reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aga bo Ty jestes czolg oczywiscie w pozytywnym sensie:p przeciez wiesz:p

Lilith przykror mi ale sie nie znam choc TSH wydaje mi sie za wysokie . Zawsze takie mialas?

Morela to co stoi niech juz nie opada:D raczej chlopcy na tym.etapie zostaja.chlopami.przewaznie w druga strone sa pomylki.Zawsze z dziewczynki chlop moze sie zrobic:p a chlopcu to raczej jajka jesli sa widoczne na.usg to nie powinny odpasc:p

A my nie pojechalismy do wiktorka byla u nich polozna i powiedziala im ze siny jest i ze maja do lekarza jechac...Byli na Ligocie dzieki Bogu wszystko ok lekarz nie widzi zastrzezen podobno tak czasami sie dzieje najprawdopodobniej od tego ze nie odbilo mu sie dobrze po jedzeniu ...uklad oddechowy i pokarmowy nie sa jeszcze dobrze wyksztalcone.Ale strachu sie najedlismy w momencie jak to uslyszalam tak mi brzuch z nerwow sie napial......

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Ewcia aż się poplakalam..
8 lat jest. Teraz będzie z Judyta 11 :)

Aga brzmi poważnie oby nic poważnego i lekarz szybko zaradzil coś na to.

Morela gratuluję!! Ciekawe czy Ci się chłopczyk potwierdzi, szczegolnie przy takim tetnie :)

Joanna u mnie 12+3 i sama dziewuszke wypatrzylam, w 15 potwierdzone :)

Wendy ha, w koncu ktoras potwierdziła, że chłopak na wysokim tetnie tez może być. Oczywiście wielkie gratulacje.

Aga mam tą plukanke, stosuje od ponad roku. Na Dexterze tez i sprawdza się niesamowicie.

Pumelova oj takie przeżycia juz tak wcześnie. Nieciekawie ale dla malucha wszystko się zrobi.

Żonagraja to się narobilo. Żeby szybko przeszło, może się trochę porelaksujesz na tych masazach?

Chybryda, tez z ZonaGraja mamy takie bole.. Nic nie pomaga.. Kolotania serca normalne od zwiększonej krwi.

Jeeest, doczytalam Joanna gratuluję!!

Maziajka strachu dużo, ale wszystko dobrze i to najważniejsze. Pierw martaimy się o zajście w ciaze, później o nią a następnie przez całe juz życie o dzieci..

Tsh za wysokie, ale ft4 mnie interesuje. Nie wiem jakie mam, bo bez ciazy nie sprawdzam. W ciazach poprzednich podobne.


Super dzień dzis, tyle gratulacji złożyłam. Az sie miło robi.
Co do łożyska, jego miejsce ma znaczenie dopiero po 20 tygodniu, szczegolnie przy tych niskich. Wiec jeszcze mamy czas :) niskie z ryzyka wrosniecia juz przechodzilam, można się nastresowac, szczegolnie ze podniosło się minimaknie i do cc dopiero w 36tc.
Przyszła dzis sofka, cuuudo. Mąż sam stara wywalił na ogród, ledwo poprzepychal ta już musieli oknem wkładać, wiec na szybko szyba szła do wyjecia haha
 
Hej .
Gratuluję wszystkim wizyt i potwierdzeń płci :)
Lilith mi koleżanka, która ma problemy tarczycowe mówiła, że w ciąży tsh ma być ok 1, a ft4 w górnych granicach normy
 
Hejka

Lilith tsh według mnie za wysokie, gin mi zalecił trzymanie około 2 i jak mi się zwiększyło, to i dawkę euthyrox mam większą. ..

Joanna gratki [emoji4]

I tyle doczytałam. . . Muszę się trochę cofnąć w stronach, bo sporo pisałyscie. Tylko trochę w pracy zagladalam [emoji6]

Jutro praca z domu , więc może w ramach lunchu nadrobie
 
Niczym wspomniany kiedyś "czołg" (Maziajka - nie zapomnę Ci tego [emoji14] [emoji8])?

Wodniki są... Specyficzne [emoji6][emoji3]. Mamy swoje zdanie, i ciężko jest nam narzucić inną wolę, gdy nie widzimy jej sensu. Oczywiście, nie jesteśmy upartymi "baranami", bo jeżeli ktoś ma lepszy pomysł, to nie dyskutujemy, lecz przyjmujemy.
Powiem Ci, że dorastanie Twojej córki może być "ciekawe" [emoji1][emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Też jestem wodniczek [emoji4] z 4 lutego.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! :) co prawda jestem juz w 16tyg ale dopiero trafiłam na to forum :)
Termin :8-07-2017
Wiek: 24 lata
Ciąża druga.. pierwsza poroniona w 7tyg, i po niej juz @ nie przyszła.. !od razu zaszłam w druga :) wiec moze tak miało byc..
Płeć.. po prenat w 13t NIBY dziewczynka (nawet nie marzyłam! Bo jem tylko mięso a po słodkim mdli..) ale jak sie potwierdzi 25.01 to bede taaaaka szczęśliwa :))) ze nie pytajcie!

Ale w sumie ja nie o tym...
Umowę w pracy posiadam do 30.06.2017, od 5tyg jak sie tylko dowiedziałam o drugiej ciazy jestem na L4 z wiadomych względów.. tylko leże i leze :( najpierw zapalenie oskrzeli teraz przeziębiony pęcherz.. szkoda gadac.. No ale to nic bo pracuje w korporacji wiec mojej nieobecności zbytnio nie odczują :p zastanawiam sie tylko jak bedzie rozwiązana sprawa z porodem i macierzyńskim.. czy należy mi sie normalnie 100%\6msc lub 80%\12msc płatnych po urodzeniu.. ? Byłoby to strasznym niefartem gdyby te 8 dni (od konca umowy do terminu porodu) zaważyło na wypłacaniu pieniędzy przez rok.... :/ z góry dzieki za odp.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith - dobrze wiedzieć, czyli może się okazać że nie trzeba bedzie leżeć :-)

Oliweczkaa - leżę już 7 tygodni więc rozumiem i współczuję - poprzednie ciąże straciłam w 8tyg, więc też od początku jestem na L4. Wiem że do porodu musza przedłużyć ale nie wiem jak z macierzyńskim ale chyba gdzies czytałam że jesteśmy chronione przed zwolnieniem ale nie jestem pewna.
 
Nie trzeba lezec, no co Ty. Ale nic dźwigać, przeciazac się etc i uważać na krwotoki, od razu po karetkę.

Oliweczka u mnie cora a jem tylko mięso :) od samego początku.

Dzięki dziewczyny.. Tsh wiem, wiem ale jaka jest normą ciążowa na Ft4?? Ja mam dla obu podane zwykle. A dzieła się nawet na trymestrowe.
Lekarz dopiero w pon. Ale że tu konowaly to musze być przygotowana na walkę hihi :)
 
reklama
Do góry