reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Arrow92 strasznie Cie rozumiem . Ja mam wizytę na 28 listopada i ze tak brzydko napisze ale pierdolca dostaje, zwłaszcza w pracy bo caly czas musze napierać na brzuch i chyba przez to mam bole . Dzisiaj tyle mi polecialo białego śluzu , że aż się przestraszyłam. Dziewczyny gratuluje wam serduszek <3 . Co do bliźniaków, tez bym chciała odrazu parka i po problemie a szanse na to mam :-) . Widziałam jak się chwaliliście testami mój niestety nie byl taki kolorowy :-( . A co do mojej samej ciąży 4 lata z narzeczonym uprawialiśmy przerywanca 30.10.16 wpadka . 11.11.16 pierwsze dwie kreski , blade bo blade ale byly :-p . 12 dni i wizyta ODLICZAMY :-)
 
reklama
Arrow92 strasznie Cie rozumiem . Ja mam wizytę na 28 listopada i ze tak brzydko napisze ale pierdolca dostaje, zwłaszcza w pracy bo caly czas musze napierać na brzuch i chyba przez to mam bole . Dzisiaj tyle mi polecialo białego śluzu , że aż się przestraszyłam. Dziewczyny gratuluje wam serduszek <3 . Co do bliźniaków, tez bym chciała odrazu parka i po problemie a szanse na to mam :-) . Widziałam jak się chwaliliście testami mój niestety nie byl taki kolorowy :-( . A co do mojej samej ciąży 4 lata z narzeczonym uprawialiśmy przerywanca 30.10.16 wpadka . 11.11.16 pierwsze dwie kreski , blade bo blade ale byly :-p . 12 dni i wizyta ODLICZAMY :-)
Oja. . Szczesciara z Ciebie [emoji4] to liczymy razem. :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
i jestem i ja
cześć Dziewczyny :)
teoretycznie termian mam na 21.07 ale w pon mam wizyte u gin wiec moze sie zmienic ;)





Ja też według @ mam termin na 21 lipca, a wizyta u ginekologa 23.11 to zobaczę czy będzie tak samo
Ale masz źle ustawiony suwaczek, bo jeżeli termin na 21 lipca to 4 tygodnie i 5 dni, a u Ciebie się wyświetla 4 tygodnie 6 dni.
 
Lilith ciesze się że wszystko dobrze z maluszkiem :-)
Megan gratulacje serduszka :-)

U mnie samopoczucie coraz gorsze przez te mdłości, jeszcze doszedł ból głowy.
Teraz czekam na męża żeby przejął dzieciaczki :-)

f2w33e3kdaj3n4f0.png
 
Dobra Dziewczyna : Jakby bylo dwóch chłopaków to zapewne mój by na tym zakończył a bez jego pozwolenia sama nie zdziałam :-p zapewne jakby wyszly dwie córeczki to i by bylo polowanie na Maciusia :-) . Mój ma taka obsesje na temat syna , że aż si boje pomyśleć co wyjdzie jak będzie Marysia :-) . Chociaż i tak dla mnie ta ciaza to jedna wielka niespodzianka :-)
 
Ja też według @ mam termin na 21 lipca, a wizyta u ginekologa 23.11 to zobaczę czy będzie tak samo
Ale masz źle ustawiony suwaczek, bo jeżeli termin na 21 lipca to 4 tygodnie i 5 dni, a u Ciebie się wyświetla 4 tygodnie 6 dni.
nie moge sie juz doczekac poniedziałku ;/
a co do suwaczka to juz poprawione, dzieki ;)
 
Dobra Dziewczyna : Jakby bylo dwóch chłopaków to zapewne mój by na tym zakończył a bez jego pozwolenia sama nie zdziałam :-p zapewne jakby wyszly dwie córeczki to i by bylo polowanie na Maciusia :-) . Mój ma taka obsesje na temat syna , że aż si boje pomyśleć co wyjdzie jak będzie Marysia :-) . Chociaż i tak dla mnie ta ciaza to jedna wielka niespodzianka :-)
ja juz synka mam wiec fajnie by było jak by była córka ale to sie dopiero okaze , partner powiedział ze juz teraz moze byc córka jak synka ma wiec mam "wolną"reke ;)
 
Mam do was pytanie . Co myślicie o tym , czy można zaciazyc podczas końcówki okresu przy długich cyklach . Bo tak się zastanawiam nad sobą moje cykle są długie i nie regularne 33-50 . Wlasnie ostatni byl 50 dniowy . 16.10 przyszla @ . 23 pierwszy pelny stosunek oraz 30 . A 12 dni po ostatnim taka kreska na teście . I tak się zastanawiam czy po 12 dniach od stosunku kolor byłby taki juz wyrazisty.
 

Załączniki

  • WP_20161114_16_10_22_Pro.jpg
    WP_20161114_16_10_22_Pro.jpg
    289 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Aga ja mam synka cudownego i w sumie mi to obojetne z 1 strony tez mi sie marza te sukienusie i wstazeczki a z drugiej braciszek dla synka:p kurde czemu to nie blizniaki.:p.Jeszcze nie dawno strasznie chcialam corke ale teraz mi to obojetne ..najwazniejsze jest zdrowie.

Heh i widze ze ja jem podobnie bo u mnie na sniadanie bulka z maslem i serem nic innego nie jem ewentualnie jeszcze jajecznica.

Z synem tez nie mialam jakis smakow ale wiem ze od slodkiego mnie odrzucilo na pewno bardziej takie konkretne rzeczy chcialam jesc i mleka duzo pilam codziennie platki z mlekiem.Nie mialam mdlosci ani wymiotow.

010igov3fkey3mez.png
Moj mąż to juz ubranka dla chłopca mi wysyła...taki pewny. Ogólnie rzecz biorąc marzy mi się dziewucha ale synusia tak samo bede kochać! I takie tez mam przeczucie. Byle zdrowe bylo!
 
Do góry