reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny
Witam wszystkie nowe mamusie
Kurcze dziewczyny wstałam dziś rano i piersi przestały mnie bolec, znikneły tez te wypustki wokół sutków :/ jestem przerazona, miałam jechac na bete, ale i tak musialabym zrobic dwa pomiary, a w piatek ginekolog. Teraz znów mnie lekko bolą, ale tylko jak na nie nacisne. Rano nawet nie moglam sie umalowac, bo dostałam ataku płaczu :(:(:( nie wiem czy w ogole cos z tej ciazy bedzie :(:(:( chyba nie przezyje drugiego poronienia.

Nath ja zaluje, ze nie zdecydowałam sie na dziecko wczesniej, wziełam slub jak mialam 22 lata i w sumie chcialam miec juz wtedy dziecko, ale oczywiscie rodzinka mowila, zebym lepiej studia skonczyła. No i pierwsze urodziłam jak mialam 25 lat. Gdybyśmy sie zdecydowali od razu na dziecko, to nie bylo by takich problemów z druga ciąza. No ale teraz to musztarda po obiedzie :/

Lilith gdzies czytalam, ze w takiej wczesniej ciazy lekarze nie puszczaja dopplera bo to nie zdrowe dla dziecka, ale nie wiem czy chodzi tylko o tego z usg czy tez o takiego jak Ty masz. Ale jesli Cie to uspokaja to najważniejsze. Ja bym raczej nie kupiła bo pewnie non stop bym z tym siedziała przy brzuchu ;)

Tea mój synek od początku spał u siebie, z tym, ze ja miałam u niego w pokoju swoje łożko, jak miał kilka miesiecy to sie eksmitowałam do sypialni z powrotem, a on spał juz sam.
Ja mam tak samo.. już się martwilam. Ale jak przeczytałam ze u Ciebie też tak jest to się uspokoilam. Uf.... :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie w Galicji też tak sie robi kopytka i kluski śląskie co najmniej od 3 pokoleń. Ja jeszcze z tego samego ciasta robię knedle, w środku z truskawkami czy śliwkami. Truskawki miałam domowe, mrożone zrobiłam na obiad po powrocie ze szpitala to na drugi dzień musiałam robić drugi raz bo młody sie dopominał tak mu smakowały.
 
Dzięki dziewczyny, strasznie sie martwie, ale jak mi na czyms zalezy to tak mam. Dzis przyszło mi powiadomienie z bellybestfriend na temat mojego tygodnia ciazy i tam jest napisane, ze własnie piersi mogą mniej bolec. A te wypustki białe raz sie pojawiaja a pozniej znikaja.
Hajmal ja mam wizytę w piatek, nie wiem jak cały tydzien wytrzymam, ale to bedzie 6+4 wiec juz napewno sytuacja sie wyjasni.
arrow92 dzieki, Twój post tez mnie uspokoił :)
 
Hej u mnie jak na razie ok :) nie ma żadnych plamień, bóli.
Byłam w sobotę na 25-leciu małżeństwa mojego chrzestnego mega się wybawiłam.
wszyscy mi radzą żebym poszła do mojego gin. A mój mąż jak o tym słyszy to dostaje białej gorączki, Mówi ze jak lekarz kazał czekać to trzeba czekać. Wczoraj się z nim pokłóciłam i dziś nawet rano się nie widzieliśmy. Napisał przepraszam ale jeszcze mnie trzyma...
 
Hajmal a krwawienia.sie uspokoily??

Dziewczyny u Was tez tak.ladnie ja pierdziu chyba z 16 stopni bylam na.polu rozwiesic pranie w krotkim rekawie :D jak dla mnie to zimy juz moze nie byc.

010igov3fkey3mez.png
 
ostanie miałam w sobotę po posiedzeniu, tak raz na papierze no ale krew, potem kilka godzin nie duże plamki brązowe i znów spokój. Jak by to było krwawienie z szyjki to wydaje mi sie ze na tym aplikatorze do luteiny powinno sie zbierać, bo tak si zbierało za 1 razem jak wylądowałam w szpitalu. A teraz po tych plamieniach jest po chwili czysto. Dlatego zastanawia mnie czy nie mam gdzieś nadżerki i ona przy kibelkowym małym wysiłku pęka i krwawi. Może powodowanej luteina bo ona mnie bardzo uczula na zewnątrz robią mi sie ranki wiec w środku tez mogą.
Po tej ostatniej wizycie to mam większa nadzieję ze będzie dobrze, no i po tej zgadze też :). Jeśli będzie dobrze to ok 12 tygodnia czeka mnie założenie szwu na szyjkę. Miała go któraś z was?
 
Jeju, opadłam z sił ;/ musiałam lecieć na dół bo sąsiadka zapomniała klucza a domofon nie ogarnął ;/ wszystkie moje siły uciekły, na dodatek jeszcze nic nie jadłam :(
Ale od razu mi się przypomniało co ostatnio się wydarzyło... Otóż w pierwszej ciąży również miałam problem z gwałtownym osłabieniem, wtedy pomagał mi dosłownie łyk Coca Coli (cukier i te sprawy) ostatnio poprosiłam mojego T. aby po pracy kupił mieso na obiad bo ja zapomniałam odmrozic a do sklepu drugi raz nie będę schodzić bo nie mam już siły na to... Noi kupił, zadzwonił domofonem i powiedziała że kupił coś co od razu mnie na nogi postawi, wszedł na górę i pokazał co kupil, fileta z kurczaka i schaba, pytam się go ze niby to ma mnie na nogi postawić tym bardziej ze obiad musiałam dokończyć... On do mnie ze tak, bla bla bla, ale się okazało się kupił mi jeszcze duży słoik nutelli abym szybciej sił nabrała (chyba tylko po to aby obiad zrobić [emoji23]) no ale zaskoczył mnie... ;)
 
reklama
ostanie miałam w sobotę po posiedzeniu, tak raz na papierze no ale krew, potem kilka godzin nie duże plamki brązowe i znów spokój. Jak by to było krwawienie z szyjki to wydaje mi sie ze na tym aplikatorze do luteiny powinno sie zbierać, bo tak si zbierało za 1 razem jak wylądowałam w szpitalu. A teraz po tych plamieniach jest po chwili czysto. Dlatego zastanawia mnie czy nie mam gdzieś nadżerki i ona przy kibelkowym małym wysiłku pęka i krwawi. Może powodowanej luteina bo ona mnie bardzo uczula na zewnątrz robią mi sie ranki wiec w środku tez mogą.
Po tej ostatniej wizycie to mam większa nadzieję ze będzie dobrze, no i po tej zgadze też :). Jeśli będzie dobrze to ok 12 tygodnia czeka mnie założenie szwu na szyjkę. Miała go któraś z was?

Ja mam luteinusa, tez mam po nim podraznienia, dlatego na dole smaruje sie alantanem i teraz nic a nic mnie nie boli. Mogłas tez gdzies sie uszkodzic tym aplikatorem, spróboj ją aplikowac palcem
 
Do góry