dbaj,o siebie i sprobuj pokrzywe naprawde niebjestvtakabzla i nie smakuje pokrzywa takie zielako ibjak Aga mowi dodaj cos nawet zwykly lipton to przebijesz smaki.
Lilith zdrowka dla Dexa oby szybko wyzdrowial.
Witam nowe mamuski.
Liluli tak jak Kasiulka,pisala jej sie podnioslo takze spokojnie bedzie dobrze.
Kcuki za wizyty.
Milego dzionka tym walentynkowym i tym samotnym jak ja i teczowa ;) ale damy rade [emoji173]

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
reklama
Radosnych Walentynek! ❣️

Anita witaj. Są tu juz 2 mamy w bliźniaczych ciążach :D

Maziajka napisz po następnej morfo jak te tabletki z buraka
 
Ostatnia edycja:
Do góry