reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej. jestem tu nowa :) ostatnią miesiaczke mialam 14pazdziernika, pierwsza wizyta u gina w czwartek bede w 5tyg i 6dniu. ciekawa jestem co tam zobacze :) chcialabym serduszko ale pewnie za wczesnie. Juz jedną lipcowke mam urodzona 11 lat temu :)
 
reklama
Maziajka chyba juz nie plamie, jak wrocilam z pracy to widzialam ze bylo poplamione tak na brazowo i teraz sie boje bo wczoraj wzielam kapiel i pewnie za goraca wode nalalam :( poza tym brzuch mnie nie boli ani nic.
 
Co do tych L4 zeby nie bylo ja nie neguje waszych decyzji, poprostu zastanawialo mnie to ze w Pl jak ktos jest w ciazy to od razu mowi o L4 a tutaj jednak kobiety pracuja w miare do konca o ile to mozliwe. Pewnie jakbym byla w Pl to tez bym korzystala z okazji.
 
Aninek to plamienie czy brudzenie a może sluz podbarwiony?? byłaś w WC i tak się stało? mkze jest przyczyną?

Kasiulek dziękuję. kiedy masz kolejny scan? zauważyłam, że nie ma stałej okfeslajacej wielkość a datę. tzn. mogą występować rozbieżności w kilka dni do kilku mm. wybiorę się za jakieś potora tygodnia na scan i zobaczę czy mój maluszek dalej nadrabia czy jednak będzie młodszy o te 3 dni :)

Hajmal.. na którą idziesz?? domyślam się, że bardzo się boisz ale to chyba już odpowiedni czas.. krwawienie ustalo??

Maziajka, uważaj Ty na siebie..
 
Aninek, ja pracuje w Pl i w pierwszej ciazy pracowalam do 8-go miesiaca, wiec nie kazdy mowi od razu o l4 ;P tym razem pojde wczesniej na zwolnienie, moze kolo marca/kwietnia. Moj synek urodzil sie w 34 tygodniu, wiec bede starala sie bardziej odpoczywac jak zacznie rosnac brzuch. Nie zeby to moja wina byla ze wczesniej sie urodzil, ale juz o tym mysle ze na pewno bede sie bała ze to sie moze powtorzyc. Moja praca to siedzenie przed komputerem glownie.
Zaczynaja mi sie ciekawe "zachcianki", typu sledzik zaraz przed pojsciem spac o polnocy hehe. poza tym umieram z glodu srednio co 2h i bardzo duzo pije wody, jak nigdy. ale mdlosci nie mam za bardzo nadal. Brzuch bolal mnie wczoraj dosc intensywnie a dzis juz ok. mam nadzieje ze to jednorazowe.. Piersi tez bola od poczatku. trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu! jestesmy dzielne :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

gannrjjg2nhqig3f.png
 
Aninek a na brązowo?? Ty masz jakiś progesteron czy nic?? nie było przytulanek wcześniej a może czujesz, że jakaś infekcja się zbliża.
II właśnie co jest dość ważne. czy teraz nie wypads czas kolejnej @??
 
Witam wszystkie lipcowe mamusie [emoji6]
Podczytuje Was od kilku dni i postanowilam dolaczyc.
10.11 bylam na wizycie ale byl tylko pecherzyk i 17.11 (tj.6t3d) wtedy bylo juz serduszko. Termin wychodzi na 10.07.2017
Pozdrawiam

w4sq43r8pdpftgs9.png

Witamy :biggrin2:

Ale numer, masz wszystko dokładnie jak ja! 10. byłam na pierwszej wizycie (tylko pęcherzyk), 17. na kolejnym USG - serduszko, termin na 10. lipca :-) :)
 
Pytam bo jestem ciut dalej niż Ty bo 5+4 chyba (Apropo suwaczek mi stanął w miejscu : / ) i mam wizytę w czwartek i bardzo bym chciała już serduszko zobaczyć. :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png

Będę trzymać kciuki aby tak było :) ja niestety muszę jeszcze poczekać ale na następnej wizycie już na pewno zobaczę ;)



Dobradziewczyno - super! [emoji3][emoji3][emoji3].
Ja zdecydowanie wolę usg robione przez brzuch [emoji6]




Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też wolę przez brzuch, chociaż pamiętam jedno takie usg w pierwszej ciąży gdzie bardzo mnie brzuch bolal później, reszta w trakcie samego badania też ;/
 
reklama
Joaana witaj!! core masz z mają 2006?? gratuluję!! czekamy na usg.


Tak, Amelia urodziła się 6 maja 2006 r, chociaż termin z usg był na 1 czerwca.
Zresztą synuś też się pospieszył, bo termin miałam na 16 kwietnia a mały urodził się 20 marca.
Chyba taki mój urok, że rodzę wcześniej. Na szczęście dzieciom nic nie było.

Tak piszecie o tych objawach, mdłościach, że aż zaczynam się zastanawiać czy u mnie wszystko ok. Bolą mnie tylko piersi a brzucha dziś prawie nie czułam. Chociaż patrząc na wasze suwaczki, to mam chyba jeszcze czas na te poważniejsze objawy.

Za mąż wyszłam w wieku 20 lat, jak miałam 22 to urodziłam Amelkę. Z jej tatą rozeszłam się gdy ona miała 1,5 roku. Alkohol i te sprawy.
2 lata temu wyszłam ponownie za mąż, ale razem jesteśmy już 7,5 roku.
To jest moja 5 już ciąża. Mam nadzieję, że tym razem będzie happy end. Termin mam na 23.07.
 
Do góry