reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witam wszystkie i melduję się jako kolejna lipcóweczka że wstępnym terminem na 12 lipca.
Zaczyna mi się właśnie 6 tydzień, beta z dzisiaj już na poziomie 2720 pierwsza wizyta u ginekologa zaplanowana na 17.11 żeby była szansa zobaczyć serducho.
To moja pierwsza ciąża więc wszystko nowe.
 
reklama
ZonaGraja produktów medycznych :) trzeba targety przed końcem roku wyrobić :) to dzwonią biedaki.
Super masz bete. Właśnie myślę czy iść trzeci raz bo wizyta dopiero 25.11.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba obracamy się po tej samej branży [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iza strasznie mi przykro...
Maziajka i Siwa super wiesci ☺
Juz sie nie moge doczekac wizyty, a teraz zaczynam sie troche martwic, ze nie mam za bardzo objawow, chociaz poprzednia ciaze tez przeszlam bardzo lagodnie.
 
Cześć chyba bede kolejna lipcowa mama ;) trochę się denerwuje miałam delikatne krwawienia okresu brak i tylko jedna kreska na teście a wizytę mam dopiero 6 grudnia ; (
 
Patek jedna kreska a który dzzien juz braku @?

Kasiulek tak. w 5+2 u jednego biło juz serducho a u drugiego jeszcze nie.. wiec niecierpliwie się bardzo..

Mlodamama na którą idziesz? trzymamy kciuki za Ciebie!

Aninek tez zaczynaj się denerwować, bo porownoje inne swoje ciaze do obexnej a ta jakaś inna..spokojniejsza.. w poprzednidh wymioty ogromne i długo,w 1 aż do porodu w 43 tc.. Teraz zaledwie kilka razy.. za to emocjonalnie jest dużo gorzej..

Witaj Monti! jak masz jakieś pytania to pisz śmiało :)
 
Iza bardzo mi przykro :-( trzymaj się

Aninek i Lilith ja też do dziś byłam zestresowana bo też żadnych objawów, piersi nic nie bolą i nie urosły, tylko jeden dzień mnie delikatnie mdliło, a tak to jakbym nie była w ciąży a to moja trzecia. Ale na szczęście dziś na usg wszystko idealnie :-)
Witam nowe mamusie :-)
 
reklama
Do góry