reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Brrr ja to ogorkowej nie tkne,.sledzi i innych tez.OGOlnir jesli mam smak na cos to np na lody albo gofra z bita smietana:p

Mnie oczywiscie pokaralo za.glupia gadke i strasznie mi sie nie dobrze zrobilo wladnie robie sobie grzanke bo chyba zwymiotuje...

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Witam wieczornie nowe lipcoweczki
My dzisiaj u Siostry bylismy 100 km od nas i fajnie spedzilismy niedziele, dzieci sie bawily ale od wczoraj walcze niestety po tym jak zjadlam w pracy salatke od wlocha z mega wzdeciami.dzisiaj myslalam ze przeszlo i zjadlam u Siostry typowy slaski obiad(czyli kluski, rolady i czerwona kapusta )i myslalam ze umre. niewymiotuje czy cos tylko ten okropny bol brzucha. Zaczelam 9 tydzien wie jak pisalyscie tutaj o tych rzeczach to sobie myslalam ale super Mi nic niejest i w poprzednich ciazach tez bylo super a teraz takie cos
Nath tak jak dziewczyny juz pisaly ze jezykiem naprawde sie niemartw.Moja mala 3 latka mowi perfekt po niemiecku i po slasku (bo tak mowimy w domu ) i teraz jak bylismy w polsce zaskoczyla wszystkim jak plynnie mowi. A Jesli chodzi o trzy jezyki to moja Dobra kolezanka jest polka,maz kanadymyjczykiem a mieszkaja w niemczech i synowie ich obydwoje mowia plynnie w trzech jezykach ale trzeba pilnowac.
Wspolczuje dziewczyny wam z waszymi lekami przez to przechodzic musicie. Sama przez to przechodzilam w gimnazjum ale pomoc rodzicow i psychologa i chyba wyroslam.
Ja w srode wizytuje. Jutro wolne wiec tylko we wtorek Do pracy i wizyta.
Edit:widze moj suwaczek ruszyl

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Ja dzisiaj nic nie jadłam bo mnie okropnie mdli,od wczoraj nie śpię (całą noc i dzisiejszy dzień) ale tylko dlatego,że chce wreszcie przesypiać noce ,a nie dni i może dzisiaj jakoś to unormuje :p

Karo011 - ja będę się starać wychować moje dziecko w 3 kulturach i na 3 językach ale to,które wybierze jako swoje ulubione pozostaje jak na razie zagadką :D
 
Mnie mdli po wszystkim ale po bulce z maslem i serem chociaz nie wymiotuje rano. A w ciagu dnia staram sie jesc wszystko.

Ps. Moj suwaczek od kilku dni stoi w miejscu.

w4sq43r8pdpftgs9.png


Nath moze mdli Cie z glodu. Jak jestem glodna to mam straszne mdlosci.
 
Aga_k_ma i Dobradziewczyna kciuki za jutro!! na pewno będzie dobrze :)
Przydałby się ten wątek wizytowy.

Dobradziewczyna, lepiej brać l4 na grudzień w takim razie. lekarz chyba sensowny, nie będzie robić problemów??


Nath,
Dlatego Ci pisze żebyś czasem się uparla przy swoim bo oni tacy są zlewkowi a tyle kasy za nic biorą ze szkoda gadać.. i właśnie paracetamol i woda to najlepiej na wszystko brać.. skargi na nich świetnie działają :)

Twoja choroba raczej przypomina mi moja. stąd pytanie czy jesteś pewna.. znowu jeśli o mnie chodzi, to nerwice wszelakiego typu są częścią mojej choroby, plus różne inne dziwactwa.. myslalam z opisu, że to bardziej rozbudowane jest no ale się pimylilam skoro masz tylko taka diagnozę.
Dobrze, że sobie tu radzisz jak tylko możesz ale nie siedź w domu.. wiesz a może chciałabyś iść na volontariat?? nie wiem czy lubisz zwierzęta.. ja mam chopla na ich punkcie i w p, i tutaj się temu poswiecalam. ogólnie, wo,e zwierzęta od ludzi :)

Agenss dokładnie jak Maziajka pisze.. jeden post..

Maziajka, tak! tak źle tak niedobrze. ta ciąża to kosmos mam marne objawy a jak dzis mnie dopadło to panika, że to coś złego haha. ja cyce tylko czuje, ale są juz spore. myślę, że nasze przeczucie jest ważne a jesteśmy pozytywnie nastawione. 7.12 tomjeszcze trochę ale teraz cięższy okres, i po sklepach się człowiek nalata, w domu trzeba coś przygotować to i czas szybciej leci.. tylkomte przeziębienia..


Pochwale sie.. Nie dawało mi spokoju to serducho.. wiec poszłam jak ta wariatka oglądać filmy na yt z detektorem. laski tam mówią, żeby przycisnąć..myślę.. zwariowaly.. pytam przyjaciółki.. Ona też naciskala.. to przyciskam.. A tam słyszę!! w końcu!! nie widzę a słyszę.. płacz momentalny, nie moglam łez powstrzymać.. tak slicznie..tak dawno tego niemslyszalam.. U nas na scanie nie dają słuchać.. Az ciężko opisać co czuje.. niemwiem czy za dwa dni powtórka..pewnie nie wytrzymam i jutro sprawdzę.. w poprzednich tez codziennie sprawdzalam a potem jak szukać nientrzeba było to rano i wieczorem.. ech :)


Dzis objadalam się domowym wrapem. nie poprasowane do końca..
Syn z goraczka to jutro nie idzie do przedszkola ale mamy z rana okuliste..
 
Lilith - dzięki [emoji8]
Zdrówka dla Synka.


Cieszę się razem z Tobą usłyszanym dźwiękiem serduszka. Cudowna melodia [emoji3][emoji3][emoji3]


Wrapy... Mhmmm... Ostatnio o Macu pomyślałam, że może trzeba by było odwiedzić [emoji6]. Uwielbiam klasycznego wrapa, albo z wołowina na ostro. Ale staram sie nie przyzwyczajać młodej do fast foodow, choć takie "dobreeee" [emoji6].
Narobilas mi smaka [emoji14][emoji14][emoji14]

Karo - rzeczywiście udana niedziela [emoji2]. Dobrze, ze masz jutro wolne - odpoczniesz troszkę. Obiadek pyszny, szkoda, że okazał się tak ciezkawy w skutkach :-(.
Byłam kiedyś w goscinie na śląsku (Kokoszyce k/Wodzisławia) i jadłam tam najlepsze kluski śląskie. Niestety...ani moja mama ani moja babcia nie są w stanie odtworzyć tego smaku, a sama nie odwazylam się spróbować [emoji14].



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny ;) tak nieśmiało się witam, wczorajszy test pozytywny, termin wychodzi na 27-28 lipiec. Z tym, że owulacja była kilka dni wcześniej, więc może się trochę przesunąć. To może coś o mnie... Jestem że śląska, w styczniu skończę 26 lat. To moja druga ciąża, pierwsza pod koniec lutego skończyła się poronieniem. To był 5/6 tydzień. Teraz jestem pełna obaw ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i doczekam w lipcu mojego małego cudu ;) pod koniec tygodnia planuję odwiedzić ginekologa, żeby potwierdzić ciążę i zapytać o L4. Już się nie umiem doczekać momentu, w którym zobaczę mojego maluszka ;)
 
Aga_k_ma i Dobradziewczyna kciuki za jutro!! na pewno będzie dobrze :)
Przydałby się ten wątek wizytowy.

Dobradziewczyna, lepiej brać l4 na grudzień w takim razie. lekarz chyba sensowny, nie będzie robić problemów??

Ja co do jutra to mam pozytywne nastawienie :) lekarz nie powinien robić problemów, w pierwszej ciąży nie potrzebowalam zwolnienia więc nie wiem dokładnie jak to u niego z tym jest ale się dowiem [emoji3]
 
Aga_K_ma my sami robimy, zależy od ochoty nacrodzaj. dziś był z kotletami, pokrojonymi w paseczki. sos jak kto lubi. daliśmy ser żółty, sałatę lodowa, cebulę, pomidor, zielony ogórek i paprykę. potem do grilla Formana by się zgniotlo i ładnie zapieklo. ta wersje Lubie najbardziej.
Jakbyś robiła to smacznego!!

Jestem przeszczesliwa. w końcu koniec marudzenia i zamartwiania się.. wystarczy mi sprawdzić i juz.. w każdej ciazy czekalam na ten moment..

Kluski śląskie uwielbiam. jestem z Podbeskidzia choć teraz to z województwa śląskiego haha..

Dobradziewczyna, nie znam się na zwolnieniach w Polsce ale pamiętam, że jak dziewczyny załatwiają to ważne by mieć wpisane, że możesz się poruszać. przypilnuj lekarza i jeszcze raz powodzenia!

Czekamy na wiesci dziewczyny. ktoras jeszcze wizytuje??

Witaj Patimyszka. chyba mamy to samo imię :) gratuluję II kreseczek. Teraz będzie dobrze, bądź dobrej myśli.
 
reklama
LILITH jak widać po moim nicku, mam na imię Patrycja ;) miło mi poznać imienniczkę ;) staram się myśleć pozytywnie, ale całkowicie uspokoję się pewnie dopiero jak zobaczę serduszko :)
 
Do góry