reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej witam z rana:-)

Justys ja mialam takie bole klucia mniej wiecej jakby w wardze sromowej w tej kosci bolalo mnie tak na samym poczatku moze z tydzien i przeszlo.

Sarat jak sie tak stresujesz to lepiej jedz na ip nie chce Cie straszyc ale ja tez tak mialam w ciazy biochemicznej..ale tez nie musi to nic zlego oznaczac lepiej jednak jakbys miala duphaston badz luteine bo moze to swiadczyc o spadku prpgesteronu.
 
reklama
Hej witam z rana:-)

Justys ja mialam takie bole klucia mniej wiecej jakby w wardze sromowej w tej kosci bolalo mnie tak na samym poczatku moze z tydzien i przeszlo.

Sarat jak sie tak stresujesz to lepiej jedz na ip nie chce Cie straszyc ale ja tez tak mialam w ciazy biochemicznej..ale tez nie musi to nic zlego oznaczac lepiej jednak jakbys miala duphaston badz luteine bo moze to swiadczyc o spadku prpgesteronu.
W ciazy biochemicznej miałaś dwukrotne plamienie? Czy trwalo dluzej? Ja dzis leze. Nie robie doslpwnie nic. Wczoraj do 18 pracowalam i pozniej okolo 2 godziny pracowalam na komputerze. Moze te plamienie to z przepracowania. Wsluchuje sie w siebie bardzo. Czuje ucisk i rozpieranie. Modlę się o to żeby było dobrze. Już troszkę mi raźniej na sercu, ze ustapilo to plamienie.
 
Witajcie
sarat taki różowy śluz miałam w sobotę , doktor mnie tak pięknie zbadał że zaczęłam krwawic, dostałam ponownie luteine i duphaston. Krwawienia po 12 godzin nie było a plamienia po 24. Weź luteine lub duphaston i odpoczywaj
 
Bylam wczoraj u gin i jest pecherzyk prawidlowo umiejscowiony, ale mowila ze jeszcze nie mierzymy bo malenstwo [emoji5] jestem 4t5d dzisiaj. Robilam tez badanie krwi i beta 1405. wszystko jest dobrze. teraz kolejna wizyta za 2 tygodnie. A dopiero co mowilam ze nie mam objawow zmeczenia i wczoraj padlam po 21... spalam do rana jak dziecko [emoji39]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bylam wczoraj u gin i jest pecherzyk prawidlowo umiejscowiony, ale mowila ze jeszcze nie mierzymy bo malenstwo [emoji5] jestem 4t5d dzisiaj. Robilam tez badanie krwi i beta 1405. wszystko jest dobrze. teraz kolejna wizyta za 2 tygodnie. A dopiero co mowilam ze nie mam objawow zmeczenia i wczoraj padlam po 21... spalam do rana jak dziecko [emoji39]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Agilka widze ze jestesmy w podobnym tygodniu. Ja jeszcze nie bylam u lekarza, chwile poczekam i pójdę juz z nadzieja, ze będzie serduszko. Póki brzuch mi sie nie pokaże, to chyba nie bede do konca swiadoma co się dzieje.
Zachcianki to zupa ogorkowa...jadlabym i jadla. Troche pobolewa mnie Glowa a poza tym wypilabym sobie piwo. Jutro na weekend przyjeżdżają znajomi i nic jeszcze nie wiedza. Bedzie mi towarzyszył Lech free:)
 
Sarat czytalas co do Ciebie pisalam?? może pfzeczytaj.. opisałam moje plamienie implantacyjne, potwierdzone przez babkę na scanie.. poczytaj..
Wczoraj też miałam ten sluz a dzjs rano wręcz wyplynelo trochę j cisza. rozpieranie i ciągnięcie jest normalne. jakbyś skurcze miała to byłoby co innego. staraj się w sjebie nie wsłuchiwać choć to nie łatwe.. ja by dzis myśli odgonic sznupalam synowi w necie za butami a córce za płaszczem.

Dziś mega wymioty miałam i marne samopoczucie.. zaraz musze się pozbierać na zakupy te przyjemne bo śpiwór do wózka etc.. ale tak mi się nie chce..
 
Sarat czytalas co do Ciebie pisalam?? może pfzeczytaj.. opisałam moje plamienie implantacyjne, potwierdzone przez babkę na scanie.. poczytaj..
Wczoraj też miałam ten sluz a dzjs rano wręcz wyplynelo trochę j cisza. rozpieranie i ciągnięcie jest normalne. jakbyś skurcze miała to byłoby co innego. staraj się w sjebie nie wsłuchiwać choć to nie łatwe.. ja by dzis myśli odgonic sznupalam synowi w necie za butami a córce za płaszczem.

Dziś mega wymioty miałam i marne samopoczucie.. zaraz musze się pozbierać na zakupy te przyjemne bo śpiwór do wózka etc.. ale tak mi się nie chce..
Czytałam kochana a co to jest scan? Mam za niska bete na bliźniaki :) chyba.. :)
 
Musiałam sprawdzić co to ciąża biochemiczna bo szczerze nie miałam pojęcia. Ja miałam śluz zabarwiony na różowo , a ciąża prawidłowo umiejscowiona i wszystko ok. Moja siostra z tym samym biegła do lekarza, a oczywiście urodziła zdrowego synka.
Wydaje mi sie,ze jeśli to nie wiąże sie z jakimiś bólami to jest ok, ale wszystko warto z lekarzem skonsultować.
Ważne jest,zeby wlasnie nie szukać objawów czegoś konkretnego, ja przed usg umierałam ze strachu,ze ciąża pozamaciczna, żałuje ze sie tyle o tym naczytałam , nastresowalam i płakałam bo to najgłupsza rzecz jaka mogłam zrobić.
U mnie ból z prawej strony nie oznaczał niczego strasznego, pęcherzyk po prawej stronie wiec może dlatego tam mnie pobolewalo?
Świrowalam przez tydzien czekając na wizytę, nigdy więcej !
Serat, nie możesz zadzwonić do lekarza , powiedzieć co i jak i zapytać co sadzi ? Taka rozmowa może Cie uspokoić i bez stresu doczekasz do wizyty :)
 
Co do smaków, ogórkowa wlasnie sie gotuje :) mięso jak przygotowuje na obiad to sie modlę,zeby nie zwymiotować na patelnie ;) nie jem miecha bo mi śmierdzi , wczoraj wciągnęłam kuraka z kfc ale żadnej wieprzowiny czy wołowiny , a szkoda bo przecież lubiłam :( najlepiej mi wchodzi makaron .
Żadnej czekolady. Okrutne mdłości od kilku dni. Przy pierwszej ciazy nie czułam nic,a teraz....
W nocy jak sie budzę na siku grawitacja nabiera extra siły,bo mam wrażenie,ze piersi mi sie urwą spadną na podłogę z hukiem, jakbym miała w środku je wzmocnione na żyłkach i te żyłki sie naciągają , piekący ból, aaauuuu.

Brzuch bede smarować palmersem, ale póki co niczym. Mam tendencje do rozstępów od zawsze. W wieku 12 lat pojawiły sie pierwsze, kiedy po operacji przytyłam 10kg w miesiąc. (Przed operacja ważyłam około 25kg) , skóra i kości . Po pierwszej ciazy mam rozstępy na brzuchu i kilka na piersiach ale mało widoczne, teraz pewnie bedzie gorzej bo startuje z wysokiej wagi :/
 
reklama
Musiałam sprawdzić co to ciąża biochemiczna bo szczerze nie miałam pojęcia. Ja miałam śluz zabarwiony na różowo , a ciąża prawidłowo umiejscowiona i wszystko ok. Moja siostra z tym samym biegła do lekarza, a oczywiście urodziła zdrowego synka.
Wydaje mi sie,ze jeśli to nie wiąże sie z jakimiś bólami to jest ok, ale wszystko warto z lekarzem skonsultować.
Ważne jest,zeby wlasnie nie szukać objawów czegoś konkretnego, ja przed usg umierałam ze strachu,ze ciąża pozamaciczna, żałuje ze sie tyle o tym naczytałam , nastresowalam i płakałam bo to najgłupsza rzecz jaka mogłam zrobić.
U mnie ból z prawej strony nie oznaczał niczego strasznego, pęcherzyk po prawej stronie wiec może dlatego tam mnie pobolewalo?
Świrowalam przez tydzien czekając na wizytę, nigdy więcej !
Serat, nie możesz zadzwonić do lekarza , powiedzieć co i jak i zapytać co sadzi ? Taka rozmowa może Cie uspokoić i bez stresu doczekasz do wizyty :)
Nie mam nr telefonu do gina. On ma wiele pacjentek i nie jest dostępny jak inni. Pewnie dlatego, ze przyjmuje na NFZ.
 
Do góry