reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kotek powodzenia na wizycie. Oby było dobrze.

Odebrałam wyniki beta-2388
Progesteron 21,16
TSH - 1,36
Martwi mnie beta i Progesteron.
Moje pytanie do bardziej doświadczonych- myślicie że jest ok?


w4sqcsqv4v6p5va0.png


Jak na moje oko betę masz bardzo ładną, ale progesteron mógłby być większy. Masz jakieś plamienia?
 
reklama
Gosia a ktory masz dc? Ja w 24 dc mialam progesteron 19.9 beta 33.

Zrobilam sobie obiad makaron z serem szalu nie ma ale jak narazie mnie od tego nie odrzuca.

010igov3fkey3mez.png
 
Eh... mój mąż mnie dzisiaj rozwalił... pokazał mi w necie reklamę linii lotniczych, ta reklame z misiami, ktoras z Was o niej pisala jakis czas temu. Oczywiscie mocno sie wzruszylam, polecialy mi lzy. Oczywiscie wiadomo dlaczego.. hormony :)
A on do mnie "czemu jesteś smutna? O czymś mi nie mówisz.. coś się stało? "
Padlam [emoji85]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Mamuśki :* Czytam czytam na bieżąco ale dorwała mnie grypa żołądkowa i sił brakło. Dziś już ok. Byłam nawet na zakupach bo niestety nie dopinam się już w żadne spodnie i nakupiłam sobie leginsów :D Jutro do pracy wracam . Planuje na l4 przejść jakoś po świętach bo jeszcze mgr kończę w tym roku i jednak to za dużo przy 2 dzieci w domu z kiepskim samopoczuciem... 2 poprzednie ciąże do 8 m-ca pracowałam i pamiętam że przy drugiej powiedziałam nigdy więcej ;) nikomu udowadniać nie będę że potrafię i mam siłę..po prostu jedyna szansa kiedy można przystopować to właśnie ciąża i te zamierzam wykorzystać właściwie :p
Witam nowe Mamusie :) super że nas coraz więcej :)
 
Odebrałam wyniki beta-2388
Progesteron 21,16
TSH - 1,36
Martwi mnie beta i Progesteron.
Moje pytanie do bardziej doświadczonych- myślicie że jest ok?

w4sqcsqv4v6p5va0.png
ja w 4 i 5 dni mialam 2408 wiec prawie taka sama i lekarz mowil, ze super wynik, ale najwazniejszy i tak jest przyrost. progesteron tez jest ok-jak najbardziej w normie ;)
 
Ja też planuje chorobowe po świętach bo oni nie są w stanie zapewnić mi odpowiedniej pracy i zaraz mnie zwalnia, do tego na ten moment mi ciężko, a jeszcze teraz tyle nadgodzin :/ wczoraj wróciłam i aż się popłakałam taki ból pleców miałam :( a w nocy uczulenie mnie meczylo, spać nie mogłam a dziś w pracy od 6:00 do 16:00. Wymiekam.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc wam
Ja po pracy,odebralam mala i padam. Mala zajela sie malowaniem farbkami wiec mam chwile spokoju (nielubie ja M mA na popoludniu)
Witam nowe lipcoweczki
Zaneta ja z niemiec ale z polnocy
Ja w dwoch poprzednich ciazach bylam w 5 tyg ale wiadomo nic niebylo widac dlatego powiedzialam sobie ze teraz pojde w 6 tyg zeby nieschizowac. I bylam w 6t3d i bilo pieknie serduszko a jutro tez ide na wizyte i bedzie 8t2d Jakos. Ja tutaj mam super lekarza, wszxstko za Darmo wiec na nic nienarzekam. Potem przeziernosc karkowa tez mam za Darmo
Trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj.dawajcie znac

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Witam sie i ja :) Mialam teraz troche do zalatwiania ze Szlachetna Paczka dlatego sie nie odzywalam. Poza tym czytajac o roznych smutnych sytuacjach, które Wam się przytrafialy zaczęłam za bardzo swirowac. Czuję się dobrze. Dziś miałam jednak mały upadek - spadlam ze schodów w domu wynoszącym śmieci. Obilam sobie prawy posladek, nogę i obtarlam palce u rąk. Mam nadzieję, ze Fasolce nic się przez to nie stało. W sumie mi też się mało co stało.

Hajmal i Kotek - myślę o Waszych wizytach!!!!
 
reklama
Witam sie z wami :-) kusii mnie zrobienie bety ale dwa ostatnie razy robilam i nic dobrego to nie prrzynioslo i chyba teraz nie bede robic. Ja na l4 mam zamiar isc pod koniec lutego. Musze dac rade ;-)
Pozdrawiam was serdecznie. Az sie dziwie bo czuje sie nad wyraz dobrze. Bola mnie tylko piersi i nic wiecej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry