reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

No o to boje sie najbardziej... ze do porodu jestem chroniona i dzieciaczek to wiem.. ale co potem..? Teraz dostaje 100% 2,5tys.. nie mało.. wiec nawet jakby z tej kwoty ZUS miałby placic 80% przez 12msc to aż sie wierzyć nie chce haha :D ze beda mnie tak "sponsorować";)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pytałam o te moje bóle głowy to tylko mi ciśnienie zmierzyli i jest ok. Moja dr będzie jutro więc może Ona mi coś więcej powie.
A krew z nosa to i ja mam i muszę iść do laryngologa tylko ciekawe kiedy. W poprzedniej ciąży też mi krew leciała, ale dr mówiła, że taki urok mojej ciąży. Na pewno po czekoladzie gorzej się czuję więc kategorycznie ją odstawiam. Dobra kładę się. Mam nadzieję, że jutro wyjdę.
 
Krwotoki z nosa tez mam. To uroki ciazy. Choć jako dziecko miałam wypalane polipy bo krew lala się strumieniami.
Ciśnienie mam niskie jak na siebie ale to znowu od anemi.
Bole głowy miałam w każdej ciazy, normalnie miewam migrenowki ale na szczęście teraz nie występują z takim natężeniem i siła.
Ciąża bywa ciężka, trzeba przemeczyc..

Tęczowa dziękuję. Czytałam, że są normy na dane trym. Ale nie mogę znaleźć jakie i jak ma się do tego mojd 10..
 
Chybryda i ja mam okropne bole glowy. Mialam urzadzenie na 24h zalozone Co Mi mierzylo cisnienie i mam bardzo skoki cisnieniowe. Zaczyna sie bol glowy i zaraz cisnienie Do gory. Narazie niebiore tabletek czy cos. Musze wyniki moje pokazac gin w czwartek

Witam nowa mamusie

Joanna chyba tobie jeszcze niegratulowalam super wiadomosci

Lilith ja na tsh wogole sie nieznam

Maziajka o kurcze to zescie sie strachu najedli

Moj mezu tez wodnik

Zonagraja tez mialam przy porodzie bole krzyzowe wiec tez wiem Co to znaczy

Ja dzisiaj Pierwszy dzien w pracy po L4 no i wszyscy zszokowani moim brzuchem bo jeszcze 2 tyg o ciazy nikt niewiedzial.ale nudy byly dzisiaj i moglam se z kolezankami pogadac i wszystkie 4 ciezarne w pracy ktore sa przedemna bede miec chlopaczkow wiec zobaczymy u mnie w czwartek. No i wpadlam przed praca Do H&M i mieli duzo rzeczy ciazowych przecenionych i duzo czarnych ktore potrzebuje Do pracy i kolezanka kupila w Tamtym tyg sukienke Fajna za 25 Euro a ja dzisiaj za 15 wiec sie oplacalo.i jeszcze taka fajna koszule kupilam Do leginsow. I w primarku pokupilam sobie Pare zwyklych takich czarnych bluzeczek z dlugim rekawem wiec narazie jestem obkupiona

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Niczym wspomniany kiedyś "czołg" (Maziajka - nie zapomnę Ci tego [emoji14] [emoji8])?

Wodniki są... Specyficzne [emoji6][emoji3]. Mamy swoje zdanie, i ciężko jest nam narzucić inną wolę, gdy nie widzimy jej sensu. Oczywiście, nie jesteśmy upartymi "baranami", bo jeżeli ktoś ma lepszy pomysł, to nie dyskutujemy, lecz przyjmujemy.
Powiem Ci, że dorastanie Twojej córki może być "ciekawe" [emoji1][emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom

Aga, Ty mnie nawet nie denerwuj! Ja mam nastolatka (16 stycznia skończy 16 lat) w domu i od roku go nie poznaję! Wojny non stop :\ On nie musi, on tylko może ;)
Za to Martynka (ona z kolei 26 stycznia 10 lat) przekochany przytulas póki co, wszystko powie, wyżali się, przeprosi gdy potrzeba. Choć nie ukrywam, że odpysknąć też potrafi ;) Ale jakoś tak inaczej :)
 
Maziajka dobrze, że z małym wszystko dobrze ale strachu się najedliscie...

Lilith ja po wizycie u endokrynologa tsh mam 1,16 powiedziała ze super i zostaje z dawka 75euthoryxu (wcześniej miałam ok.3 tsh) a ft4 (icd-9, l69)-to nie wiem co oznacza ale tak jest napisane, mam 1,23ng/dl a normy tego 0,70-1,48

Witam nowe mamusie :)
 
Ewella90 ja mam hashi i tez biore 75letrox :)

Przy pierwszym poronieniu miałam Dawkę 50.. okazało sie ze za mało bo kiedy zrobiłam wynik -3,95 tsh
Lekarz nie ukrywał ze to mogło byc przyczyna poronienia..

Ustaliliśmy ze jak tylko zobacze 2 kreski od razu biore dawkę 75 i tak sie stało.. pierwszy wynik 1,7 teraz 1,5.. wiec to była dobra decyzja z jego strony :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Morela gratki super ze wszystko ok [emoji5][emoji4]
a tez juz po wynik wszystkie super termin 21.07 ryzyka małe nt 1,6 dzidz 6cm tetno 167 no i wyrostek nie chcial sie schowac zmniejszyc ani nic takze chłopak bedzie jak nic [emoji5] no coz nie dane mi miec córy ...

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom

Ten wyrostek może jeszcze być nie wchłoniętymi wargami ;) Nie nastawiałabym się jeszcze na tym etapie :) I tętno wyjątkowo wysokie (dziewczynkowe ;))!
 
reklama
Wendy83 u mnie też prawdopodobnie drugi chlopczyk [emoji6] i ostatnio właśnie mówiłam koleżance, która ma dwóch chłopców, "że będę jedyną księżniczka w domu " , a ona na to , że chyba jedyną sprzątaczką [emoji23][emoji2]
 
Do góry